19 Mayıs Pazartesi Bursa-Eskişehir Turu

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Dönüş yapmayacağım ben,Ankara'ya devam edeceğim otobüsle.Siz de öyle yapabilirsiniz Bursa'ya.

Scudo

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
O değil de ben bilet almayı ve yarının tatil dönüşü olduğunu unuttum.3-4 civarı bilet kalmamış neredeyse.Herkes kendi durumunu yazarsa ona göre bi yol haritası belirleyelim.Eskişehir Bursa arası arkadaş çıkarsa,Ferhat abi de Sivrihisar'a doğru uğurlar artık:)ben de polatlıdaki trene kapağı atarım.Yoksa Bursa'dan çıkış salı sabah olacak

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ali.K

Ali benim durum garanti degil yazmistim.festivale gidersem donus saatim belli degil.mecbur ekibe uyacagim festival kamp.alani da ters yonde seyitgazide.kisacasi sen yola cikarsan genel durumu zamanlari mesaj atarsin ben gelecek olursam kesin ararim.

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Tamam abi bursa ekibinden cevap gelsin durum netlesir.Son tren 6 civariydi herhalde,300km tek basima. zor cikaririm.Ic lastigi de unutmusum:)Dedigim gibi olmadi sali cikarim.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ali.K

hizli trene bisiklet kesinlikle almiyorlar bilgin olsun.Bursa Ankara da 300 degil 400 km :) eskisehir bursa merkezden merkeze 170 eskisehir ankara 230

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Ben sabah kendi durumumu göz önünde bulundurup çıkıp çıkmama kararı alacağım.Vites telini hallettim ama bakalım sabah kalkabilecekmiyimAli sabah çıkış saatin geç değil mi?Ben çıkarsam seni gölbaşı girişindeki yokuşun başlangıcında ya da bitiminde bekliyor,mola veriyor olurum.Bir de sen sanırım yol bisikletiyle çıkıyorsun,yanlış mıyım?Belli ki yarınki gezi herkes için piyango olacak :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Bu saat oldu uyuyamadım,bu halde pedal atmam doğru olmayacak sanırım.Benzer sartlarda Uludağ'a tırmandım ama bu sefer risk almak istemiyorum.Gidenlere kazasız belasız tur diliyorum.

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
@Ferhat Köse
Polatlı'dan ve ordaki trenden bahsediyordum abi.Neyse çıkan olmamış zaten,yarın da mesaisi vardır insanların,ben ağır ağır gelirim artık yarın:)