15 Haziran Cmt İzmit-Eşme (Sapanca Gölü Turu)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Berkay G. tarafından paylaşıldı.

1. Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Cumartesi günü İzmit Real'den Eşme Sahil'e 30-35km ortalama hızla kısa bir tur yapmayı planlıyorum. Gidiş-geliş yaklaşık 50km. Bana katılmak isteyen varsa iletişim kuralım. :)

Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    güncel. bu da son eşme turumdan bir foto. :)

3. Çağrı Coşar

Çağrı Coşar Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bisiklet aldiğinda size katilmak isterim. Şu sinavlar bi bitse..

4. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    istanbulda oturuyorum ama 200 tuzla izmit arabaları bisiklet alabilirse yoğun olmadığı zamanlarda, size katılabilirim bu yaz ayda bir kaç kez. eğitim öğretim yılında sürekli katılabilirim hatta :)

İlginizi Çekebilir

Digital EPO.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...