17.04.2011 Eskişehir-Bilecik Söğüt gezisi

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Merhaba forum severler. Bu hafta içi planladığımız gibi Söğüt gezisini kazasız belasız çok şükür atlattık.Şimdi fotoğraflar ile anlatıma geçeyim.Geçen hafta fotoğraf makinemi düşürdüğümden cep telefonu resimleri biraz kalitesiz ama çekmek daha kolay olduğu için fotoğrafı bol tuttum:)Katılım yok denecek kadar az Can ve ben.Sabah buluşma yerine iş yerinden yeni tanıştığım bir arkadaşımda katıldı fakat yola çıktığımızda gelemiyeceğini anlayınca geri döndü.Bütün kış binmemiş bisiklete umarım en kısa zamanda açılır ve beraber pedallarız. Bir çırpıda Bursa yolundan Söğüt kavşağına dönüverdik Can da maşallah sağlam basıyor pedallara şimdiden 25 km oldu bile, köy kahvesinde bir çay molası verelim dedik ama kahveci açmamış daha bakkalda açmamış soda içelim deyince onuda öğrendik :) anında ayrıldık bize uyanmamış köyden 6 km sonra başka köy Oluklu umarım kahvesi açıktır. Kahve açık çok da güzel karşıladılar bizleri çaylar köylülerden. Ufak çay molasından sonra hemen yola koyulduk.Artık doğa muhteşem. Sizlere biraz doğa ve tepe resimleri ve dönüşün ilk molası Kara ambar kamyoncular derneği, daha önce yağmurdan korunmak için Mehmet kardeşimle sığındığımız yer.Bu sefer bisikletlerimizi dinlendirdik ve eğlendirdik parka bıraktık. Bugün beraber 105 km yol yaptığım Can Kandiyoti' ye sonsuz teşekkürler.

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Sıkı bir tur olmuş , etli ekmekleri haketmişsiniz :D SLR'de parlıyor ;) bollcaa pedallar

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@sonEr´´

teşekkürler soner kadro biraz ufak ama ufak mufak idare ediyoruz :) Mtb den sonra zaten ferrari gibi geliyor :)

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Katılımcı sayısı azalmış bu turda. Yine harika fotoğraflar ve sıcak bir anlatım. Sizinle beraber turladık bizler de. Elinize emeğinize sağlık. Paylaşımınız için teşekkürler.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Hakan Eşme

Teşekkürler Hakan abi. bundan sonra katılımcılar az olacak hem facedeki grubu kapattım hemde Mayısın ilk haftası uzun turlara başlıyacağım 200 km ve üstü ön hazırlıklar başladı :)

Tepki
66
Ferhat Abi kendim için zorlayıcı olan bu turlar da desteğin,eşliğin ve organizasyonu oluşturduğun için asıl ben teşekkür ederim.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Can Kandiyoti

Can seninle pedallamak gerçekten zevk. sporcu kimliğin zaten yeterli muhabbetin ve saygın için ise hiç bir şey diyemiyorum.Kalite insansın vesselam...(bu kadar reklam yeter gerisini yüz yüze söylerim :) )

• Beğen
Tepkiler: Can Kandiyoti

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Katılım az olan turlar daha seri oluyor görüyorumki seri bir tur çıkarmışsınız tebrikler, elinize ayağınıza sağlık olsun.Malatyadan sizlere çok çok selamlar ve saygılarımızı gönderiyoruz.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Sen gel Eskişehire aynen tam gaz devam grup yok ama yol= yapmak isteyene herzaman var :)

@Genç Osman Bircan Evet aynen öyle dostum az kişi olunca bekleme ve mola sayısı azalıyor.Yanımdaki kardeşimde sporcu olunca zaten gerisi geliyor.Malatyaya aynen selamlar.

Yunus teşekkürler.Adam reklamı hak ediyor bu ikinci gidişim kalite aynı fiyatlar çok güzel.Güleryüz bedava :) Sen kalk Konyadan Söğüde yerleş orada etli ekmek fırını aç bence övgüye değer.Forma için teşekkürler. seninde gönlüne göre versin ne diyeyim :) ben 4 tane değiştirdikten sonra buldum sen daha çabuk bulursun umarım....

Tepki
25
ferhat abi mutlaka tanışalım diyorum bu fotoları gezileri gördükten sonra. finaller geçti mi hemmen eskişehirdeyim uzuun uzun pedallıyalım mümkünse;)

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Necati Durmaz

Diğer başlıklarımıda inceleyebilirsin. bir senedir durmuyoruz sürekli uzun yol. bende seni bekliyorum muhakkak. senden öğreneceklerim vardır diye düşünüyorum.Malum ben eski sistem bisikletçiyim bu işi daha bilinçli yapan kardeşlerimden alabildiklerimi alıyorum eski tecrübelerimden verebildiklerim olursada dilim döndüğünce anlatırım :) yazın muhakkak görüşelim.

Tepki
25
estafurullah abi, asıl bizim sizlerden öğrenmemiz gereken şeyler çoktur. bisiklet tecrübe azim işidir her zaman. yazın mutlaka başlayalım abicim. bende eski sistemle başladım bisiklete; yenileri çıkınca bizde ayak uydurduk, senin slr 200 e ayak uydurduğun gibi:))

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Necati Durmaz

benim slr 200 kadroda 18 speed yazıyor ama 30 vites :) Ultegra 6603 sistem döşeli :) jantlar shımano R 500 oldu fren papuçlar baradine oldu sele Fi'zi:k oldu lastikler swable lugano oldu arkadaşlar bilir değiştirmeden duramam :) eski sedona 711 imide alan arkadaşım 1200 e satmıştı parçalayıp. sanırım Türkiyede en pahalı 711 oydu :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@MehmetCan TUGAN

Ben teşekkür ederim ilginiz için....

@murat oğuz

Ben teşekkür ederim ilginiz için....

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
ferhat abi güzel tur olmuş ayaklarınıza sağlık. ben de gezilere katılmak isterim ama vakitler uymuyor genelde boş günlerim hafta içi. bi ara söğüt e biz de gitmeyi düşünüyoruz. biraz yol hakkında bilgi verirmisin. o rampa ne kadar zorlayıcı?? gittik mi nereleri görelim?

• Beğen