Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

19 Mayıs Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.Ne mutlu Türküm diyene!

Konu, Serbest Kürsü kategorisinde erendiz çetiner tarafından 19 Mayıs 2016 tarihinde paylaşıldı.

 1. erendiz çetiner

  erendiz çetiner Forum Bağımlısı

  Yaş:
  39
  Kayıt:
  6 Ekim 2011
  Mesajlar:
  903
  Beğeniler:
  1.001
  Şehir:
  Manisa
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  bnfgnhghmmkyjhu.jpg

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!


  sdf.jpg
   
  Kazuya, liteon, Deniz ve 6 kişi daha bunu beğendi.
 2. menderes26

  menderes26 Üye

  Yaş:
  24
  Kayıt:
  4 Ağustos 2015
  Mesajlar:
  73
  Beğeniler:
  82
  Şehir:
  İzmir
  Adı:
  birkan
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Ey Türk Gençliği!
  Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
  Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
  Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
   
  liteon, Deniz, Altın Sikke ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 3. SOZUAK

  SOZUAK Forum Demirbaşı

  Yaş:
  43
  Kayıt:
  30 Nisan 2016
  Mesajlar:
  522
  Beğeniler:
  692
  Şehir:
  Ankara
  Adı:
  Barış SÖZÜAK
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Bende herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlarım. Daha aydınlık, bilgi dolu, sevgi-hoşgörü-barış dolu yarınlara ulaşabilmeyi diliyorum. Bu vesile ile şunu da söylemek isterim ki Bu vatan topraklarında yaşayan, bu vatana vatandaşlık bağıyla bağlı olan herkes Türk'tür. Ben de bununla gurur duyuyorum.
  Günümüzün hastalığı maalesef geçmişte neredeyse tüm Türk devletlerinin başına gelen içten yıkılma hastalığı tekrar ortaya çıkmıştır. Bilim ile yapılmayan işler maalesef geçmişin karanlığında kaybolup gider. İşim gereği ilgilendiğim alanlarda şunu gördüm ki Yabancı topluluklar ile bizlerin olaylara bakış açısı arasında dağlar kadar fark var. Öncelikle bu forumu ki üye olmadan ve olduktan sonra mesaj yazmadan mümkün olduğunca ilgi alanım olan konularında okuyarak inceledim. Olaylara yaklaşımınız genelde olduğu gibi yüzeysel yada basit değil. Bilimsel olarak altyapısını sunarak yapılan açıklama ve işler ezbere yada duygusal olarak yapılan işlerden çok daha faydalı ve kalıcı. Bu da değer katan bir yan.
  Geleceğimizin geçmişimizden daha parlak olmasını diliyorum.
   
 4. Altın Sikke

  Altın Sikke Programmer

  Kayıt:
  8 Şubat 2016
  Mesajlar:
  267
  Beğeniler:
  437
  Şehir:
  Antalya
  Adı:
  Doğukan S.
  Bisiklet:
  Kron
  Seviye:
  "Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerimi inkâr edenler ve bana taan edenler çıkabilir. Hattâ bunlar benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidir ki, bu fikirler, Hind'den, Mısır'dan döner, dolaşır gene gelir, feyizli neticeleri kalpleri doldurur!"
  M.K. Atatürk
  1937
  Bugün hem SPOR BAYRAMI olduğu gerekçesiyle böyle post açmak istedim ve fark ettim ki bu güne kadar böyle bir başlık açılmamış.
  Bu vesiyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun.
  [​IMG] [​IMG]
  Fatih'i sevmek Atatürk'ü sevmeye engel değil.
  Atatürk'ü sevmek Fatih'i sevmeye engel değil.
   
  liteon ve erendiz çetiner bunu beğendi.
 5. SRT

  SRT Bisikletkolik

  Kayıt:
  11 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.116
  Beğeniler:
  1.252
  Şehir:
  İzmir/İstanbul
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Sonsuz saygı,sevgi ve özlemle anıyorum... Gençlerin ve genç kalanların da bayramını yürekten kutluyorum.

  [​IMG]
   
  Kazuya, liteon ve erendiz çetiner bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...
upload_2017-7-17_11-23-49.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...