18 Mart Adana Çanakkale Bİsİklet Turu

amistatde

Üye
Tepki
27
18 mart çanakkale zaferi bisiklet turuna 5 mart cumartesi günü adanadan start vereceğim tur güzergahı sırasıyla pozantı ulukışla ereğli konya afyon uşak simav dursunbey balıkesir çanakkale toplam 1121 km tur süresi 10 gün konaklama çadırda olacaktır desteklerinizi bekliyorum iletişim tel no 05318965592

Scudo

amistatde

Üye
Tepki
27
18 mart çanakkale bisiklet turuna katılmak isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçsin konaklama çadırda olacaktır.Tur süresi ortalama 10 gün günlük 130 km kat edilecektir.İletişime geçmek isteyenler için tlfn>05318965592

• Beğen
Tepkiler: faruk eker

amistatde

Üye
Tepki
27
18 mart adana çanakkale bisiklet turunda bazı malzemelere ihtiyacım var kışlık giysi yağmurluk forma lütfen elinde fazla bulunan arkadaşlar varsa bana ulaştırsın000

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
ben aynı yolu balıkesir hatay arası yapmıştım burdan çanakkaleyede bır kaç kez geçtim 130 ortalama ile yapılır ama havaya o mevsimde güven olmaz iç anadoluyu martta geçeceksiniz adana ile karıştırmayın yolun şansınız yaver gitmezse ysrısında geceleri zorlanırsınız kışlık tulum ve cadır sa yuku ciddi oranda arttırır. yolunuz açık olsun yardımcı olabileceğim bir şey olurma mesaj atın bol şans

• Beğen
Tepkiler: amistatde

amistatde

Üye
Tepki
27
@kayhan1907

verdiğiniz fikir için teşekkür ederim balıkesire geldiğim zaman sizinle tanışmak isterim lütfen özelden numaranızı yazın sevgiyle kalın hoşçakalın

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Allah yolunuzu açık etsin.. Şimdiden yol hikayenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kardeşim bence yola yalnız çıkmayın. Zor bir tur, mutlaka bir yol arkadaşı bulun. İnşallah gönlünüze göre gerçekleştirirsiniz. Sizin bu konunuza baktıkça bu sabah izlediğim Sarıkamış Şehitlerini Anma Turu videosu gözümde canlanıyor. Benim de İstanbuldan başlayıp Seddülbahirde bitecek bir tur planım var, ama kısmet....

amistatde

Üye
Tepki
27
@mtsemiz

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim malesef yine yalnız çıkıyorum yola yol arkadaşı çok aradım mesafe uzun olduğu için kimse yanaşmıyor uzun yol tecrübem var onun için yalnız yola çıkmak benim için sorun değil

amistatde

Üye
Tepki
27
yorumlarınız için teşekkür ederim adana tabipler odasına sponsorluk için başvurmuştum olumsuz yanıt aldım yinede her şeye rağmen bisiklet turuna kısıtlı imkanlarla çıkacağım biraz sıkıntı yaşarım ama vazgeçmek yok

amistatde

Üye
Tepki
27
malzemeleri toparlamaya başladım bisiklet turuna sayılı günler kala heyecandan uykum kaçıyor katılmak isteyenler için tel no 05318965592

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Ben biraz üzeceğim sizi hava şartları ve herşeyi bir yana bırakalım 10 gün 130 km boyunca çıkaracak kondüsyonunuz var mı?Çünkü üzerinize hergün yeni bir yorgunluk daha eklenecek ve günden güne daha zor olacak, ne zamandır sürüyorsunuz bilmiyorum ama ben sadece günlük yaptığınız 130 km ye benzemeyecek onu söylemek istedim.Ayrıca azminizide takdir ediyorum umarım sorunsuz bir şekilde turu tamamlarsınız.

amistatde

Üye
Tepki
27
@OzzYMKL

merhaba üzülecek bir şey görmüyorum 2005 ten beri şehirarası turlara çıkıyorum deneyimlerime güvenerek bu turuda sorunsuz bitireceğime inanıyorum

Tepki
81
ben tura konya veya afyondan ekleneceğim inşallah:)
10 gün 130 km bir sorun çıkaracağına inanmıyorum.
Benim gibi arada girecekler için tahmini geçiş tarihi verebelirseniz biz de planımızı o'na göre yapabiliriz.
Benim Afyon'da sizinle buluşmam için bir günde 180 km pedal çevirmem gerekiyor:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bartuğ Sayın

:eek: amaniiinn o nasıl bir mesafe.... alışkın bünyeler için sorun olmasa gerek, ne kadar rahat söylüyorsunuz. ben bunu yapabilsem bile, herhalde üstüne 2 gün kalkmadan yatarım... 50. kilometrede kuyruksokumu iflas...

inşallah yapın da yayınlayın, biz de yolunuzdan gidelim abiler.... şurada kıçı kırık istanbuldan çanakkaleye çeviremedik daha... :ci: :ci: :ci:

siperler, top mevzileri, şehitlikler, şarapneller... iştahımı kabarttınız gene....

amistatde

Üye
Tepki
27
@Bartuğ Sayın

merhaba konyadan katılabilirsin 5 mart.ta adanadan yola çıkcağım ankaradan berker arkadaşımla konyada buluşacağız sende konyadan bize katıl özelden tel nosu yaz

amistatde

Üye
Tepki
27
@amistatde

Yakın zamandan sonra turla ilgilili haberlerimi günlük olarak (link) sitesinden takip edebilirsiniz .

• Beğen
Tepkiler: ahmet01

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
10 sene geliboluda yaşamış bir adanalı olarak 18 mart taki kurtuluş etkinliklerine gitmeni tavsiye etmem. birincisi o tarihta gelibolu çok olumsuz hava şartlarına sahip olacak ( kar,buzlanma ve sert soğuk gibi ) ikincisi 18 marttaki kutlamalarda fazla etkinlik olmuyor malesef. esas etkinlik 25-26 nisanda avustralya ve yeni zelandalıların gelibolu yarım adasına şafak ayini için çıkartma yapmasıyla oluyor. dünyanın dört bir yanından avustralyalı ve yeni zelandalı insanalar atalarını dedelerini akrabalarını eş dostlarını anmak için geliyorlar,bunun yanında gelibolu,trakya,marmara ilçelerinden türklerde onlara katılıyor hep beraber kaynaşıyorlar. çadırlar kuruluyor,yemekler dağıtılıyor,etkinlikler törenler düzenleniyor belediye destekli. hem kültürel hem milletsel bir kaynaşma yaşanıyor. eğer o yolu çekmeyi göze alacaksan 18 martta değilde 25-26 nisanda orada olacak şekilde ayarla kendini.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar ben Berker, turun ikinci üyesi olarak Ankaradan katılacağım. Sizleri de bekleriz. Karı kışı işin tadı tuzu haline getiririz sohbetle muhabbetle merak etmeyin korkmayın gelin:)