15 Aralık 2007 Action

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
loynn bende tura gıtmısınızdır dıye sabah bıraz gec cıktımm.....dedımm meseye gıdıyımde orada bunlara suprız yaparın bır de ne goreyım mesede ıncıltop oynuoo, bende nese dedım gelmısız buraya 1-2 ınıp cıkayımm...tek basıma koca ormanda bı oraya bı buraya surdum durdum...sonra bır yerden yasın kardesımı arıyım dedımm..oda ben mıdeyı bozdum dedıı bende gecmıs olsun dedım kapattımm..saldım merkeze butun gun gezdım kımseyı gormedımm. sankı herkes saklanmıs nalii iş anlamadımm..cok gzl. bır gunduuu....

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
ben saat 09.28 de oradaydım 10.07 de ordan ayrıldım yani saatlerce derken yarım saat kadar önce gelmiş oluyorum yanlış anlaşıldıysam özür ederim
herkese iyi pedallamalar....
"Ertan abi sana telden ulaşamayınca ve kimseyi bulusma saatinde ve sonrasında göremeyince gitmek zorunda kaldım..."

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@freeRide07

Eywallah semih :)
Eh tabi ya birazcık acemiyiz ama biraz mazur görelim dimi arkadaslar.. :eek:

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@BMX_rider07

Senin saatini bilmiyorum. Ama benim saatimde doğruydu.Artı sana hesap vericek değilim.

Ağaç olan benim.

Saatlerce nasıl beklemişin onu anlamadım.Salla tutarsa.Saat 10:00-10:15 arası kimse gelmeyince ayrıldım.

Perşembe günleri gelme zorunluluğum yoktur.Gelmek zorundaymışım gibi konuşamazsın.Sen kimisin?

Emrenin cevabını okumadın galiba.Sana hayatta başarılar.

• Beğen
Tepkiler: alitas

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@BMX_rider07

Senin saatini bilmiyorum. Ama benim saatimde doğruydu.Artı sana hesap vericek değilim.

Ağaç olan benim.

Saatlerce nasıl beklemişin onu anlamadım.Salla tutarsa.Saat 09:57.de ordaydım.(Dakikası dakikasına yazalım abim)10:00-10:15 arası kimse gelmeyince ayrıldım.

Perşembe günleri gelme zorunluluğum yoktur.Gelmek zorundaymışım gibi konuşamazsın.Sen kimisin?

Bu yüzden turlara katılmıyorum.Konu açmak istemiyorum.
Kimseyle uğraşıp bu şekilde moralimi bozamam.
Yeniyse sallamadan konuşsun.Saygılı olsun.
Emrenin cevabını okumadın galiba.Sana hayatta başarılar.