"18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitlere Saygı Turu" (Tur tarihi 24 Mart 2012)

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
böyle firma ömrümde görmedim arkadaş ben
aynı bileti iki kişiye satmışlar :):):)

ben beşiktaşta ancak 12 gibi olabileceğim. 7 bana erken olur.

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

abi gerekirse lastikleri çıkarırız bazı bisikletlerin.sinan abinin senin ve benim bisikletlerimiz dışarda olucak.arada carbon bisikleti olan biri daha varsa onuda dışarı bağlarız 4 yaparız araç arkasını..içeriyede 10 bisiklet alırız gibime geliyor..olmazsa 3-4 tanesinin tekerlerini çıkarırız fazla yer kaplamadan yerleştiririz...yanımda extra halat getirerek gerekirse dışarı 1-2 tane bağlarız...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@kerem seckin

haklısın kerem.ne desen doğru.hakkaten kim yapmış bu rezilliği :D:D seninle hemen hemen aynı zamanlarda yatırmış ödemeyi.sen daha önce aradın ama oda yatırmış.fidan hanımı ön koltukda yolcu edicez.hatta aramızda zayıf birileri varsa ön tarafı üçleyebiliriz olmazsa...yada başka bir arkadaş diğer araca geçerse sayımız eskiye döner..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

evet mecburen tekerler çıkacak çünki o kayış mazallah tutmaz ön tekerleri çıkmış olan bisikletler dışarda durur en çok üç ama yedek bi olay genede evet şart olabilir işi garantiye alalım derim estra halat bi de enver bence dışarda üç bisiklet olsun her ihtimale karşı,,,11 bisikletin hepsinin ön tekeri bence çıkacak başka türlü sığacağını zannetmem benim düldülün çizilmedik yeri kalmadı ama dışarda olursa bi de düşerse gitti karbon el fatiha,,,,,:D

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
@enver avcı

bana ne arkadaş bayan yani gitmem ben !! :):)

canın sagolsun halledilir bir şekilde maksat gönüller bir olsun. beşiktaşta görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

kudret baba senin karbonun yanında bizim kızlarımızda var.ben o taşıyıcıyla izmire gidip geldip merak etme sen.halatları da extra güvenlik amacı ile dışarıdaki bisikletleri içeriden de bağlamak için getiriyorum...bütün bisikletlerin lastiklerini sökmemize gerek kalmayacak bence.yanımda alyan takımı getirerek gidonları yan çevirerek rahat rahat sığdırırız arkaya.kimsenin bisikleti çizilmesin diye sinan abi karton getirdi.bende depomdaki battaniyeleri getiricem sarmak için...merak etmeyin hallederiz...

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.080
Eğer bir aksilik olmaz ise C,tesi gecesi yola çıkıp pazar sabah orda olacağız...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Raif Korkmaz

raiffffffffffffffffffff gizli adam ortaya çıksın,,,,,,,,,,,,,,,sen bilirsin,,,,,,,,,,,,,,,,
pazar ras gelemeyiz raif cumartesinden turu tamamlamaca,,,

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.080
@Kudret Kurtcebe

Sezonu açtık abi hayırlısıyla bu pazar adadaydık ama sen yoktun görüşemedik, siz pazar günü orda değilseniz o zaman bizimde tek gitmemizin anlamı yok daha sonra AYPG olarak daha fazla sayıda gideriz :-(((

ahmet tarık ok

Aktif Üye
Tepki
70
Bisiklet
Corratec
slm
--bursa ekibi 07:00 da çanakkale terminalinde olacak. anadoludan gelen diğer arkadaşları orda bekliyor olacakmıyız? ve kaç kişiyi bekleyeceğiz?
--ist ekibi bizi 08:00 de karşıda nerde bekleyecek?

