19 Temmuz tur önerileri..

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
Arkadaşlar selamlar.. 19 Temmuz pazar için tur önerisi olan arkadaşlar yazarlarsa o haftayı da boş geçirmeyelim.. Maşukiye gibi doğa, yeşillik ağırlıklı tur seçimleri şahsen tercihimdir.. Rampası az yolları tercih edersek hanımların da katılımını arttırabiliriz diye düşünüyorum.. :bayrak:

Benim önerim Polonezköy' dür.. :7: Google Earth' ten ölçtüğüm kadarıyla Kadıköy / Polonezköy arası 30-35 km civarında.. :sigaraici Ancak daha önce bisikletle gitmediğim için rampaları hakkında fikrim yok.. :bilmiom: Ayrıca araçla 2. köprü yolundan Kavacık üzerinden gittiğim için (bu yolun sürüş için çok güvenli olmadığını düşünüyorum) alternatif yollar hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.. :cheer: 19' unda gitmesem de daha sonra Polonezköy' e gitmeyi düşünüyorum.. Ayrıca alternatif tur planı olanlar var ise yeni yerler görmek adına katılıma açığım..

Görüşmek üzere.. :25:

Scudo

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Aykut selamlar. ben de Polonezköy yapmayı çok istiyorum ancak arabayla gittiğimde bir hayli rampası ve virajı olduğunu gördüm. Yeni katılanlar ya da bayan arkadaşlarımız zorlanabilirler diye düşüyorum. Ayrıca hatırlayamadım Riva turunda varmıydın ama Kavacık'a çıkılan yolda da rampalar var ve trafik güvenliği açısından biraz sakıncalı geliyor bana..Ben Kilyos yapmayı öneriyorum, bir başlık açtım hatta. Arzu edersen o rotayı değerlendirelim ya da başka bir önerin varsa onun üzerinden de gidebiliriz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bostancı üzerinden poloneze gidilir fakat oldukça rampa çoktur dudullu üzerinden devam ederek alemdardan polinez sapağına ulaşılır polinezin girişine gelinir 3 km rampa vardır
kavacıktan ise vural dostum doğru söyler hem rampa çoktur hemde
trafik yoğunluğu fazladır

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
Valla bu pazar kaldık evde. Haftaya güzergah bulup gidebiliriz aykut. deniz gezileri fazla hoşuma gitmiyor aşırı sıcak oluyor çünkü. Şöyle maşukiye gibi bir yer bulup gitmek lazım.

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
@CEM ATEŞ

açıkçası ben de aynı fikirdeyim.. ilk mesajımda da yazdığım gibi doğa ağırlıklı geziler tercihim.. özelikle de ilk kez görebileceğim yerler.. ben de belgrad' a daha önce gitmediğim için oraya bakıyordum.. farklı bir yer de olabilir tabi; belgrad klasik bir rota oldu artık.. farklı bir öneri var mı?

• Beğen
Tepkiler: sports-man

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@aykutkarasac

var
edirne 'de söğütlük ve karaağaç yani gençliğimin geçtigi yerler.

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
Arkadaşlar Kilyos grubu şekillendi.. Doğa gezilerimizi sonraki haftalara erteleyerek Kilyos grubuna katılalım.. Nerde birlik orda dirlik.. :p :p :p Yine de doğa gezileri ile ilgili önerisi olan arkadaşlar yazarsa sonraki haftalarda değerlendirelim derim..