16.03.2019-İznik Keramet Ilıcası Turu 100 KM

ekobike

Üye
Tepki
284
İsim
Murat T.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Merhabalar,

Geçtiğimiz Cumartesi oldukça eğlenceli bir tur gerçekleştirdik. İstanbul'dan hareket edip metro ve yeni açılan banliyö hattıyla Gebze'ye kadar gittik. Buradan Eskihisar feribotuna binip Topçulara geçtik. Altınova da çorba içip Kızderbent köyüne doğru pedallamaya başladık. Doğası çok güzel keyifli bir güzergahta bisiklete binmek gibisi yok. İnsan apayrı bir keyif alıyor. Valide Sultan köprüsünde fotoğraflar videolar çekip Kızderbent köyünde yemeğimizi yeyip çayımızı içtikten sonra İznik gölüne doğru yola koyulduk. Dağların tepelerin arasından mutlu ve huzurlu gülüşmeler eşliğinde inişlerle çıkışlarla yolumuza devam ettik. Boyalıca'ya doğru inişe geçmeden evvel tepede durup İznik gölü manzarasında biraz soluklandık.

Keramet köyünde bulunan Ilıca ya ulaşınca şortları çekip doğruca cumburlop :) göle atladık. Oh ılık suda mis gibi yüzüp dinlendik. Tabi keyifler yerinde gülüşmeler şakalar kahkahalar havada uçuşuyor. Yarım saatten fazla burada dinlendikten sonra Orhangazi'ye doğru pedallamaya devam ettik. Gölden sonra biraz zor geldi :) Orhangazi'de enerji depoladıktan sonra Yalovaya doğru tırmanmaya başladık. Üç arkadaşımız Yalovadan Feribota binip karşıya geçtiler. Ben Ali ile birlikte Topçular'a kadar pedallayıp buradan tekrar karşıya geçtim. Böylece turumuzu tamamlamış olduk.

Turun sonunda 15 günde bir buluşup pedallamaya karar verdik.

Destek olmak için kanala abone olursanız sevindirirsiniz :)

Teşekkürler.

You tube : (link)

Strava : (link)

Fotoğraflar

192592192593

192594
192595
192596

192597

192598

Son düzenleme:
Scudo

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tebrikler,sondaki keyfi yaşamak isterdim sizinle.

• Beğen
Tepkiler: ekobike