18 Eylül 2008 AB Bisiklet Günü: İftara 55 kala...

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.338
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,

AB kapsamındaki etkinlik haftasında 18 Eylül bisiklete binme günü ilan edilmişti. Biz de bisiklete pek binmeyiz ya!, erkekliğe laf söyletir miyiz, iftara 55 dakika kala ayakta sallanırken pedal çevirelim dedik, sonra maazallah AB'ye almazlar filan bizi, linç etmesin halkım bizi :)

365/24 esasına göre her zaman bisiklete binmeye hazır Ertan abi ile sahilde buluştuk ve liman tarafına doğru 44 dakikalık ve 9900 m lik (km cinsinden yazamıyorum çok komik kalıyor) bir oruç açma turu yaptık. Diğer Antalya'lı arkadaşların da başka etkinlikleri vardı daha erken saatlerde, inşallah onlar da AB nin hoşuna gidecek şeyler yapmışlardır, fotolarını bekleriz...

Bisiklete bindiğimizi gösterir birkaç fotoyu da paylaşarak "Hoşçakalın" diyelim.

Buradaki karede Boğaçay'ı çekmek istemiştim ama Tchibo'nun sporcu gözlüğü ve Polisport kask
reklamı oldu galba :D
(link)

Ailenizin bisikletçisi tam donanımlı Ertan abi...
(link)

Limanda Beydağları'na karşı bir hatıra karesi...
(link)

Antalya'nın olmazsa olmaz arkaplanı Toroslar'da günbatımı ve 2 yolunu şaşırmış eleman...
(link)

İftara 10 var, vallaha caddelerde kedi bile yok...
(link)

Kırmızı kedi Colnago: Kendi kendime, yol bisikleti üzerinde, 5.8 mm'lik objektifle bu kadar oluyor :)
(link)

Scudo

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
ayaklarınıza sağlık yapılan mesafeden cok paylaşım kültürünüzün olması daha önemli ve paylaşımınız için tskler.

• Beğen
Tepkiler: basri

Selay Yaman

Forum Bağımlısı
Tepki
846
Anlamlı bir geziye imza atılmış :) paylaşım için teşekkürler ayaklarınıza sağlık..

• Beğen
Tepkiler: basri

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
iftar öncesi güzel bi tur olmuş pedal çevirip iyice acıkmak için ve yemekleri silip süpürmek için:lick3: güzel bi yöntem:D :D

• Beğen
Tepkiler: basri ve hacı

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.338
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tayfur

Haklısınız ben bile yolda üstünde biri varken nasıl duruyor merak ediyorum :) Kendi kendine çekimler için teleskobik ve geniş açılı bir foto sistemi üzerinde çalışıyorum. Bitince deneme resimlerini burada yayınlayacağım.