18-19 Temmuz Ankara-Kızılcahamam-Güdül-Beypazarı Turu

SBF

Üye
Tepki
218
Bisiklet
Sedona
Merhabalar,

Ramazan Bayramını 2. ve 3. günlerinde böyle bir tur düşünüyorum.

2. gün cumartesi sabahtan Ankara'dan Kızılcahamam'a gidiş, Soğuksu Milli Parkında Çadırlı konaklama/veya pansiyon vb.

3. Pazar sabahtan Kızılcahamam'dan Güdül yolu üzerinden Beypazarı'na gidiş ve Beypazarı'ndan otobüs ile Ankara'ya dönüş.

beypazarından otobüs ile dönüşte bisiklete sorun çıkarırlar mı sizce, bildiğim kadarıyla beypazarı ankara otobüsleri bagaj hacmi biraz küçük ve 3. günü akşamı otobüs dolu olur mu ?

bu rota için öneri, tavsiye ve değerlendirmelerinizi bekliyorum....

şimdiden hayırlı bayramlar, selamlar...

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Hocam bayram durumum kesin olmamakla beraber aynı rotayı bende pedallamayı düşünüyorum. Pamukkale, Kamil Koç gibi büyük firmalar olsa alıyorlar. Ancak Beypazarında maalesef bu otobüsler yok tabii ki. O yüzden binmeniz zor olabilir. Ankara-Beypazarı arasını çeken bir otobüse ulaşabilirseniz onlara sormakta fayda var. Yerse bulmanız sıkıntı olabilir. Ben gidip yavaş yavaş yine aynı ya da farklı bri rotadan dönmeyi düşünüyorum :)

SBF

Üye
Tepki
218
Bisiklet
Sedona
mesajınız için teşekkür gün içinde arayıp netleştireceğim otobüs işini....

aslında gittiğim yerden otobüs ile dönmeyi sevmem, bilenler bilir garip bir duygudur, bisiklet ile gidip otobüs ile dönmek, bir gün boyunca gittiğiniz yolu otobüs bir saatte aldığında azıcık zorunuza gider ya:naslyany::naslyany::naslyany:...

planlarımız kesinleştikçe yazışalım buradan....

selamlar...

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@SBF Şuan için evdeki durumu yokladım. Büyük ihtimalle benim durumum bayramdan sonraya kalacak :) Biran önce elimdeki bagajı ve heybeyi çıkarmam üst modele geçmem gerekiyor :) Çadırım uyku tlumu ve matımı da üst modelle değiştirdim. Onlarda anca yarın elimde olacak :) Maalesef beraber pedallayamayacağız sanki :) Bol bol fotoğraf bekliyoruz sizden :)

Tepki
42
İsim
mehmet
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar.Gerçekleştirebildiniz mi turu? Ankara' dan hafta içi şehir içi, hafta sonu şehir dışı tüm turlara varım.

SBF

Üye
Tepki
218
Bisiklet
Sedona
Evet çok şükür kazasız belasız arızasız turu bitirdim...

Fırsat bulursam tur yazı ve fotoğraflarını paylaşacağım.

selamlar