Satıldı 17'' Sedona Carbon Kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ottoman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ottoman

ottoman Aktif Üye

Seviye:
    Sedona carbon 17'' kadro satılıktır, hıc kullanılmamıs olup fıyatı 1000 tl dir. Kadro agırlıgı hakkında ınternette verılen bılgı 1462 gr ıdı yanlıs hatırlamıyorsam. Kullanılmamıs olması ve elımde kendı cektıgım bır fotografı olmadıgı ıcın temsılı resmını koyuyorum hos gormenızı umarak. bana (tahtaci56@hotmail.com) mail adresimden ulasabılırsınız,ılk satısım oldugu ve fazla mesajsayım olmadığı ıcın sanırım sorularınıza burdan cevap veremıyorum. Kargo ucretı alıcıya aıttır.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-11-16_14-21-0.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.