1600 liraya seçilebilecekler

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
Herjese merhaba. Salcano Astrom'un cok masraf cikarmasindan dolayi degistirmek istiyorum. Mtb veye sehir bisikleti arasinda kaldim. Pazar turlarinda bazen bozuk yollara girebiliyoruz fakat vaktimin cogu asfaltta geciyor. Ve bana gore dag bisikletleri biraz daha eglenceli geliyor.size sorum sizce 1600(1700gobo bir rakam da olabilir indirim yaptiririz.) 29 jant ne alabilirim? Ya da sehir bisikleti? Simdiden teşekkürler

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Öncelikle şehir&tur bisikleti mi dağ bisikletimi bence ona karar verip sonra seçmek, seçenek istemek daha mantıklı :) Benim gibi canınız sıkıldıkça kaldırımlardan uçan, olduğu yerde bisikletiyle ordan oraya zıplayan sıkışık trafikte araçların arasından hızlı bi şekilde zikzak ata ata giden birisiyseniz mtb bence en mantıklısı.
Ama yok ben sakin kullanırım öyle aksiyonlarım olmaz diyosanız tur bisikleti çok daha mantıklı :)

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kabadayi

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@M.Burak KARADAĞ
Ya iste ben de onu kestiremiyorum :D arada tabiki kaldirimlardan atliyorum kendimi bazen toprak yolda buldugum bile var :) simdi akli yatti mtb ile devam etmek. Yorumunuz icin tesekkurler :) mtb onerebileceginiz var mi 0?

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Yigit Kabadayi Her marka olur dersen ona göre bakayım. Ya da üst grup bi marka olsun dersen ona göre bakayım :)

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@M.Burak KARADAG ya salcano olmazsa cok iyi olur. Kac gane aldiysam hepsinden zararli ciktim. Kron istemiyorum, ust grup olursa daha iyo olur bu sefer uzun omurlu olsun

Tepki
41
Bisiklet
Salcano
kesinlikle sedona 325 hd şuan ındırımede gırdı kacırılmayacak bir fırsat :D hemde 1300tl

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@Burak özdayı
1300 liraya nerede buldunuz ya:D o modeli ben de begendim

Tepki
41
Bisiklet
Salcano
(link) ayrıca nihat bısıklettede var ben 1600tlye almıştım görüntüsünden ziyade akıcılığıda bir o kadar iyi
i

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@Burak özdayı
3 soru soracagim.
1. Islak zeminde tutusu nasil lastiklerin?
2. Masa kilitlenebiliyor mu?
3. Hizlanmasi iyi mi uzun yolda yoruyor mu?

kejrex

Aktif Üye
Tepki
11
@Yigit Kabadayi Ben kullanıyorum cevaplamaya çalışayım :)

1 - Güzel ama daha iyi olabilirdi , frenleri kusursuz zaten
2- Evet
3 - Hızlanması iyi daha çok sana bağlı , uzun yolda yormuyor . ( bu soru kişiden kişiye değişir aslında )

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@ahmet çekmegeli
Yorum icin cok cok tesekkur ederim :) . Lastiklerde kayma gibi bi sorun var mi? En cok ondan tirsiyorum ben hep dag kullandığım icin güvenemiyorum. Madem hazir bulmusken sunu da sorayim memnun olmadiginiz bir yani var mi? 1600lira vermeye deger mi? Tekardan tesekkurler:)

Tepki
12
Bisiklet
Carraro
carraro sportive 230 -- 1650 tl ye aldım hem şehirde hemde bozuk yollar için birebir incelemeni tavsiye ederim

• Beğen

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@mesutkurucan
Abi o fiyata nasil aldin [emoji15] donanimi gercekten cok guzel. Eger ben de o fiyata bulabilirsem degerlendirebilirm tesekkur ederim :)

Tepki
12
Bisiklet
Carraro
pazarlıkla :)) kesınlıkle tavsıye ederım
altıktan sonra kıtlı pedal taktım su anda bıldıgım aşk yaşıyoruz persormans olarakta oldukca ıyı bır bısıklet
marka fanlıgın yoksa paranı boşa harcama iyice incele derım

• Beğen

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@mesutkurucan
Teşekkür ederim mutlaka inceleyeceğim. Ben zaten mtb de spd kullaniyorum insallah bizde de oyle bi ask baslar[emoji1]

kejrex

Aktif Üye
Tepki
11
@Yigit Kabadayi Bayisini kesinlikle iyi seçmelisiniz , montaj bilmeyen insanlara bisikletlerini vermişler . Her bisiklette olduğu gibi yokuş çıkarken vites değiştirmekte zorlanıyor . Ani frenlemeler yaptığında kayıyor ve kontrolü sağlamazsan sağ sol yapabiliyor ( her bisiklette vardır bu ) . Ben 1300 liraya almıştım sizede 1600 liraya almamanızı tavsiye ederim ürün güzel ama F/P açısından iyi olmaz . Ankara performans bisiklette liste fiyatı 1490 ama pazarlıkla 1300 liraya indirebilirsin . En kötü anlatabileceğim şekilde anlattım :):) Alırsan pişman olmayacağın güzel bir bisiklet

• Beğen

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@ahmet çekmegeli
Yorum icin tesekkur ederim parayla ilgili sonuna kadar kullanmayi dusunuyorum. Elimdeki mtb yi de satip ustune 1000 lira eklemeyi planliyorum. O yuzden merida crossway 40-D dusunmeye basladim. 27 vites olarak hosuma gitti

kejrex

Aktif Üye
Tepki
11
@Yigit Kabadayi ankaradan alma şansınız var ise performans bisiklette tahminen pazarlıkla 1500-1600 civarına inebilirsiniz o modelde

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
@ahmet çekmegeli
Malesef yok. Benim burada guvendigim bir magaza var orada dusurebilirim