15 Aralık 2007 Action

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Meşe Ormanı MTB Parkuru

15 Aralık Cumartesi günü saat 10:00 ' da selekler önünden hareket edilecektir.

Rota:Güllük caddesi,ssk,dokuma otogar.

Kepezi tırmanmaya başlarken 100 mt sonra sağda parkurumuz.

(Meşe ormanı)

Gelmek isteyen arkadaşlar yanlarında güvenlik amaçlı kask,eldiveni ayrıca küçük te olsa ( bende alıyorum ) ilk yardım kiti almları rica olunur.Orman içindeki parkur yer yer sert zenim,(ağır arazi taşlı yol) yer yer kaygan kumluk zemindir.

Bende her gidişimde ufakta olsa oksijenli su,sargı bezi vs yanımda götürüyorum.Yanınıza almanız rica olunur.

AyrIca uzun bir süre burada kalacağımızdan,parkurun uzunluğu atılacak tur vs yanınızda içecek ve yiyecek bulundurmanız gerekmektedir.

Dikkat edildikten sonra kazaların olmayacağına eminim.Ayrıca çok keyifli bir parkur.

Gelen arkadaşların pişman olmayacağından eminim.

Bol keyifili ve actionlu bir gezi olması dileğimle.

Görüşmek üzere.

Scudo

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
:D evet Bushido kardeşliği:D :D :D .

Ekip yerine oturmaya başladı

• Beğen
Tepkiler: alitas

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bensiz Action Olmaz , Olamaz arkadaşlarrrım :D
Güzel bir gün geçirmek dilegiyle... herkese iyi pedallamalar...

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
abicim bende işten izin alır gelirim dedim ama elimde pazara yetiştirmem gereken bi iş var ondan size eşlik edemicem

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@geotech emre

canın sağolsun.

İşini bitirde artık dolaşalım. Bizi bayadır ekiyosun. unutmadık:boese157:

Haftaya görüşmek üzere diyelim o zaman. :D

• Beğen

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
Aaa Emre işi gücü bi kenara bırakmanın ve kendine böyle bir Organizasyonda yer edinmenin tam zamanı bence.. ;)
Ben de dersleri bıraktım walla zamanın geçmesini bekliyorum :D
Herkes biraz fedakarlık edicek yanii ;)

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
emre olmadı bak sımdı....ortama renk katalım dedık sende gelmıon...ben baya takılırım oralarda ızın alabılırsen gelll....daha ekıbı topluyacaz

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@BMX_rider07

abicim senide anlıyorum da para kazanmadanda ekşın yapılmaz be abicim yani iştende zırt pırt bole şeyler için izinde alınmaz bilmiom daha önce bi yerde çalıştıysan belki beni anlarsın yani bu hafta pazar günü bile çalışacağım iş her şeyden önce gelir braz para kazanalım sora kırar dökeriz

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@HER

Yinede gel. Olsun.Amortisör takılı değil mi? Bende az arazılı bisikletle amortsisörle araziye çıkmamıştım.Sen bilirsin.Görüşmek üzere.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
@geotech emre

Haklısın!! Ama hayatın actionsız tadı olmuyor yawww :rolleyes:
Kolay gelsin iyi calışmalar..

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Sabah eğer zemin kurumamış ise tura katılamayacağım.Şu an hala yağmur yağıyor.Çamurluğum malesef yok.:eek:

Görüşmek üzere.

• Beğen

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Bisiklet
Specialized
@Ertan ABA

Ertan abicim ya ahhh be abi bugün beklettin beni walla saatlerdir Seleklerde Agac oldum hatta cicek açtım :eek:
ya foruma son yazdıgın mesajı okuyunca şok oldum daha şimdi görüyorum "saatim 15.22" ve sölemeden geçemedim
ya sen Zeminin kurumasını beklersen cok beklersin :p yani bu zemin ancaaaaa yazın senin istedigin gibi olabilir hem Antalya nın havası nı tanıyan bilir ki "hava bir günde bi bakmışsın güneş bi bakmışşın kara kış kapıda dedirtir adama! yani" senin anlayacagın ben yine de ekip e tam destek vermek maksatlı meşeye gidecek gücüm olmasa bile en azından Seleklerde gelen gidene bakıp hal hatır sormak maksadıyla orada bulundum ama.... :boese157: kimsecikler gelmedi ve sana da ulasamadım nedense ... ?
hadi bunları bi kenera bırakalım
perşembeleri turlara gelmeni isterim... tura gelmene engel olan bi sakınca varsa bizimle paylaşırsan sevinirim
, iyi pedallar... :):rolleyes: :rolleyes:

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@BMX_rider07

Bu gün saatlerce mi bekledin ?

Evinde olmasın beklediğin yer?.Saat 10:00 dan 10:15 e kadar bekledim.Yeme beni.Yasinide 10:15 te aradım kimse yok diye.Sallarken dikkatli salla abisi.kendine iyi bak.

telefonumun birsini evde bıraktım.sana sorucak değilim yanıma alırken.saatinde oradaydım.Kimse yoktu. 15 dk ekstradan bekledim.Çıkış saati 10:00 idi

Ayrıca perşembe turlarına çıkmayı sana soracak değilim.Zorla katılıcam diye bir kural yok.

Olursada katılmayacağım.Anladın?

Sebeplerini saymakla hükümlü değilim.Kendine iyi bak.

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@Ertan ABA

ertancım sana katılıyorum çok doğru konustun hatta ben lara örnekköye arızaya gidiyodum seni saat 09.45te laura alısveriş merkezinin önünden geçerken gördüm bunda bi yalan yok tam 10 da kesin seleklerdedin sen birde

ayrıca alper sanada bu mesajlarından dolayı cok kızıyorum herkesin işi gücü olabiir buna sen karışamazsın herkes zorla gezilere gelecek değil birde ertan beye sert kelimeler kullanmışsın o adamın evi ermenekte perşembe turlarına katılmamakta haklı olabilir daha bilmediğin çok şey var tanımadığın insanlara fazla karışmamanı tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@geotech emre

Sağol kardeşim.Yalan konuşmasa yine bu kadar kızmayacaktım.Yalana tahammülüm yok.Sen beni anladın.Seni de anlıyorum.
Görüşmek üzere.

• Beğen