14 Şubat'ta kendime ''manita'' yaptım :)

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar,şaka bir yana nasıl olduysa 14 şubata denk geldi :) Uzun uzun araştırmalardan,sorup-soruşturmalardan sonra,nacizane bu maşada karar kıldım ve bu sevincimi sizinle de paylaşmak istedim,umarım bütün bisikletçiler istedikleri bisikletlere ya da parçalara kavuşur :)

Bu arada Fatih Ertörün'e telefonda teşekkür etmeme rağmen buradan da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Onlarca soruya sabırla cevap verdi sağolsun :) Ayrıca hep fikir danıştığım Necati Günüç'e de teşekkürler,hatta Serkan Hodancı'nın açtığı(link)
konusunda ondan da bilgi istemiştim cevap yazmıştı tekrar teşekkürler. . .

Bisiklete monte edilince bisikletlerimizin fotoları bölümündeki konuya da ekleyeceğim zaten.Ve karşınızda ancak taksitle alabildiğim nacizane yeni amortisörüm :)

Herkese sağlıklı pedallamalar. . .

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN
Scudo

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Ömer KARAN
Teşekkür ederim,ben de kararsızdım onu öyle yapacaktım yoksa,hatta durun değiştireyim sizi mi kırayım şimdi :)

edit: Olmadı konunun ismini değiştiremiyorum. :(

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hayırlı olsun. Maşayı nereden aldınız ve fiyatı nedir?

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Atahan Eker
Teşekkür ederim,özelden yanıtlıyorum bakabilirsiniz,belki firma ismi yazmamı uygun görmeyebilirler.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@ozan erdem
Canınız sağolsun ya :) Maşanın markası başlıkta böyle bir ince dokunuş yapmaya uygundu onu belirtmek istedim sadece :)

• Beğen
Tepkiler: cnyn rdr

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Ömer KARAN
Yok gerekirse bölüm yöneticisiyle görüşüp değiştireceğim konunun ismini kafaya koydum bir kere :p

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Hayirli olsun, kesinlikle masa konusunda basinizi agritmayacak en dogru secimlerden birisi. Manitou R7, +-1550g olmasida bence cok büyük avantaj. Allah olmayanlarada nasip eder insallah.
Fiyat olarak ne verdiniz, mümkünse ögrene bilirmiyim?

Cenk_

Aktif Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
Güzel günlerde kullanın, madem manitonuz oldu ayrıca mutluluklar dilerim :p
4.Resimdeki kediyi de gerçek sandım iymi :D

• Beğen

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Murat Cömez
Çok teşekkür ederim inanın bir ara yok dedim hani olmuyorsa zorlamamak lazım by bisiklete beyaz maşa nasip olmayacak diyerek vazgeçmiştim :) Çocuk gibi sevindim bulunca :) Öyle övünmek,şişmek gibi olmasin yanlış anlaşılmak istemem ağırlık daha da düşük tartmadım fakat şaft borusu kesilmeden önce 1350gr olması gerekiyor.

@Cenk_

Teşekkür ederim,benim o kedi yakında meşhur olacak az kaldı bu gidişle,genelde fotoğraflarda çıkıyor çünkü istemsiz bir şekilde :)

• Beğen
Tepkiler: Cenk_

Murat Cömez

Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@ozan erdem
Masaniz +-1550g civari. Nerden biliyorum...? Bende 2012 bir yeni modeli var agirligi 1485g ve sizinkinin aynisini 2010 modeli 2 hafta önce türkiyeye satilmasi icin gönderdim.

Agirligi 1550g olmasi bence cok basarili, tekrar hayirli ugurlu olsun. Güle Güle kullanin.:harika:

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
@Murat Cömez

Doğrudur fakat bu ''world cup series'' diye geçiyor ve 100 değil 80mm,zaten ben de tarmadım,tartınca olmazsa konuya eklerim resmini,iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Aşkın Erkin

Murat Cömez

Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Eger world cup ise masaniz karbon olmasi gerekiyor ve 1350g ozaman dogrudur. Sizin masa fotograflarda pek carbona benzemiyor ve ayrica world cup amblemini'de yok.
Yanlis anlamayin masanizi sizinle idda etmek istemiyorum sadece yardimci olmak istiyorum, size world cup dedilerse ve carbon degilse kandirilmis olabilirsiniz. Manitou R7'nin world cup masasi carbon oluyor. Ayrica agirlikta 80mm ve 100mm arasinda fark yok, benim türkiyeye gönderdigim masa renk dahil ayni masa hatda o da 80mm.

Fazla konunuzu iskal etmek istemiyorum, sadece dedigim gibi arastirin ve world cup parasi ödedigseniz, paranizi kaptirmayin.

• Beğen

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
Estağfurullah yanlış anlayacak birşey yok ortada :) bilgi alış-verişi oldu hatta.Şimdi gönderdim maşayı hatta bakkala tartımaya :)

Edit:bakkal terazisi ölçümü 1375gram çıktı.(şaft borusu tam boyda)