dönüşlerinizi bekliyorum.
svg.syg.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ahmet tarık ok

son durum,,,1- enver avcı (etiler-beşiktaşa gelecek)
2- kudret kurtcebe (anadolu yakası-beşiktaşa gelecek)
3- sinan aksu (gop-beşiktaşa gelecek)
4- haceli yılmaz(levent-beşiktaşa gelecek)
5- erdal ırmak(alibeyköy-beşiktaşa gelecek)
6- bahadır atılgan(beşiktaşa gelecek)
7- serdar bekel (beşiktaşa gelecek)
8- uzaktr bülent (kartal-beşiktaşa gelecek)
9- cafer adıgüzel (haramidere- e-5 üzerinden katılacak )
10-adem sönmez(yenikapı-beşiktaşa gelecek)
11-kenan çırak -beşiktaşa gelecek,,
12-emre gözütok(4.levent-beşiktaşa gelecek)
13-kerem seçkin(kara murat :D beşiktaşa gelecek )
14-fidan-k -beşiktaşa gelecek

kadro tamam

atılan son mesajlara göre ,,,,
eskişehir den mehmet gürsoylu ve eser dost geliyor,,
bursadan ahmet bey, ve barış turan gözükmekte,,,ve volkan toplam 10 kişi ve tekirdağ ekibinden islam gölge
izmir ekibi ise iki arkadaşın durumuna bakmakta o iki kişi gelmez ise ekip gelemeyecek ,,,istanbul ekibi , ekip herkez hazır ,nihat dost araç ile geliyor ,,

irtibat eceabat feribot iskelesi,,,saat 07.00 cumartesi enver dostun cebi 05334917059

ahmet bey eskişehir ekibi ile buluşacaksınız başka gelenler face den olabilir saat 09.00 a kadar eceabatta buluşuruz bu gün mümkünse uyuma yapalım dinlenelim ,,,
izmir ekibinden mesaj gelmedi eskişehir ve bursa birlikte çanakkale otogarda buluşursunuz, otobüs ve aracı ile gelenler,saat 05.00 de feribot var saat 06.00 da 07.00 de feribot eceabata var tam bilet 2.5 lira bisiklete para yok ...saat 09.00 da hepimiz eceabat feribot iskelesinde oluruz ve tura başlarız,,,ahmet bey saat 07.00 de çanakalede olacaksanız 07.00 den sonra 07.30 da ve 08.00 de feribot vardır 09.00 da biz sizi eceabat feribot iskelede bekleriz istanbul ekibi ve tekirdağ ekibi,,

(link)

çanakkaleden eceabata her gün feribot saatleri şunlar,,,eskişehir ve bursadan gelen dostlar için,,,

1-05.00 de var ,,,,
2- 06.00 da var,,,
3- 07.00 de var,,
4- 07.30 da var,,
5- 08.00 de var,,,
6- 08.30 da var,,,

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Merhabalar, etkinliğin düzenlenmeye karar verildiği 1 Ocak tarihinden beri balığı ilgiyle takip ediyorum. Ferhat Köse arkadaşımız etkinliği organize etmiş, Başta Eskişehir, İstanbul ve Bursa olmak üzere bir çok şehirden arkadaşımızda destek vermiş bulunmakta... Ancak Ferhat Köse arkadaşımız ailevi nedenlerden ötürü tura katılamamakta... Annesine Allah'tan acil şifalar diliyorum...

Nihayet tur günü geldi çattı... Tura katılacak arkadaşlara hayırlı yolculuklar diliyorum. Şehitlerimize bizler adınada dua ederseniz çok memnun oluruz. Allah yolunuzu açık etsin...

ahmet tarık ok

Aktif Üye
Tepki
70
Bisiklet
Corratec
eskişehirdeki bsk sever arkadaşlarımız rica etsem beni 05323466048 nolu telden arayabilirlermi? detayları paylaşalım.....@Kudret Kurtcebe

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ahmet bey eser sevinç ve mehmet gürsoylu dostlarımıza özelden ceb numaranızı gönderin ama onlar büyuk olasılıkla foruma mesaj atarlar ,,,başka eskişehirden katılım olabilirmi bilinmiyor,,,,,

berk arat

Üye
Tepki
66
arkadaşlar herkese selam. uzun zamandır forumu iş yoğunluğum yüzünden ziyaret edemiyorum. bu turda yanınızda olmak çok isterdim ama yakın bir arkadaşımının düğünü sebebiyle katılamıyorum. umarım amacına uygun kazasız belasız bir tur gerçekleştirirsiniz. iyi pedallamalar . Enver e dikkat edin bu arada :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@berk arat

neye dikkat etsinlar ulan :D:D:D:D

Adem Sönmez

Aktif Üye
Tepki
76
Arkadaşlar bu gece ve yarın için ne kadar sıkı giyinelim? Kudret Hocam şimdi genel bi hava durumu değerlendirmesi yapsa çok iyi olur.

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@berk arat

Haklısın Promil Berk... Ben ENVER PAŞA nın yanında olacağım. Merak etme sen. :D....