16-12-06 Ender abi ve İlknur ablayla boğaz gezisi

Scudo

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
bizim konusuyormus gibi yaptigimiz foto gusel olmus :)
ellerine saglik adamim
(bu arada sana ulasamiyorum telefonun kapali, eve geldin mi dicektim gelmissin belli)

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
vay güzel manzaralar elinize sağlık.
gezinin geriye kalanını düşünemiyorum bile.

• Beğen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Lutfu abim fotograflar icin tesekkurler hepsi cokguzel :) ozellikle su konusuyomus gibi yaptigimiz fotografla, son cektigin fotograf super:) sonra da makinene nazar degdi cok uzuldum umarim cok bi sorunu yoktur:(

bu arada bendeki fotograflar da ilerleyen saatlerde bu basliktaki yerini alicak bizden ayrilmayin:)

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Dostlar yüreklerinize sağlık.güzel ve verimli bir seyir geçirdiğiniz,az da olsa şuna için izlediğimiz kerelerden bizlere yansıyor.

Ben inanıyorum ki Ender abim ve İlknur ablamın yaşamları boyunca İstanbulda geçirdikleri en güzel verim ve anlardan,anılardan oluşan bir kesitti bu.
Siz güzel insanlara (Avrupa ve Anadolu yakasında ki dostlarımıza.)inceliğiniz ve o güzel insanlara yaşattklarınızdan ötürü bir insan olarak sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu arada umarım sevgili Çağrı sizlere katılabilmiştir.en son görüştüğümüzde gurubu bekliyordu.

Sevgili Lütfü fotoğraf makinana çok üzüldüm.sanırım derdini şuan en iyi ben anlıyabilirim.aynı şey yakın zamanda benim başıma geldi.Bundan sonra daha dikkatli olman gerektiini acı şekilde hisstdiriyorlar.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek ve yine sevmek.'''

• Beğen

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
herkese çok teşekkürler..resimler de güzel çıkmış. lütfü abi inşallah makinede büyük bir hasar yoktur..
tüm paylaşımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum..bu arada turumuza eşlik eden acumhur'a da teşekkürlerimi sunarım..
ender abi umarım seni istanbulda iyi ağırlamayı başarmışızdır..bu arada dönüş yolunda bana rüzgarlığını veren harun abime çok çok teşekkür ediyorum..gerçekten çok işime yaradı..şuan hastaydım belki o olmasaydı..
herkese selamlarımı sunarım....

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Yine çok güzel bir gün geçirmişsiniz ayrıca resimlerde çok güzeldi..Ender abi ile ilknur ablada çok sevdiler istanbulu herhalde ayrılmaya pek niyetleri yok galiba:)Bi bakıma haklılar böyle güzel bir ortam bırakılır mı?
Fotoğraflar içinde teşekkürler...

• Beğen

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
tuberk ellerine saglik, gusel sipsaklar(fotolar) :)
yarin icin bikemi aramissindir umarim ve daha baska gelenlere durumu haber etmissindir diye dusunuyorum sen yapmissindir :D

bu arada herkeze buradan birsey soyliyim, soylemicektim ama

donus yolunda 2 adamla ayri ayri yerlerde kavga ettik bitanesini hastanelik ediyodum.
1.adam kabatas taraflarinda arabayla birden onume kirdi, tabi ben refleks olarak azimdan biseyler kacirdim
hemen arabanin onune gectim ne diyon falan sonra adam bana el kaldirmazmi arabanin icinden :)
hic abartmiyorum bisikleti 1.5 metre uzaktaki kaldirima attim sinirden kostum adama actim kapisini adam kapiyi acmiyo :D acsa dagiticam herifi
sonra motorlu birisi geldi ayirdi.
2.adam unkapaninda bulutlari izleyerek(sanirim hava durumunu tahmin etmeye calisiyo) uzerime uzerime geliyo ama benimde kacacak yerim yok tam o sirada halk otobusu park etmek icin geri geri gelmezmi, yani benim kacmak icin tek gordugum boslugu kapatmaz mi ah dedim girdik adama.
sonracima adama bagirdim tabi haliyle, yine refleks olarak azimdan biseyler kacti sonra adam demezmi onune bak :eek: sastim dedim ...... baskana onune :)
halkotobusunden adamlar indi biri benim bisikleti tutuyo digeri beni cantamdan yakalamis birak yasli adam ayiptir dedi eyi dedim :)
insanlar biraz dikkatli olsa dayak yemekten kurtulucaklar :D

anlatttim iste bugun yasadigim bisey oldugu icin bu konuya yazdim :)

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
takma Mustafa bu tur adamlar bagirirlar falan hareket yaparlar, sonra uzerine yurursun kacarlar giderler.. boylelerine adam demiyoruz biz:rolleyes: neyse..

aradim Bikem'i buarada saol hatirlatma icin:)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Muhteşem bir geziydi ama ölüyorum şuan yorgunluktan...
Hastalığıma tuz biber hesabı oldu resmen...:D

Ender abimle sevgili eşine selamlarımı iletiyorum tekrar...
GEçen gezide yoktum ama onlarla tanışıp tahmin ettiğim güzel insanları bulma fırsatını bugün yaşadım...Çokda mutluyum tanıştığım için...Umarım tekrar pedallarız...

Harun abim 1,5 kilo yoğurdu ve 6 yarım kokoreçi de sildi süpürdü :D:D:D:D:D:D(şaka yaw...)
Harun abim seni seviyoru(m)z:D:D:D

Yıldız parkı da oldukça hoştu...Parkur 1 den iniş yaptık iki dakikalık inişin sonunda sadece 3 saniyede sanki bir haftadır dağdaymışım gibi üstümü ve bisikleti kirlettim...Çamura daldım resmen:)
Beşiktaş iskelede herkes "yarıştan mı aabi?" diye sorular sordu, tabii beni gülme krizleri...:p

Bunun dışında; Geziye katılan herkese teşekkürler, "güzel bir gün" yaşattıkları için:)

Lütfü abim kolun umarım iyidir...

Hepinize iyi günler, fotolar için teşekkürler...:)

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.338
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bir İstanbul gezisi ve konukseverlik!

Fotoğrafları çekip aktaranlara teşekkürler.

28 inde kısmetse oradayım. 2. yol canavarımı Antalya'ya götürmeye geleceğim.
Sanırım hafta içi olduğundan bir tur yoktur, olsa iyi olurdu, test sürüşümü yapardım :)

Saygılarımla

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@basri

sen meraklanma ayarlarız hocam...
bir boğaz turu da seninle yaparız...

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
tuğberk cim ellerine sağlık,
iyi çalışıp, güzel kareler yakalamışsın.
teşekkürler...

şu anda fotoğraf makinemde, bende çok şükür iyiyiz.
bir yaramazlık yok.
hepinize ayrıca teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
saat tam 05.00...5 dak sonra hepinizi arayacağım,kaldıracağım,yeniköy emek cafe de kahvaltı yapacağız.. pek sevmiştiniz sabah kahvaltı fikrini :) o yüzden kızmak yok :)

hepinize uyuz oluyorum :) ne zaman gelmesem mutlaka bi boğaz turlaması yapıyorsunuz :boese157:

@msconfig

adam dövmekten bahsediyorsun ama kelimeleri öyle şirin seçmişsin ki duyan da masal anlatıyorsun sanır :) _bu arada haklısın sonuna kadar,benim de kıl oldugum bi kişi var,hazır elin bulaşmışken ona da bi el atıver :) _

alican iyiyim ben de saol :)

gezi süper,fotolar süper....

medar i iftiharimizsiniz