" 15 Nisan " Çarşamba.....Avrupa Yakası Pedalaa (:

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Avrupa Yakasi ndaki arkadaslarimizi da dusunerek,bu turumuzu gerceklestiriyoruzzz.Umudumuz kisa da olsa onlarla birlikte olmak,tanismak,kaynasmak :)

Etkinlik Tarihi : 15 Nisan

Bulusma Yeri : Kadikoy - ( A.Y Besiktas vapur iskelesi ) Besiktas - (AV:Y Barbaros Hayrettin Pasa Heykeli Onu )

Bulusma Saati : A.Y 20:30 - AV.Y 21:15

Parkur : Ortakoy-Bebek

Vapur Kalkis : 20:45

Vapur Donus : Karakoy - Kadikoy 23:00

Program : Bulusma noktalarimiza geliyoruzzz...A.Y olarak vapurla karsiya gecerek AV.Y sinda ki pedalseverlerle bulustuktan sonra,Vakit kaybetmeden Bebek'e pedalliyoruzz.Tempolu sekilde Ortakoy'e donerek, herkes arzu ettigi sekilde kanatlari,durumleri lupletiiiooo:D ....Veee sonrasinda geri donus yapiioooruz.AV.Y sindaki arkadaslarimizi yolcu ettikten sonra tekrar vapura binip A.Y sina gecerek gezimizi noktaliyoruzzz:winkenlux

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Tum Spor ve Pedalseverleri
    Gezimize beklerizz.......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ve KASK takilmasi...ONEMLE belirtilir
    hava raporlara gore az bulutlu 6*C civari (yagmurluk,ic lastik,aydinlatici vss) yaninizda bulunmasi,gerekli gerec ve onlemleri almaniz faydali olacaktir.

Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69

beynelmilel, Aytekin Erzan ve McMILLERR bunu beğendi.
  2. McMILLERR

McMILLERR Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Beni yaz kaptan Çarşambaya kadar ölmezde sağ kalırsam kesin geliyorum :D :in:

sports-man bunu beğendi.
  3. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    batıya batıya daha batıya mesela florya

İlginizi Çekebilir

bicycling-team-2-600x4501.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...