19 Ekim "Doğa İçin Bisiklet Turu"

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Bisiklet Dostları,

19 Ekim'de Ankara caddelerini ve Kızılay Meydanı'nı kapatarak yaptığımız 200 kişilik bisiklet eyleminin ardından bir hayli zaman geçti. Çok önce hazırlamama rağmen bilgisayarımdaki aksaklıklar yüzünden bir türlü sizlerle paylaşamadığım videoyu sizlere sunuyorum... Üzerine tıklamanız yeterli.

İyi Seyirler...

(link)

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Kevsercan ellerine ve emeğine sağlık. Çok güzel olmuş.

Bu güzel organizasyonu özetleyen çok güzel bir video. Ne kadar emek harcadığını ancak izleyen ve seni tanıyan bilir.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Serkan Taşdelen

O kadar emek harcayıp hazırladım ama bizden başka izleyen yok galiba. Baksana konu arada kaynamış gitmiş Serkancan! :(

• Beğen
Tepkiler: BERKERO

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Tebrikler...
Teşekkürler..
Elinize sağlık...

• Beğen

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
emeklerinize sağlık,çok güzel bir etkinlik olmakla birlikte her zaman yanınızdayız arkadaşlar.

• Beğen

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
@KevSerSeri

Öyle deme Kevser izliyoruz...Sizleri takdir ettim süper bir organizasyon yaapmışsınız orda olmayı çok isterdim...Emeği geçen herkese teşekkürler...Böyle Güzel Organizasyonların Devamını Bekliyoruz

• Beğen

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
Sevgili Kevser,sevgili Serkan Taşdelen hocam önce emeğinize gayretinize sağlık diyorum, emin olun insanlara pedal sevgisi aşılamak adına yaptığınız bu organizasyonlar amacına varıyor, hiçbir maddi gaye gütmeden, kendi gayretlerinizle birşeyler yapmaya çalışıyorsunuzki bu bence çok kutsal bir iş. Bu organizasyon için naçizane kendi adıma sizlere çok teşekkür ediyorum, Sen, Serkan hocam,Soner Sarıhan, Mert Kaptan ve ismini sayamadığım nice bisikletsever arkadaşlar iyi varsınız

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
pekı bu eylem yasal mıyı yanı ızın falan aldınızmı sponsorları gorunce aklıma geldı

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@özgürlük_mahkumu

Elbette ki yasaldı. Yasal olmadan Kızılay Meydanı'nı nasıl kapatacaksınız! Hem yasal olmasa emniyet güçleri önümüzden değil arkamızdan gelirdi. ;) :D

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
@özgürlük_mahkumu

Sen yasal mı deyince aklıma yasal olmasa nasıl yolların kapatırız diye düşündümde Çöp varilleriyle kapatırdık :D Ehüehüeh :)

Şaka bir yana böyle bir organizasyon elbette yasal olacak. :)