18 mart pazar Şehitlerimiz için pedal çeviriyoruz.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
18 MART PAZAR Şehitlerimiz için pedal çeviriyoruz.

18 mart pazar şehitlerimiz için pedal çeviriyoruz. Degerli Bisiklet sevenler Bildiginiz gibi bu hafta Çanakale ŞEHİT ve ŞEHİT haftası. Bu haftada bir başka gezi yapalım dedim. Şehit Aileleri Derneği ile bir görüşme yaptım. istanbulda bu hafta şehitlerimiz için bir etkinliginiz varmı diye.

Şehitlerimiz için pedal çeviriyoruz. Degerli Bisiklet sevenler Bildiginiz gibi bu hafta Çanakale ŞEHİT ve ŞEHİT haftası. Bu haftada bir başka gezi yapalım dedim. Şehit Aileleri Derneği ile bir görüşme yaptım. istanbulda bu hafta şehitlerimiz için bir etkinliginiz varmı diye. Pazar günü yani 18/03/2007 pazar günü saat 10:00 'da EDİRNEKAPI şehitliginde şehit ailelerininde katılacagı bir devlet töreni varmış bizlerde sizlerle birlikte olmak isteriz dedim ve çok ama çok teşekür ederek memnun oluruz dediler.

HAYDİYİN ARKADAŞLAR BU HAFTADA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN PEDAL ÇEVİRELİM 18/03/2007 PAZAR GÜNÜ SAAT :08:30 da TAKSİM ATATÜRK ANITININ ÖNÜNDE BİSİKLETLERİMİZ VE TÜRK BAYRAKLARIMIZLA TOPLANIP 08:45 te YOLA ÇIKIYORUZ VE DURAGIMIZ EDİRNEKAPI ŞEHİTLİGİ BİZLER İÇİN VATAN İÇİN BU GÖKLERDE DALGALANAN ŞANLI TÜRK BAYRAGIMIZ İÇİN ŞEHİT OLAN MEHMETÇİKLERİMİZİ VE ONLARIN AİLELERİNİN YANINA GİDELİM VE O AİLELERİNİN YARALARINA ORTAK OLALIM.

EYER BENDE GELMEK İSTERİM DİYORSAN.

SAAT :08:30 DA TAKSİM ATATÜRK ANITININ ÖNÜNDE OL LÜTFEN EYER TÜRK BAYRAKLARIMIZ VARSA ONLARIDA GETİRELİM BU GÜN BİZİM İÇİN ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİDİR.

Scudo

redeagle34

Üye
Tepki
15
slm dostum.benım de aklımdan inan geçen buydu fikirlerimiz aynı olsun yeterki,evet orda olmamız gerekir,benım de şehit arkadaşlarım yatıyor orda 96.ve 97 de siirt/eruh ta can dediğim kardeşlerim şehit oldu bu vatan için,tabıkı bütün şehıtler canımız dır,ama onlarla aynı bölüğü paylaşmıştık,gözyaşlarımız nur olup ayaklarına aksın.tebrik ederim seni dostum bu olay için.görüşürüz....hepsinin ruhu şaad olsun nur içinde yatsınlar.GRİKARTAL

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
çok teşekürederim sagolun arkadaşlar inşallah şöyle çok kalabalık oluruz annelerimizi bacılarımzızın bir hatrını sorarız taksim meydanında pazar sabahı görüşmerk üzere hepinize çok teşekürler lütfen duyarlı olalım bu konuda bu hafta uzun yol yapyalaım bu etkinkimize gidelim onların şehitlerimizin unutlulmadıgını ispat edelim türk bayraklarımzı elimizde ŞEHİTLER ÖLMEZ SLOGANLARIYLA şehitlige gidelim şuan tüylerim diken diken

ünal

Üye
Tepki
20
bende oradayım umarım. böylesine anlamlı bir gezide sizleri yalnız bırakırmıyım ::) 18 martta görüşmek üzere hoşçakalın

• Beğen
Tepkiler: Banu B.

