17 Mart sarıyer-bostancı-sarıyer pedalşörler gezisi:):) cobike' tan...

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Selam arkadaşlar,

bu gezi nacizane bir sahil gezisidir.:) daha doğrusu zaten sarıyerden pedallayacak olan özgür ve sümer' e katılma gezisi:)
bizim durumumuz baştan feci başladı zaten. eşim nasılsa yetişiriz diye 09:30 a saat kurmuş. kalktık her şey normal. Ama serdar bisikletlerin olduğu odadan çıkamıyor. meğer fren problemi:( yahu insan biraz pedeallar da anlarım ama yuh yani daha evden çıkmadan....neyse sevgili dostum gizer ( özgürdür aslen kendileri ancak çocuğuna miras olsun diye onun nick' i ile aramızda:) ) ile telefonlaştım ve saat 10:40 olmasına rağmen, bekliyoruz, maksat beraber olmak deyince yüreğimize su serpildi. neyse uçar pedal iskeledeydik.derken onları beklemeye başladık.oturdukları kafeden yanımıza gelecekler...
(link)
derken beklediğimiz kişiler sarıyerin tozlu yollarından yanımıza geldi:):):)

(link)
vapur ataladığımız gibi kadıköye gideceğiz:):): haydi millet

vapurda planlarımız üzerine konuşuyoruz:) plan şu= selim çamile iskelede buluşacağız. ardında velespit civarında jerry_j ( gökhan) ve erdoğan (erdoğan keskin) bize katılacak...
(link)
(link)
(link)

vapurdan indik. Bekle ve ara seremonisi başladı. delicesine selim çam a ulaşmaya çalışyoruz. bu arada bir önceki gezimizde de geliceğim diyip kalkamadığı için, aramızdaki motor su kaynattı galiba espirileri uçuşuyor:):):)ara ara yok. birkaç tur atıyoruz ısınalım diye ama yok. selimden bir kez daha ümidi keserek devam ediyoruz. umarız ona ters birşey olmamıştır...

kadıköyde konser vesilesi ile sanki dünya bisiklet günü gibi yollar araçlara kapalı... yupppppiiiiii... moda yokuşlarına kadar o gazla çıkıyoruz. ara yollar, trafik, iniş yokuş derken ve kızıltoprakta erdoğan ve gökhanlayız artık.daha sonra neredeyiz bilen var mı?

(link)
evet yeşil bisiklet:):):)
sanki gürsel bey ve sena hanım bizi bekliyorlar... ayrıca grupça çoşmuş halde olduğumuzdan herkes birşeylar almaya ve bakmaya giriyor.
uzun uğraşlar sonucu ben zaten baştan yaratılıyorum. güzel montlar, bisiklet düdükleri neler neler...hem gülüyor hem de bisikletlerin orasına burasına birşeyler monte halindeyiz...

özgürün ikram ettiği tadellelerden yemeyen var mı?

(link)
(link)

bilin bakalım bu zavallı şey kimin olacaktı gelse idi= selimin:(:(:(
(link)

daha gezinin devamı var.. lütfen bekleyin:):):)

Scudo

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
arkadaşlar gezinin devamını 1 saat uğraşıp aşağıya yazmıştım.. ama zaman aşımı nedeni ile yok oldu hepsi... ağlamak istiyorum....:(:(:(
aynı sayfada çalışırken nasıl zaman aşımı olur:mad: :mad: :mad:

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@cobike

bende bekliyorum 1 saattir devamını.bende aglamaya eşlik edebilirmiyim?

• Beğen
Tepkiler: Sümer

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
devam ediyorum tekrardan. artık parça parça atacağım...
(link)
sahil gezimiz sonrası, yenilenmiş hallerimizle seyretmeye başladık. bisiklet yolundan yapılan gezi sonrası bostancıdayız ve git gide karnımız zil çalıyor sanırım. bulduğumuz ilk yere atıyoruz kendimizi...bu arada yemek konusuna fazla girmiyorum. çünkü sonra magazin değeri taşıyor:):):) olmuyor yani:):):)
(link)

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
besiktastan gectiniz mi aksam uzeri?
barbarostan el salladik size ama :)gormediniz
yada siz diildiniz
tesekkurler paylasim icin

• Beğen
Tepkiler: Banu B.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
bol yemek yiyen ve gülen insanlar:):):)
(link)
(link)
(link)
(link)
bunlar işte akti, sportif ve bisiklet bağımlısı insanlar grube:):):)
(link)

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
güzel oldu valla çok.... tempolu bir gün olmadı ama gayet tatminkardı.... 40 km üzerinde yol yaptık... ve anadolu yakası sahil yolunu daha iyi tanımış olduk... herkese tavsiye ederim .... eminim yine benzer organizasyonlarımız olacaktır...

