16 Mart 2008 Sirkeci - Bakırköy - Florya - Sirkeci

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Bisikletliler derneğinin Bu haftaki etkinligi.

16 Mart 2008 Pazar
Saat : 10:00 Sirkeci Garı önü
Parkur : Sirkeci - Bakırköy - Florya mola - Bakırköy mola - Sirkeci
Gezi hızımız ortalama 17 km/h civarı olacaktır.

18 yaşından küçüklerin velileri ile gelmesi veya veli izin yazısı getirmesi gerekmektedir.

Mevsimsel hava şartlarıda dikkate alınarak yağmurluk getirilmesi önerilir.

Kask, eldiven giyilmesi ve gezi boyunca katılımcıların güvenliği için ikili sıra gidilmesi zorunludur.

Scudo

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Koraycıgım bu etkinlige herkez katıla bilir ne demek dernekte olmayanlarda bu geziye katıla biliyormu demek sende gele bilirsin herkez gele bilir gelirsen hemde tanışmış oluruz buyur gel bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: Koray Karaman

Emrah Kuyumcu

Aktif Üye
Tepki
211
Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır bisiklet kullanmama rağmen, grup olarak gezilere katılma fırsatım hiç olmadı. İlk profesyonel bisikletimi yeni alabildim zaten. Grup gezilerine başlamak istiyorum, ama kendime ne kadar güvenmem gerektiğini de bilmiyorum. Bu geziye katılma niyetim var ancak; pazar günleri kursa gidiyorum ve en geç saat 15.00'te Kadıköyde olmam gerekiyor. Gezinin tahmini ne kadar sürebileceğini yazmanız mümkün mü? Belki geziyi erken saate alma talebim olabilir :) Ayrıca; eldivenim var ancak henüz kendime kask alamadım, özürlü de olsa katılmam mümkün mü :)) Şimdiden sağolun.

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
havalar ısınıyor gezi etkinliklerine katılabılırız ufak ufak...

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@dunyaikincisi

Merhabalar ilk önce bisikletiniz hayırlı ugurlu olsun allah kazasız belsız sürmeyi nasip etsin inşallah. kask olayımıza gelince buyrun gelin kask olayını ayarlarız. o sorun degil yanlız gezinin bitecegi sati tam olarak bende bilmiyorum ama büyük bir ihtimal o saate kalmaz gibime geliyor. gelirseniz pazar günü görüşmek üzere

Emrah Kuyumcu

Aktif Üye
Tepki
211
Yardımınız için çok teşekkür ederim. Yarın sabah saat 10'da buluşma yerine geleceğim, kask sorun olsa da sizinle tanışmış olurum. Umarım gezinin dönüş saati uygun olur, gerekirse erken de dönebilirim ben. Yarın sabah görüşmek üzere...

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Evet arkadaşlar bugün yine güzel bir gün gecirdik her ne kadar ben bisiklete binemesemde :( yinede güzeldi sabah saat 09:40 civarı bakırköy grubu sirkeciye geldi ardından gelenler devameti ve 35 kişilik grup kısa bir sohpetin ardından saat : 10:10 gece yola cıktık. Saat : 11:30 civarı flotyaya varıldıgında kısa bir molanın ardından. aynı istikamete bakırköye pedalamaya başladık ama bisikletci arkadaşlarımızı bir süpriz bekliyordu bakırköyde bögrekler pastalar meyve suları müzik ne ararsanız bol çeşit her çey vardı.
Tabiki bakırköyde bulunan metin bisikletin yeni yerinin acılışı münasebetiyle herkez bögrekleriş pastaları meyva sularını yedikten sonra teker teker dagılmaya vaşladı. ve bir grup arkadaşımızda bakırköyden sirkeciye dogru tekrardan yola cıktı ve sirkecide kısa gezimiz sonlanmış oldu. Bu güzel güne katılan herkeze çok ama çok teşekür ederim sagolun.

Not: Dernegimizin başkanı sn : Murat SUYABATMAZ bu güzel gezimize malesef saglık sorunları nedeniyle katılamadı. tüm arkadaşlarım adına tekrardan geçmiş olsun dileklerimi igletirim.