ünal

Üye
Tepki
20
ya bir önceki msj eksik yazdığım şeyler olmuş kusura bakmayın arkadaşlar :(

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
hepinize kolay gelsin diyorum bu hafta sonu antalya da maraton koşmam sebebi ile gelemiyorum ancak bir güneydoğu da görev yapmış arkadaşınız olarak hepinize başarılar türk bayraklarını iyi dalgalandırın
bugün bu kadar rahatsak şehitler sayesindedir allah mekanlarını cennet etsin saygılar

• Beğen
Tepkiler: t-genc

redeagle34

Üye
Tepki
15
@bluebike

slm bluebike sana da bu yakışır güzel kardeşim,orda görüşmek dileğiile

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bizler için canlarını veren şehit kardeşlerim için ben bir değil bin günümü feda ederim,şehitlerimizin anneleri,babaları,kardeşleri,eş ve çoçukları ile birlikte dua edip destek vermek için orada olacağım..

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
böyle anlamlı bigünde toplanmanız umut verici.çok güzel bi olaya imza atcaksınız.hepinizi tebrik ederim.ama ben uzaktan destek verip burdan takip edebilirim:( .fotograf çekerseniz iyi olur.sevgiler...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@ümit_levent

İlkay,paylaşımın için teşekkürler Dostum.

Değerli arkadaşlar,pedalsever Dostlar:)

Herkesi 08:30 Taksim meydanında Destek vermeye bekliyoruz....sewgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Pazan 08:30'da taksimde görüşürüz. Böyle önemlibir günde İstanbulda yaşayıp altımda bisiklet olduğu halde bu etkinliğe katılmassam o bisikleti boşuna kullanıyorum demektir. Taksim meydanından marşlarla, bayraklarımızla Ölmeyen Kalbimizde yaşıyıp cennetten bizleri izleyen vatanın bir karış toprağının düşman eline geçmemesi için göğsünü geren şehitlerimizin boşu boşuna ölmediklerini ve bu vatanın bizlere emenat oluduğunu tüm dünyaya göstelerim!

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
Bu can bedenden pazar gününe kadar ayrılmazsa bedenen orada olacağım, eğer bedenim toprak olursa ruhen orada olacağım. Türk bayraklarıyla şehit gönderdiğim 26 arkadaşımın ve diğer tüm şehitlerimiz için orada olacağım...

Ve şunu çok isterim, hep bir ağızdan harbiye marşını Taksim meydanında okuduktan sonra pedallayarak Edirnakapı şehitliğinde tekrar okuyabilmeyi...

Sağolun varolun arkadaşlar...

Erdoğan

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
arkadaşlar hakkaten bisiklet camiası olarak lütfen böyle bir günde orada buluşalım tüm çift tekerlileri bekliyoruz kimi yarışcı diye gelmiyor bende yaqrışçıyım gezilerle işim olmaz ama bu gezi degil profosyonel veya amatör herkez katılsın

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
18 mart pazar günü bende ordayım.

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
ahmet okan larla konuş pazara hep beraber orda olalım kanka YOL BİSİKLETCİLERİ

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Pazar günü bir aksilik olmazsa saat 8.30'da taksimdeyim,

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bir aksilik olmazsa ben de aranızda olacağım. Taksim Meydanı'nda görüşmek üzere.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
arkadaşlar yemin ederimki şuan gözlerim doldu bu kadar dikkat cekicegini beklemiyordum ve bazı arkadaşlarımızada ayrıyeten teşekür ederim sagolun varolun olan gezilerini bile ertrelemişler ve bizim bu etkinligimize katılacaklar.
Unutmadan söyleyim şehit aileleri dernegi genel merkezinde bu organizasyonu konuşurken bana bir soru yöneltiler 100 bisiklet olurmusunuz diye bende hiç bir şey diyemedim. ama biz gailba 100 degil 200 olucaz bu gidişle lütfen foruma girmeyen bisikletci arkadaşlarınıza bildirin pazar günü bir harika olacak bizler için şuandan heycanlandım yemin edrerimki çok mutluyum

SAGOLUN VAR OLUN
NOT : Bisiklet forumada ayrıyeten teşekürederim konuyla ilgili ana sayfada bir link açmışlar çok teşekürederim