'' 16 ekim iznik e hazırlık antremanı -2 -bıçkıdere-''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
evet gene düşük tempolu arkadaşları düşünerek olaya başladık,,,
30 ekimi alabilmek için özellikle tavşanlı yolu için çalışma yapacağız....bizim derdimiz nedir en uzun mesafeleri kısa zamanda almak eve erken dönmektir bunun için antreman yapacağız ,,,,,,,,,,
bize ödül veren yok parada almayacağız ama bu olayı sevdiğimiz için yapıyoruz herkez sevdiğini yapar sele üstünde kimi gezi sever kimi performans der biz performans diyoruz ve onun içinde çalışmaya inandık kafa koyduk bu işe....

bıçkıdere ,,,,,bostancı çıkış adalar iskele önü saat 08.00 ,,,,,,

bostancıdan gümrük e ordan dudullu ve şile otobandan kömürlüğe kadar durmadan basacağız ...................
ve bıçkıdereye kadar durma yok ............son geçen antremanda 2 saat 10 dakikada durmadan gittim kötü derece idi.....
44 km toplam,,,,,,,,,,

evet daha önce a-b yaptık gene aynı proseür avrupa yakadan gelecekler hasanın koçluğunda üsküdarda buluşacak biz b takım bostancıdan hareket edeceğiz ve durmadan bıçkıdereye gideceğiz......
b takım tekdir lastik patlamalarında çünki burda sürat olacaktır foruma yazmadan bi arkadaş geçen sefer bize katılmak istedi ama biz tempo yapacağız ve durmayacağız dedik genede cebini aldık fakat daha sonra arkadaş bizi yakalayamadı ..çağatay bey geldi ogün ise türk iş bloklardan katıldı ,,,,bahtiyar ve erkan geldi...

evet b takımı sürat yapacak ...kask şarttır ...... a takımınını koçu olan hasan da gruba alınacak olan arkadaşlardan sorumlu olacak orada gene düşük tempolu arkadaşlar olabilir ve kesin kask ile katılmaları gerekmektedir yol uzundur ve antreman modudur lay lom lom değildir,,,,,

süratli arkadaşları beklerim ..ogün ,çağatay bey ,bahtiyar,erkan ve hatta ozan b de olacak .............evet anadolu yakadan katılmak isteyen ama temposu düşük olanlar üsküdarda buluşma yapacak hasanın a takımı ile.....
evet amaç biliyorsunuz iznik i tavşanlı ağır yolunu kısa zamanda almak dönüşü boyalıcadan yapmak yol son derece ağırdır iznik yolları,,,,

gerçi 2 ekim kurtdoğmuş topikten örgütleme yapacaktım ama herkeze açık bi antremandır bu ,herkezin görmesini istedim....

Scudo

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Kudret Abi,

Ben bu etabi bilmiyorum.Daha once hic yapmadim.Egim durumu nedir ?

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Abi naptın ben nasıl yetişicem size ? Abooov ben çıkıyorum antrenman falan yapayım 1.50 lastik alayım bişeyler yapayım olmaz yoksa :):):):)
Neyse artık b diyosan b deyiz abi elimden geleni yaparım eğer yakalamaya çalışıpta yakalayamassam a'ya kaynarım yapıcak birşey yok :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

eren sen hasan gelirsen durum şu ,,,,,bıçkıdereye ümraniye üzerinden gitmece alemdağ ,,üsküdardan epey yol var,,,ayrıca dudulludan sonra şile rampalar gelir uzun sürer ömerli inişi sonrası rampalar var sonunda kömürlük girişi ama iş çok çetin çünki dönüş bıçkıdereden kurtdoğmuşa bu antreman 4 eylülden çok zor olacak nedeni kurtdoğmuşu dönüşte alacağız ora ölüm yolu orda olayın ne olduğunu sevgili cem şentin gördü....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

sen öyle bi yetişeceksinki sen bile şaşıracaksın ve hatta 2 ekimde kurtdoğmuşta aynen kurt olacak ve belkide beni ezeceksin bıçkıderede bu işler böyle ozan çalışan beni geçmiştir ve daha geçecek olanlar vardır ,,,her zaman beni geçenlere saygı duydum ve alkışladım ..

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

Abi o zaman soyle bir durum var.Bir grup arkadasla birlikte o tarihte Kartepe yapmayi kararlastirmistik.Ama kesin degil her an iptal olabilir.

Kartepe iptal olursa ben sizinle gelirim.Kesinlesir kesinlesmez seni haberdar ederim.

