İptal Edildi 16- 17 inch arası (tercihen beyaz) MTB kadrosu ve pek çok malzeme (mtb) arıyorum.

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İlanda belirtildiği gibi tercihen beyaz am farklı da olabilir, MTB kadrosu arıyorum. Fazla pahalı birşey düünmüyorum zira 4. bisiklet olacak, keyfe keder topluyorum. V Frenli toplayacağım, Mosso nun rigid maşalarından kullanmayı düşünüyorum. Dolayısıyla elinizde, hayalimdeki kombinasyona uygun farklı parçalarda da olursa değerlendirebilirim. Vites grubu 3*7 bile olabilir. Ancak hafif hallowtech tarzı aynakollarla da ilgilenebilirim. Hafif, şehir kullanımına uygun bir bisiklet düşünüyorum. Tekliflerinizi özelden yaparsanız sevinirim, saygılar

2. Dinçer ÜNSAL

Dinçer ÜNSAL Forum Bağımlısı

Seviye:
    Özel mesajınız var.

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231733_HDR.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
IMG_20170405_113243.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.