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
yemek sonrası neredeyse tuzlaya gittik.. sür allah sür... yollar boş ya.. bisiklet yolu ile çevrelense dünya, ne hoş olur diye düşünmeden edemedim doğrusu:(

tabi bu denli yorgunluk üstüne bir çay molasını hakettin yani:):):
bu arada da bişeyler atıştırdım ama gezi dostlarım bunu size anlatmazlar:):):) ha ha ha

(link)

işte ben:):): bu fotoyu avatar olarak kullansam mı ne yapsam:) herkes yeni yağmurluğun çok yakıştı diyor bana, ama kimse bunun=güzele ne yakışmaz durumu olduğunu anlamıyor:):):)

(link)
ardından velespite kadar pedal basıyoruz. arada yaplması gereken birkaç ayar var benim için...akordum bozulmuş ön lastiğimin:):):
oradan, ara yolarından vapur iskelesine :.. offffffffffff be.... yorulduk. oturasım var benim....seleye değil ama...:):):)
(link)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
şimdi buradan sonraki pozlarda dişimizde susam olabilir:):):) neden ? çünkü velespitte birşey atıştırmaya ihtiyaç duyup simit ile işi çözdüm. herkes sayemde o simitlerden yemek zorunda kalınca malum....
e napalım. gezi sırasında diş fırçalamak için sele altına monte edilen bir diş seti çıkmadı yani.... şöyle gidondan macun sıksak vs:):):)

ayrıca bu foto da taktire şayandır. makinemi 10 sn sonra çekime kurup, koşarak çekmiştik. ama özgür dostum bunu yayınlasın da görün:):):) çünkü benim ayarımla, özgürün seleye konan makine ile, biraz sele arkasında duran insanlar görüntsü oluşmuş:):): amacım o değildi aslında:):):)
(link)

son olarak günü yorumlayacak olursam;

benim en son yaptığım belgrad performans yanında, bostancı sahili bana düz kaldı:):):) banu armstrong:):):)
işin şakası, gerekten çok eğlenceli, bol gülmeceli, bol pedallı bir gün geçirdik. birlikte olduğumuz tüm pedalşörlere teşekkürlerimi sunuyorum.
biz ki, fulyadan 41 km yaptı isek, onlara sarıyerden sanırım 100 km ye bulur:):):)

yalıçapkınım bu gün de, sahilde bisiklet yolu görmüş oldu.. bakalım daha nelere tanıklık edecek...

katılan, beni kollayan tüm dostlarımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim..
sevgi ile, bisikletlerinizle kalın:):):)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba

Güzel gezi, güzel anlatım, güzel arkadaşlıklar, güzel yerler.
Tabi yazıp yazıp kaybolan yazı ve fotoğrafları da saymazsak. Çok güzel bir gezi ve anlatım olmuş.
Elinize ayağınıza, emeğinize sağlık olsun diyorum.
Böyle arkadaşlar arasında yapılan geziler çok zevkli geçmekte. Burdan seyretmesi bile zevkli. Hepinizi, böyle güzel gezi ve arkadaşlıklar yaptığınız için kutlarım.

Hepinize sevgi ve selamlarımı gönderirim,
Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: gizer ve Banu B.

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
süper olmuş:)bu arada gezi de ben de wardım ark.lar:)cobike belirtcekti, belirtmemiş:) sadece fotolarda olmayı sewmiyorum,ona ragmen bi ara boş bulunup bi tanesinde yakalanmışım::)
bu aradaa 2 günde 2 kere lasitk patlattım:)tebrik ediyom kendimi:) maltepde ayrılmak zorunda kaldım bu güzel gruptan:) ilk turumdu forumdakilerlerle:) iiaşşalaah arkası gelir bolca:)fotolar için teşekkürler:)

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
gayet güzel bi gezi.sahilde bende turlamış gibi oldum sayenizde:rolleyes: .sanırım hava düzeldikce daha kalabalık gezileriniz olcak.hadi devamını bekliyorum.hepinize teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: gizer

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@derya.k

et vallahi. gerçekten gözümden yaş geldi ya:.... sinirim bozuldu:(:(:(

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@msconfig

slm,

akşam üzeri demek doğru mu bilmem ama. sanırım 6:50 gibi oralarda turluyorduk?

sizin bahsettiğiniz saati bilmiyorum ama trafiğe göz kulak olmaktan sizleri gördüğümü hatırlamıyorum:(

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@cobike

olur böyle şeyler.sinirlenip üzülmeyin bence.emek boşa gitmiş ama olsun.sonunda gördük geziyi.gayette güzel olmuş.emeginize teşekkürler.sevgiler...;)

• Beğen

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@jerry_f

evet ya.. ayrılırken söz poza gireceğim dedin, ama biz sen ayrılırken unuttuk. benim de tek avuntum yemek sırası pozlar oldu:):):)

klavyem3

Aktif Üye
Tepki
16
elinize ayağınıza pedalınıza sağlık.gelemedim ama gönlüm sizinleydi.

• Beğen

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Yüreğinize sağlık arkadaşlar,yine muhteşem bir gezi,mükemmel fotoğraflar ve can alıcı anlatım..;)Bugünü sonuna kadar değerlendirmişiniz,bizlere zaman ayırıp paylaşım sunmuşunuz sizleri candan kutlarım ..Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: gizer ve Banu B.

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@cobike

evet o saatlerde :)
gecenlerin siz oldugunu biliyordumda ben yinede soriyim dedim :)
neyse trafiktendir ;)

• Beğen