15 Nisan Lara Kundu Aksu Kurşunlu Düden Çakırlar Pazar Yeri Konyaaltı turu

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.913
Bisiklet
Lapierre
evet geçen pazar bizim program tam olamadı.baya bi değişiklik oldu.

bu pazarda inşallah bir sorun olmaz da büyük uzun bir tur atarız.rotamız : 08 Nisan Lara Kundu Aksu Kurşunlu Düden Çakırlar Pazar Yeri Konyaaltı .baya uzun bir yol.

dayanıklılık isteyen tamamen performansa dayalı bir tur.kendine ve kondüsyonuna güvenen herkesi bekleriz.inşallah geçen haftaki gibi sorunlar olmaz. ercan tekrar üzgün olduğumu belirteyim. yarı yoldan sapacaktık ama yol baya bi ters olucaktı.km olarak 200 ü deviricez.:D :D :D

görüşmek üzere.

herkese selamlar.

• Beğen
Tepkiler: alitas
Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.408
15 nisanda yarı var katılmıyormusun bu sene ertan.

necod

Daimi Üye
Tepki
181
ertan bu dediklerini uygularsın son saniyede ekşın yapmaya kalkmassın kondiksiyon isteyen bu tura katılırım olursa
necod

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.957
Herkese merhaba

Ertan'cım sanıyorum tarihlerde bir hata yaptın. Çünkü önümüzdeki ilk pazar 8 Nisan.
15 nisanda kısmetse tüm Antalya lı bisikletliler olarak Manavgat Mtb yarışlarını katılmasakta , seyretmeye gideceğiz. 15 nisan olarak, sanıyorum yanlışlıkla gezi açtın.

Tabi 8 nisan içinde ben kısmetse Antalya dayım ama pazar günü normal bir gezide biz açarız. Tandemle performans gezisi yapamayız, biliyorsun.

Sevgi ve selamlarımla.
Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.913
Bisiklet
Lapierre
:D yaww uyku sersemliği:D dopru pc nin takvimine yanlış bakmışım. tabii ki manvgat yarışına gidicem.:eek: herkesten özür dilerim.:eek:

8 nisan. doğrusu. bu pazar yani. görüşmek üzere.:eek:

@nuriaktürk

evet katılıyorum. sabah erkenden yazayım dedim.bilgisayarın takvimine yanlış bakmışım.:eek: manavgat a takrar gitmek büyük bir zevk.herkesle orada görüşmek üzere.

@necod

yav dün ekşın yaptık.haftaya yol yapıcaz.tabii ki gelebilirsin.düz yolda pedal çevirmek iyi gelir. görüşmek üzere.

@Ender Alıcıoğlu

evet abi uykulu olunca yanlış takvimden tarihi yazmışım. sorun değil abi. biz önden 1 grup basarız sonra köfteciye çeker siparişleri verip sizi bekleriz.:D
yani gruptan fazla kopmadan öncü keşifçi olrak olarak arkayı bekleyerek ilerleriz.

buluşma saati 8:30 çıkış en geç 9:00 her zamnki gibi o yüzden yazmadım.

satış yok:D görüşmek üzere.

ender abi tarihi 8 nisan olarak düzelte bilir misiniz? teşekkürler.

@Ercan Bayram

anladım .ortalık bayağı karışmıştı. önümüzdeki hafta inşallah olmaz sanırım. gelebilirsen sevinirim.:eek:

görüşmek üzere.

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.913
Bisiklet
Lapierre
eğer 05 nisan akşamına kadar katılımcılar çıkmaz ise tur rotasını değişecektir. şehir içi tur yapılacaktır. saati de değişecektir.herkese bol pedallar.

• Beğen

necod

Daimi Üye
Tepki
181
ertan pazara geliyorum bu tur cok iyi olacak inşallah iptal olmaz hoşcakal

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.913
Bisiklet
Lapierre
vala katılım olmadığı için şehir içi tur atacağız mecburiyetten.saat 12 00 de selekle karşısındaki parkta buluşucaz. herkes katılabilir.görüşmek üzere.

• Beğen
Yukarı Alt