18.06.09 CSG gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında behcetatinc tarafından paylaşıldı.

1. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Gerçi her hafta için başlık açıyoruz ama bir bildirim olması açısından eklemek istedim, ikinci bir karar değişikliğine kadar, her hafta tekrarlamakta olduğumuz keyif ve muhabbet gezilerimiz Perşembe akşamları yapılacaktır.
    Vakti olan arkadaşlarımız ile saat 20:30 Cadebostan Migros arkasında buluşmak dileğiyle..............

İlginizi Çekebilir

1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...