2-3-4 Ekim Zonguldak -Amasra - Bartın Organizasyonu (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

İstanbul'dan başlayan yolculuğumuzda İlk etabimız Zonguldak'a 22:30 ulaşıldı.2. etabımız Bartın - Amasra gece 23:45 de tamamlanarak 00:00 Bartın'dan otobüs ile İstanbul'a dönüş şeklinde Organizasyonumuz noktalandı. .bike Organizasyonumuzu birlikte gerçekleştirdiğim sevgili dostuum Melih'e,bizi Zonguldak'ta karşılayarak,tüm içtenlikleri,güler yüzleri,esprileri ve konukseverlikleri ile muhteşem hafta sonumuza anlam kazandıran ailesine ve emeği geçen Grup Disiplini içinde pedal basan,güler yüzünü ve tatlı dilini eksik etmeyen herkese teşekkür ederim;) ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İşteee Organizasyonumuza ilişkin renkli fotolarrr:in:

(link)

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://lh3.ggpht.com/_JN9dxsafWn8/TKiLMUqlDsI/AAAAAAAAAYw/C4ZcQnrAdS8/02102010102-1.jpg

Veee, Zonguldak'a varış!!!
2 Ekim 2010, Saat 22:47...

hangisi doğru picassa linkinde 22 .47 de zonguldağa varıldı deniyor...
aşağıda 22.30 deniyor ..

Selam Grup,

İstanbul'dan başlayan yolculuğumuzda İlk etabimız Zonguldak'a 22:30 ulaşıldı.2. etabımız Bartın - Amasra gece 23:45 de tamamlanarak 00:00 Bartın'dan otobüs ile İstanbul'a dönüş şeklinde Organizasyonumuz noktalandı. Organizasyonumuzu birlikte gerçekleştirdiğim sevgili dostuum Melih'e,bizi Zonguldak'ta karşılayarak,tüm içtenlikleri,güler yüzleri,esprileri ve konukseverlikleri ile muhteşem hafta sonumuza anlam kazandıran ailesine ve emeği geçen Grup Disiplini içinde pedal basan,güler yüzünü ve tatlı dilini eksik etmeyen herkese teşekkür ederim ....sevgilerrr

yukarki metin pedal sesinden alındı ...

ayrıca zonguldaktan sonra 2 etabı hangi gün yaptınız daha ayrıntılı açıklama yaparsanız anlaşılır hale gelir ...

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Güzel bir tur olmuş. Sizlere eşlik etmeyi çok isterdim ama benim katılacağım başka bir turla çakıştı.
Önemli olan kazasız belasız sağ salim varmak veya yeri geldiğinde turu sonlandırmaktır 17 dakika önce olmuş, 1 saat sonra olmuş ne fark eder? Şimdiye kadar bireysel yaptığım turlarda zaman takıntım hiç olmadı. Bir turun keyfine varmak, daha önce bakıpta görmediğiniz güzelliklerin farkına varmak için saatinizi evde bırakarak yola çıkın. Ben öyle yapıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Orhan Kılıç

17 dakika bir şey değil evet ama doğru yazılırsa daha iyi olur düşüncesindeyim...
insanların kafası karışır..
ayrıca ayrıntı yok ...2 inci gün şu yapıldı üçüncü gün bu diye...
ayrıca bu turda yapılan hatalar varsa onlarıda dinlemek isteriz ...
yolda ne gibi hatalar yapıldı sadece madalyonun bir tarafına bakarak turun tatlı yönlerini anlatmakla iş olmuyor bu forumda herkes hatalarını anlatacak
bende dahil...
ben en ağır turlarda bile pedalşörlere gerek burda gerekse turlarımda yaptıkları hataları çekinmeden söylerim ..geçen pazar olduğu gibi ...
bu tur istanbul dışına yapılmıştır her istanbul dışına yapılan turların ayrıntıları tek tek masaya dökülmeli kim hata yaptı nerde eksik davranıldı ...burda 17 dakikanın lafı tabi olmaz ama insanlara doğru time larıda vermek lazım öyle değilmi biz burda tecrübelerimizi her vakit anlatacağız başkalarına ...
yapılan kartepe turlarında tek tek hatalar ortaya döküldü ben bu turu açmadan önce arkadaşların uykularını almalarını söyledim..bir tur organize ediyorsanız üstelik istanbul dışına her şeyi en ince ayrıntısına kadar yapacaksınız ...
bir çok tur düzenledim..ve dahada düzenleyeceğim...

ayrıca mert arkadaşın turlarına bir yıl arka takım kaptanlığı yaptım çok hatalar gördüm bunlardan biride
ekip lideri pozisyonu durumunda olan mert arkadaşın mavi otobüsleri sollaması idi bunları unutmadım bunlar hatadır ....
bir ekip liderliğine soyunmuş kişinin arkasında 25 kişiyi düşünmesi lazım eğer mavi otobüs durağa yaklaşıyorsa öndeki duracak ve herkes duracak otobüsten yolcuklar inecek ...
beşiktaş sarıyer arası durum böyle ayrıca üsküdar poyraz arasıda böyle ...
biz bu güzergahlarda 65 kişi gittik tabi bunlar hata idi ...
hatamı kabul ediyorum ...beşiktaş sarıyer sahil yoluna ve hatta belgrad yoluna 65 kişi ile gitmek ayrıca poyraza risktir ....trafikte yapılan hataları burda herkes konuşmalı ve anlatmalı öz eleştirisini yapmalı...

istanbul içinde bisikletlilerin trafiğe uyma zorunluluğu vardır ayrıca
konaklamalı yapılacak turların kuralları vardır bu turlarda yapılan teknik hatalar dile getirilmeli bu bizi küçük duruma düşürmez bilakis bu forumda bisiklete yeni başlayan genç dostlarım için eğitici olur...

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
güzel bir gezi.şahsen ben ne kadar tehlikeli olsada gece pedallamayı çok seviyorum.ayaklarınıza sağlık...

• Beğen
Tepkiler: sports-man