17-19 Mayıs Trabzon Uzungöl, Sümela Turu

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar herkese.
Rize'de Çaykur'da memurum. yaklaşan tatili değerlendirmek ve yolda olmak amacıyla 2 gece 3 günlük kamplı/konaklamalı bir tur düşünüyorum.
Aklımda Uzungöl, Sümela Manastırı yada artvin karagöl, ayder yaylası civarları var. geceleri bu yerlerde geçirmeyi planlıyorum. başlangıç ve bitiş noktaları olarak henüz tam karara varmış değilim.
Tura katılmak isteyenler olursa birlikte planlayabiliriz. Hatta bu tarihler arasında rize-artvin-trabzon taraflarında başka bir tur düşüncesi olan varsa onlarada eşlik edebilirim. dediğim gibi tatili değerlendirmek ve yolda olmak amacım. ekipman vb. konusunda bir sıkıntım yok suan için.
bu civarlarda bu tarz bir tur düşünen varsa birlikte planlayıp turu gerçekleştirebiliriz.
iyi forumlar..

Scudo

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
tur için şuan 2-3 kişi olmuş durumdayız. birinin durumu hafta içi belli olacak. rotada kesinleşti gibi. ilk gün (cumartesi) Of üzerinden Uzungöl. ve o gece Uzungöl'de konaklama. 2. gün Uzungöl-Maçka. Maçka civarlarında konaklama. ertesi gün yani 19 mayıs'ta sümela gezisi ve trabzonda bitiş. katılmak isteyen olursa iletişime geçebilir..

Tepki
79
İsim
Yusuf
Bisiklet
KTM
Ah be ben de o tarafa gelmek istiyorum ama daha hazırlanamadım tam :)

Gezinizi itina ile takip edecem :)

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
turla alakalı olarak yeni bir konu açmaktansa yeni açmış olduğum blog sitesinin linkini buraya koyayım.
(link)

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Melih Bey ben konuyu çok geç gördüm, keşke daha erken görmüş olsaydım.Gümüşhane'den gelip katılabilirdim.Bir dahaki sefere artık, pedalınıza sağlık :)

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
herhangi bir haftasonu benzer turlar düzenleyebiliriz. benim içinde çok iyi olur..