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Abi seni geçsemde-geçsekte böyle organizasyonları hiç bir karşılık beklemeden düzenleyerek insanlara yardımcı olarak saygıyı alkışlanmayı hakeden sensin :) Ben şimdi doğa bisikleti aradım dış lastikleri alıyorum Maxxis Detonator 1.50 slick fakat iç lastikler eksik kalacak kurtdoğmuşa zaten 2.0 larla gelicem 16 ekime kadarda iç lastikleri alırım 1.50 leri takar gelirim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

hasan ile buluşma yaparsın eren ve birlikte üsküdara geçersiniz...saat 08.30 da anadolu yakadan gelenler orda olur üsküdar vapur iskele önü geçen sefer öyle oldu,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

ozan teşekkür ederim
şimdi ozan evet kurtdoğmuşta teker 2.0 yalnız biliyorsun bu antremanda bıçkıdereden sonra kurtdoğmuşa gireceğiz evet burda teker 1.50 olursa sadece kurtdoğmuşta sürat etkilenebilir nitekim ben hem 2 ekimde hemde bu antremanda silik tekerleri kullanacağım kurtdoğmuşta ,mecburen yapılacak bi şey yok her iki antremanda gerek 2 ekim ve gerekse 16 ekimde benim çok dikkatli olmam gerekecek nerde kurtdoğmuş offroadda ,,,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe
Abi Bıçkıdereden Kurtdoğmuşa gireceksek uzun olur, o yüzden 1.50 tekerler uzun vadede daha iyi olur offroad da biraz dikkatli kullanırım hem tecrübe olur 1.50 tekerle sen girdin stabilize yola bende gireyim tekerlere ısınayım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

evet yalnız ozan biliyorsun kurtdoğmuş paso toprak sayılır yalnız tavşanlı yolu stabilize ,,ora kurtdoğmuş gibi değil ama yer yer 10-19 eğim rampa var yola müsait değil erkan zorlanır orda bahadır beyde zati çağatay bey belki gelir hakikaten yol kullanan arkadaşlar için bazı yollar yola uygun değil ve o yolda tabi bisiklet haşat olmakta ,,kurtdoğmuş hiç yola müsait değil aslında ...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
prosedür,,,,
a takımı,,,,

1- koç ----hasan
2- rıdvan
3- bahadır ,,,

buluşma yerleri üsküdar ,,,, rıdvan dudulludan katılır a takımına ,,bahadır bey erken çıkarak a takımına katılır ,,,yada b ile gelir ama b nin temposu yüksek olacağından bahadır beyde motivasyon bozulmasını istemem en sağlamı bahadır beyin üsküdardan a takımına katılması,,,

evet b takımı ,,,

1- kudret
2- ozan

durmadan gidecek b ,
2 saat 10 dakika pedal çevirerek bıçkıdereye ulaşacağım ....ve bıçkıderede a takımını bekleyeceğim yemek yenir bir saat mola ,,,,,kaslar soğuyacak b hızlı başlayamaz daha doğrusu ben ilk 30 dakika hafif tempo, rampalar hemen geliyor biliyorsunuz ,,,ısınmadan rampa alınırsa terslik olabilir ....tabi bende,,,,

evet b takımdan ogün gelirse sevinirim dönüşte kurtdoğmuşa gireceğiz ve ordan istanbul bulvarından eşref bitlise ordan aydos rampalarından direk kartal yakacıktan teme ineceğim ve ideal tepe sapağına kadar pedallayacağım bu antreman iznik içindir arkadaşlar,,,

dostum bahtiyar ve erkan ..evet erkan sende yol var ama bahadır beydede yol var ama kurtdoğmuş paso toprak artık kompenantlar biraz eziyet görecek son söz senin erkan....

çağatay bey ve soner pek gelemeyecekler sanırım onlar toprağa haklı olarak girmek istemiyorlar,,,

Bugsbunny

Daimi Üye
Tepki
725
@Kudret Kurtcebe

Listeye beni de yazabilirsin Kudret abi :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Bugsbunny

prosedür,,,,
a takımı,,,,

1- koç ----hasan
2- rıdvan
3- bahadır ,,,

buluşma yerleri üsküdar ,,,, rıdvan dudulludan katılır a takımına ,,bahadır bey erken çıkarak a takımına katılır ,,,yada b ile gelir ama b nin temposu yüksek olacağından bahadır beyde motivasyon bozulmasını istemem en sağlamı bahadır beyin üsküdardan a takımına katılması,,,

evet b takımı ,,,

1- kudret
2- ozan
3- ogün-bugsbunny

durmadan gidecek b ,
2 saat 10 dakika pedal çevirerek bıçkıdereye ulaşacağım ....ve bıçkıderede a takımını bekleyeceğim yemek yenir bir saat mola ,,,,,kaslar soğuyacak b hızlı başlayamaz daha doğrusu ben ilk 30 dakika hafif tempo, rampalar hemen geliyor biliyorsunuz ,,,ısınmadan rampa alınırsa terslik olabilir ....tabi bende,,,,

dönüşte kurtdoğmuşa gireceğiz ve ordan istanbul bulvarından eşref bitlise ordan aydos rampalarından direk kartal yakacıktan teme ineceğim ve ideal tepe sapağına kadar pedallayacağım bu antreman iznik içindir arkadaşlar,,,

dostum bahtiyar ve erkan ..evet erkan sende yol var ama bahadır beydede yol var ama kurtdoğmuş paso toprak artık kompenantlar biraz eziyet görecek son söz senin erkan....

