1500-1600 TL'ye Bana Uygun Şehir Bisikleti Önerisi

Tepki
9
İsim
Furkan TUNA
Bisiklet
Mosso
Merhaba arkadaşlar. Okula gidip gelmek için güzel bir şehir bisikleti arıyorum çünkü otobüse binmeyi hiç sevmiyorum. Yaşım 15 boyum 1,65. Bir sürü marka ve model arasında kaldım. Bu konulardan da pek anlamıyorum. Bu hafta sonu alacağım. Kask, eldiven vb. gereçlerde dahil. Yardım ederseniz çok iyi olur. Teşekkürler.
Not: Aklımda Kron TX500 Hidrolik Disk frenli modeli var.

Scudo

HAYRO35

Üye
Tepki
14
İsim
HAYRULLAH YURDAKUL
Bisiklet
Merida
merida crossway 40v var bende, kesinlikle öneririm. temiz 2. el bulabilirsen kaçırma. Ayrıca disk fren önermem, bakımı meşakkatli ve masraflı olur v fren kesinlikle ihtiyacını karşılayacaktır

Tepki
9
İsim
Furkan TUNA
Bisiklet
Mosso
Teşekkür ederim ancak bütçemi aşıyor. 2. elde almak istemiyorum.

HAYRO35

Üye
Tepki
14
İsim
HAYRULLAH YURDAKUL
Bisiklet
Merida
o zaman city sport 30a bakabilirsin bütçene uygun sanırım onun sıfırı

• Beğen
Tepkiler: Furkan Tuna
Tepki
139
İsim
ŞükrüGüllüoğlu
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun. Kask (Moon), Eldiven (Sedona), ve gözlük (Dekatlon ya da Merida) tavsiye ederim. Ayrıca pedalın plastikse heme çöpe at, metal bir tane taktırt. Sağlıklı ve güvenli sürüşler dilerim.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayirli olsun. O bisikletin pedal, sele ve lastikleri seni oldukca rahatsiz edecek. Onun disinda gayet guzel ve akici bisiklet.
Firsat buldugunda bu saydiklarimi degistirmeni oneriyorum.

• Beğen

equles

Üye
Tepki
4
İsim
Kutlu
Bisiklet
Sedona
Merhabalar. Bende 1200-1500 tl arası şehir bisikleti almayı düşünüyorum. Arasına kaldığım belli modeller var bunları kullanan yada bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.
28″ BIANCHI TOURING 727 ERKEK ŞEHİR 27-V HD.. (link)
28″ CARRARO SPORTIVE 227 ERKEK ŞEHİR 27-V HD.. (link)

Arseyus

Daimi Üye
Tepki
213
@Şükrü Güllüoğlu
Aynen ekliyelim kandil kandil dua eden çıkar belki :)

• Beğen
Tepki
9
İsim
Furkan TUNA
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Google Chrome'da sorun varmış o yüzden giremedim şuan farklı bir tarayıcıdan yazıyorum. Bisikleti belirttiğim gibi sadece okula gidip gelmek için kullanmıyorum, her gün olmasa da sık sık en az 20-30 km yol yapıyorum arkadaşlarımla.

@Şükrü Güllüoğlu

Öneriniz için teşekkür ederim. Pedalları metal ve benim şimdilik hoşuma gitti bakalım neler olacak ileri doğru.

@Kuzey Ege

Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle. Evet bisikleti selesi gerçekten rahatsız edici bu konuda haklısınız ancak pedal ve lastiklerde daha olumsuz bir şey göremedim zamanla ortaya çıkar eğer bir şey varsa.

equles

Üye
Tepki
4
İsim
Kutlu
Bisiklet
Sedona
@Arseyus tavsiyenize uyarak sedona 325 aldım ve tek kelimeyle süper bisiklet:) size çok teşekkür ederim :)