1500 lira bütçeye bisiklet tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Atakan Basmacı tarafından paylaşıldı.

1. Atakan Basmacı

Atakan Basmacı Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bütçemi istediğim düzeye ulaştırdım sonunda.Genelde yolda kullanıyorum bisikleti ama arazidede beni yolda bırakmayacak bir bisiklet arıyorum.Bunun için dağ bisikleti almaya karar verdim.Yıllar önce bu forumda aldığım öneriler sayesinde o zamanki bütçeme göre ng650 almıştım ve o bisiklet beni baya geliştirdi.Yine en iyi tavsiyeyi burdan alacağımı düşünerek sizlere sormaya karar verdim.Önerileriniz bekliyorum :)

2. The 69 Eyes

The 69 Eyes Cube HydeShadow Black 2015

Adı:
    Hakan B.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Merhaba,

En iyi tavsiyeyi vereceğimin garantisi yok.Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum.Şehir Tur bisikletine karar verdim.Hybrid modeller de var.Aşağıdaki modellerden birine karar vereceğim.Yerli olarak en iyi fiyat performansına sahip Carraro 227 / 330 modellerinin yanısıra aşağıdaki

1-Giant Seek 3
    2-Giant Roam 2 HD / Roam 3
    3-Merida Crossway 100 / 40
    4-Sedona 345 / 320
    5-KTM Life Road / One gibi modelleri inceleyebilirsiniz.

Bol pedallamalar.

İlginizi Çekebilir

DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2016-10-18_9-54-57.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...