çağatay bey ve soner pek gelemeyecekler sanırım onlar toprağa haklı olarak girmek istemiyorlar,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
prosedür,,,,
a takımı,,,,

1- koç ----hasan
2- rıdvan-dudulludan katılır ,
3- bahadır ,,,

buluşma yerleri üsküdar ,,,,

evet b takımı ,,,

bostancı saat 08.00

1- kudret
2- ozan
3- ogün-bugsbunny türk işten katılır,,

durmadan gidecek b ,

dönüşte kurtdoğmuşa gireceğiz ve ordan istanbul bulvarından eşref bitlise ordan aydos rampalarından direk kartal yakacıktan teme ineceğim ve ideal tepe sapağına kadar pedallayacağım bu antreman iznik içindir arkadaşlar,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
2 ekim kurtdoğmuş,,,ve 16 ekim bıçkıdereye gelecek olanlar şanslıdır ,,,
arkadaşlar bu antremanları iznik in tavşanlı yolu için yapıyoruz neden yapıyoruz 10-19 eğim rampalarda kesilmemek ,için herkezin bi limiti vardır dabıl tavşanlı tam 2266 rakımı toplamak demektir ve bu olay dönüşte beni aşmıştır elektrotlar atmıştır elde çıkmışımdır tam 3 yerde ,,,,
evet dabıl tavşanlı olmayacak ama boyalıca var a takımda şu anda iki kişi var hasan ve adem sönmez ....sönmez şileden üsküdara kadar olan mesafeyi almıştır,,,,ve kafadan a ya yazılmıştır ........ozan kurtdoğmuşu beklemekte dabıl kurtdoğmuş gerçekten zor olacaktır .......ve 16 ekim bıçkıderede sadece dönüşte kurtdoğmuş alınacak....bütün amacımız dediğim gibi tavşanlı etabını en kısa zamanda alarak sahile ulaşmak ordan sonra düz yol iznik....tabi sarsıntılı bi yol dönüşte ise a takımın ne olacağını bilmiyorum açıkçası boyalıca çıkış kestirmedir ama rampa vardır çıkışta..fakat burada rakımsal rakamlar tavşanlıdan azdır ...
evet derdimiz iznik e en kısa zamanda ulaşmak yemek olayı ve bir saat rötar var iznikte ......duruma göre bakılacak dönüş ,,ya orhangazi ki yol uzayacak ya boyalıca a- b takımlarında olan arkadaşlar performanslarına göre dönüşü belirleyecekler,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
liste güncelleme.............
prosedür,,,,
a takımı,,,,

1- koç ----hasan
2- rıdvan-dudulludan katılır ,
3- bahadır ,,,

buluşma yerleri üsküdar ,,,,

evet b takımı ,,,

bostancı saat 08.00

1- kudret
2- ozan
3- ogün-bugsbunny türk işten katılır,,

durmadan gidecek b ,

a takımı koç hasanın önderliğinde kurtdoğmuşa gene girebilir...
evet ben malesef giremiyorum tekerler silik..............tekeri korumaya aldık,,,,,,,,,,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar hasan dostumun kalbi uyarı yapmıştır bu pazar belgrad dönüşünde evet durum neyi gösteriyor bakalım bahadır bey bi kere mtb alacak .....çünki dönüşte kurtdoğmuşa gireceğiz ....................cem şentin gene hazır olacak................ yalnız hasanın durumu belirsiz olduğundan bostancıdan sadece b takımı hazırdır 3 kişi ,,,,burda ozan durmadan basacak 2 saat 10 dakika pedal çevirerek bıçkıdereye ulaşacak,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, rıdvan ise dudulluda bekleyecekte a takımı sekteye uğradı açıkça ve hatta cem şentin bile farklı yerden gidecek evet cem şentin tek kalacak bu durumda ..............rıdvan da ,,,,,,,,,,,b takımı sürat yapacağından dudulludan durmadan geçecek rıdvan cemi yolda yakalayabilir yada cem ile buluşur ...............
burası paşaköy caddesinin şile otobanı ile buluştuğu yerdir,,,,,