1975 Peugeot bisikletim ve biniyorum

Scudo

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@yiğit_kara26

İstanbulda yok Avrupada üretiliyor fakat türkiyeye getiren yok diğer markalara talep fazla olduğundan.

Tepki
3
bende de peugeot yol bisikleti var üzerinde
"cromo competition 400" yazıyo
altında da bi barkod var
"pe 403 x3" yazıyo
bilgisi olan var mı

• Beğen
Tepkiler: semih59

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
üst komşum peugeot da çalışıyor peugeot marka bisikletlerin 2010 modellerinin türkiyeye geleceğini söylemişti.

• Beğen

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@İsmet Enes ÇAKAR

10 kiloya yakın kadro üzerindeki tüm malzeme alimunyumdur. campagnolo Yani pas yok. jantlar alimınyum champıon yeni bu ay getirttim.Şimdi kullanılan iç lastikli jantları sevmiyorum.Lastikleri pahalıdır dublex olduğu için janta bally ile yapıştırılıyor.Patladığı zaman atılıyor lastiklerde hafif Kadrosu toplu olduğundan çok memnunum rüzgar yemiyor.İlgin için sağol

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@tolahs

Ben orjinalliğini bozmak istemem.Üzerindeki malzeme campagnolo dur eski model olmasına rağmen çıt yok.Ses yok?

sonay eruz

Aktif Üye
Tepki
47
iyi sürüşler çok güzelmiş. tubeless lastiklerinizi nerden alıyorsunuz? yeni üretimlerden mi kullanıyorsunuz? eski model lastik bulabiliyor musunuz?

• Beğen

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@sonay eruz

Şu an kullandığım tubeless lastikleri janta bally ile yapıştırıyorum.jant ve tubeless lastikleri yurt dışından getirtiyorum.Yeni jant ve lastikler yani dış lastiğin içine elle takılan iç lastik ve janta yapıştırılmadan takılan yol bisikleti lastikleri avrupada fransa turundan sonra pek herkes tutmuyor.Nedeni ise bir çukura girdiğiniz zaman jant içlastiği kesiyor ve patlıyor.Ve keskin viraja girdiğiniz zaman janttan çıkıyor düşmelere neden oluyor ve bunu yaşayanlar eski modele dönüş yapıyor bende eski modele döndüm.Eski model tubeless ve jant sirkeciden eski emniyet bina karşısından bulabilirsiniz ben ordan temin ediyorum veya yurt dışına çıkan arkadaşlarınız alabilir veya ınternetden sipariş verebilirsiniz .Biraz pahalı ama rahat kullanılıyor.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Fotoğraf bulunamadı.