18" Amoeba Hussar, Hidrolik Disc frenli, Schwalbe Marathon lastik hediyeli, UCUZ !

herbil

Daimi Üye
Tepki
368
Amoeba Hussar 18" ölçüsündedir, temiz kullanıldı, 2. el olmasından kaynaklı çizikler mevcut, fakat bisiklete zarar verecek darbedir, vurma dır vs yaşanmadı.
Bisikleti bileşenleri aşağıda yazdığım gibidir, Fotoğraflarını da ekledim. Bisikletin yanında 2 adet Schwalbe Maraton silik lastik de hediye vereceğim. Ayrıca bisikletin arkasına tur çantası takmak için gerekli aparatı da gönderiyorum.

Sele : Velo Plush
Kadro : Amoeba Hussar 18"
Gidon : Bontrager Select
Gidon Boğazı : Bontrager
Vites Fren kolları : Shimano Deore Dual Control (Vites ve fren kolu tek bir koldadır. Aynı kol hem fren hem vites koludur. Youtube da videoları var. Merak eden bakabilir)
Furş : Amoeba
Amortisör : Sr Suntour Xcm Kilitlemeli, sertlik ayarlı olan modeldendir.
Arka Viteş değiştiricisi : Shimano Deore LX
Ön Değiştirici : Shimano Deore LX
Zincir : Shimano XT CN-HG93
Aynakol : Shimano FC-M445
Ön Göbek : Shimano HB-M495
Arka Göbek : Shimano FH-M495
Ön Hidrolik Disc Fren : Shimano BR-M535
Arka Hidrolik Disc Fren : Shimano BR-M535
Lastikler : CST 26X1,95 General Style (Yanında 2 adet Schwalbe Maraton Hediye, Unutmayın)
Jant : Rigida Db ETRTO 559X19

Bisikletin kadrosunda darbe, çatlak, patlak yoktur. Vites fren kolları sorunsuzdur. Ben hiç yağ eklemedim. Yağ kaçıma yapmıyor. Sorunsuz.
Amortisörün sertlik ayarı verimli çalışmıyor, ama kilit sorunsuz çalışıyor. Resimlerden anlayacağınız üzere üzerinde çizikler mevcuttur. Vites değiştiricilerinde arka dişlilerinde, ön dişlilerinde sorun yoktur. Ufak bir bakım ile sorunsuz binilebilecek bir bisiklettir. Tek sorun, Aşağıdaki resimde fotoğrafını çektiğim sol vites-fren kolunun gidon a bağlayan yerdeki çatlaktır. Eğer kaynakçıya gidebilecekseniz sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben bu hali ile (Plastik kelepçeli) 1.5 senedir biniyorum, hala sıkı bir şekilde tutuyor. Sorun yaşatmıyor.

Tüm sorularınız için MSN : betaharun@hotmail.com ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Adana içi satışlar makbuldür, Adana dışı için kargo ücreti alıcıya aittir. Parça satışı düşünmüyorum, yine de mantıklı teklif gelirse bakarız duruma.

Bisikletin Fiyatı : 400 TL dir.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

herbil

Daimi Üye
Tepki
368
Bisiklet forum dışından birisine satılmıştır. İlan kaldırılabilir, silinebilir. Teşekkürler.