15 haziranda başlayan LYS maratonu :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Çağdaş Ali Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Arkadaşlar çoğu kişinin bildiği gibi LYS sınavları 15 haziranda başlıyor ben 3 tanesine giricem.Kendi alanım sözel dolayısıyla LYS4,LYS3 sınavlarına ve ek olarak TM puanım gelsin diye girdiğim LYS1 var.Sınava girenler varmı siteden merak ettim şimdi ? (Çok fazla heyecan olmasada olması gerektiği kadar var,istediğim 340+ bir puan gelirse istediğim yerlere yetiyor.) Şimdiden sınava giren arkadaşlara başarılar...:in:

2. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Başarılar bakalım yarın matematikle randevum var.bakalım Ösym mi öpecek ben mi :)

3. toprakakalin1

toprakakalin1 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Geçmiş olsun durum nedir?

Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    yukarıda dediğim gibi matematiğide girdim bugün,sanırım 8 net filan çıkar :D ama geometri çok şüpheli 4 salladım ama mantıklı salladım :p (millet sözelci için 8-9 net güzel derken(Milletin yalancısıyım) babamdan aptal muamelesi gördüm.Adama matematik dersi görmedim hem onlar mat 2 diyorum,olsun 50 sorudan çok az diyo :D)
    Haftaya Edebiyata giricem edebiyatta umutluyum :D bu arada babam eğer 4 yıllık istediğim üniversitelerden kazanırsam belki bisiklet konusunada el atarım diyor bütçeyi artırabilirim...

Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    lys4'e girdim bekeldiğim seviyede geçti ne çok aşırı iyi nede kötü istediğim yer bölümler için ortalama geçti,LYS1' ise 8 civarı netim var matematikten galiba :D haftaya edebiyat var bakıcaz artık bi çaresine :D

İlginizi Çekebilir

image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...