'' 16 ekim iznik e hazırlık antremanı -2 -bıçkıdere-''

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
zenithler yağmurda iyi değil yani abi?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@burak durel

beş para etmez lastik hamura döndü dönmemeye başladı daha turun başında durdu resmen teker akmamaya başladı valla en iyi teker ogünün tekeri idi o kendanın gerçekten hem asfaltta hem toprakta hemde sulu havalarda iyi olduğunu gördüm ogün bir çok denemeden sonra kenda dedi....modeli vermiştim arka sayfalarda kaldı unuttum ,,ogün iyi biliyor tam modelini...yalnız 60 hava basılmakta ,,evet malesef zenithler sadece kuru havaların tekeri,,,aşırı yağmurda o teker bitirir adamı ...

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hmm anladim,,

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kudret abi senin tecrubelerinden ders almaya çalışıyoruz bügünkü tura gelemedim yağmurlu havada bisiklet kullanmak zordur herkesin işi değil tecrube lazım başka turlarda görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: Bugsbunny

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
@Kudret Kurtcebe

Ben de sana teşekkür ederim Kudret abi. Ayrıca "Geliyorum!" diyip te gelmeyenlere de selam olsun :p
Yağmur ve soğuk hava testinin sonuçları bende çok vahim değil. Kayışdağı rampasına çıkarken yağmur artmıştı. Eve geldiğimde baktım çoraplarım kupkuru. Ayakkabı kılıfı su geçirmiş ama ayaklarım kuru kalmış. Belki de sağanak yağmur olmadığından. Windstopper giymiştim yağmurluk yerine, bu da az miktarda yağan yağmurdan korumuş beni. Terden dolayı ıslanmalar dışında yağmur bişey etmemiş. Yani içten-dışa doğru olmuş ıslanmam :) Eldivenler, suyun zerresini almamışlar. Islanan yerim sadece bacaklarım oldu, o da, suya dayanıklı pantolon yerine "bacak ısıtıcı" giymemden. Zaten sağanak yağmur olmadığı için de, o kadarcık ıslanmanın olumsuz bi etkisi olmadı. Çamurluklarımın olması da ıslanmamı azalttı tabi ki...
Lastiklerim...Walla 10 numara :in: Yaw, ben bu lastiklerin çok reklamını yapıyom :D

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bahtiyar közen

bahtiyar iyi oldu herkeze burdan bilgiyi verdim zati amaç aşırı yağmurda bakalım ne olacaktı ,ekipmanların hepsi sınıfta kaldı malesef çok pahalı malzemeler ,ona benim gücüm yetmiyor ,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Bugsbunny

ogün sağanakta dayanacak acaba ayakkabı kılıfı varmıdır ama zannetmiyorum ,,,evet ogün seni çamurluk kurtardı ben ayvayı yedim resmen foşur foşur valla yıkana yıkana bi hal olduk yahu ,kurye pantolon suyu geçirdi tayta kadar dayandı ...acaip pislendi bisiklet bunu temizlemek epey vakit alacak şimdi..o lastiklerden sonunda alacam şunları bi eskiteyim...

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
ogün malzeme kaliteli olunca reklamınıda yapıcaksın ki insanlar alınca ona göre karar versin görüşmek üzere

• Beğen

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
lastiklerin modeli ne ogün ün?

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@burak durel

http://s.wiggle.co.uk/images/kenda%20tkt74sew.jpg

kenda short tracker

http://cdn.mos.bikeradar.com/images/bikes-and-gear/components/tyres/Kenda/MBK212.group.kenda_tracker-399-75.jpg

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
@bahtiyar közen

:in: Gelseydin ya bugün Bahtiyar. Sen yağmurun eksik olmadığı yerden geliyorsun zaten. Bişeycikler olmazdı. Ayrıca bugünkü yağmur öyle fazla tehditkar değildi... Neyse, başka turlarda görüşürüz artık.

• Beğen

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Bugsbunny

selamlar abi ;-) ben kudret abiye demiştim ev durumuna gore gelrm. Gelebılırsem 8.30 da ordayım. Ama sabah bızım orayı sel goturdugu ıcın Annem yeri göğü inletti ben bisikletle tura çıkacagım diye. Bende mecbur evde dinlendim bugün. :-( cok ıstıyodum katılmayı ama aydos ormanına tırmanarak kandırdım kendımı.

• Beğen

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
ogün haklısın ama yağmurlu havada binmek için techizatım yok başka turlarda görüşürüz

• Beğen

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Çavuş günaydın benim için yağmurda kuru kalmak hayal çok iyi giyindiğimdede yağmurdan olmasa terlemekten ıslanıyorum yağmurda tam performans çok zor Volkiyle Son Kartepe'yi hatırla!!!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasip Çehre

aytek bu yağmura çözüm yok anlaşıldı ..valla yapılacak bi şey yok ısı 0 nın altına düşerse ıslak ıslak aynen hasta olmaca, bile bile artık ladese girmem ,,,zati biliyorsun yeteri kadar su yedik .....kartepede yediğimiz suyun haddi hesabı yoktu ,,,,artı bi de hafriyat kamyonların giderken döktükleri kum su ile birleşmişti, aynı durum dün gene oldu tuzla taraflarında bisiklet hala duruyor adam akıllı yıkayacağız,,,ayrıca sıkı giyinince iç terleme ve akabinde durduğun zaman soğuğu yediğin vakit gene sakat durum .....en iyi kışın havanın yağışsız olması ayrıca ısının 0 ların altına düşmeside bence bisiklet sürme açısından sakıncalı,,,

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
benim bildiğim hava sıcaklığı 5 derecenin altına düştüğünde spor yapmak sakıncalı ciğerleri parçalayabilirsin ama baktığın zaman Pro lar kışın bile karlı dağlarda tırmanış yapıyolar ama tabii onların her türlü destekleri var doktorlarda peşlerindedir ama bizim için kendimizi korumanın dışında yapacak başka bişeyimiz yok Çavuş bu arada beni sıkıştırıp duruyorsun bişey göndermiyorum diye sana bugünden ufak bişey yolluyorum..:):):):):):):):):)

<script src='http://img846.imageshack.us/shareable/?i=dscf6072s.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

• Beğen