" 14 Haziran " Yalova...Termal Sudüşen Şelalesi Ekşııın (:

Scudo

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Çok guzel bir turdu.

Sayın Tolga Bey oncelik ile bugunku turda aramızda oldugu için cok tesekkur ederim. Gercekten kendisinin bilgisi ve yanında bulundurdugu saglik malzemeleri sayesinde on mudahale imkanı dogdu. Bu konuda aynı duyarlılığı gosteren ve yanında Saglık malzemelerini tasıyarak kaza geciren arkadasımız ile paylaşan arkadaşımızada cok cok teşekkürler.

Bu konuda Tolga Beyin gerekli paylaşımları yapacagini umut ediyorum.

Kendi acimdan cok cok guzel bir turdu.

Bu arada aramızdan ince bir teker ile kendi yoluna ayrılan SADO arkadasımız Gemlig'e varmıs.

Herkese bu guzel gun için teşekkürler. Tesekkurlerin en buyugu ise bize bu doga harikasını hazırlayan DOGA ANAYA:)

Herkese dinlemiş bir haftasonundan sonra baslayacağı yeni haftada saglik ve mutluluk dilerim:)

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Yanlıs bir isim belirtmek istemem simdi CAGAN'cim ama kolunda dirsek kısmından surekli kanama durumu oldu. Sağolsun Tolga iki kere tampon yaptı, kendisi yalova'da bir kere daha tampon yaptırdı.

Belki dikilmesi soz konusuymus orada duydugum kadarı ile... Her sey bir anda olabiliyor:(

Istanbul'da gerekeni yaptıracaktı.

McMILLERR

Aktif Üye
Tepki
238
Bisiklet
Trek
Gerçekten çok harika, tempolu, disiplinli ve yardımlaşmanın olduğu bir tur oldu. En güzel olayda şelalenin altında yıkanmaktı. Buz gibi suda çakı gibi olduk valla.
Kaza geçiren arkadaşımıza da büyük geçmiş olsun. GErçekten günün tek talihsiz olayı buydu. Allah daha kötüsünden sakınsın büyük geçmiş olsun.

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İlk teşekkürüm tabiat anaya benimde, bu kadar güzelliği karşılıksız sunduğu için.:D

İkincisi Halil arkadaşımıza.. Öncelikle geçmiş olsun. Geçirdiği düşme kaza sonucu acısına katlanıp turu tamamladığı için koca bir teşekkürü hak ediyor..

Ve tüm katılımcılara teşekkürler.. Nefes aldığımı yaşadığımı hissettirdiğiniz için..:eek: Elimdeki resimleri foruma ve siteye ekleyeceğim.

İlk yardım ve ilk müdehale hakkında foruma ve pedal sesi.com'a resimli bir bilgilendirme yazısı yazmayı düşünüyorum.:)

Başka turlarda görüşmek üzere..

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Evet arkadaşlar bu güzel turdan dolayı bütün arkadaşlara ve tabiat anaya teşekkürler. Yolumuzdaki manzaralar ve şelale mütişti.

Şelaleye girenleri de ayrıca tebrik ediyorum gerçekten muazzamdı. Bıçak gibi kesiyordu su. Bu kadar soğuk bir suya daha önce girdiğimi hatırlamıyorum.

Halil kardeş tekrar geçmiş olsun. Umarım daha iyisindir. Tolga abiye de ayrıca teşekkürler.

Tekrar herkese teşekkürler. Fotoğrafları bekliyoruz

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
Selam millet,
Öncelikle bu güzel geziye katılan herkese teşekkürler..
Halil'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum tekrar. en yakın zamanda doğaya dönmesi dileğiyle. :rolleyes:
rampaları teker teker aşıp ödülümüz olan şelaleye kavuştuk ve çığlıklar eşliğinde girişimizi yaptık.
herşey güzeldi doğa güzeldi sizler güzeldiniz bisikletler güzeldi geçirilen zaman güzeldi. bundan daha iyi ne olsun. geriye kalan biraz yorgunluk ve yüzünüzdeki tebessüm..
fotoğrafları eklemeye başladım..linki en kısa zamanda yayınlayacağım..
yeni turlarda görüşmek dileğiyle..

Burak..

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Süper bir geziydi..Hala aklıma geldikçe yüzüme bir gülümseme geliyor:) Özellikle bizim yenikapı tayfasıyla dönüş yolculuğumuzu düşündükçe:)))) Halil arkadaşımıza çok geçmiş olsun. Umarım daha iyidir. Şelaleye girebilenleri tekrar tebrik ediyorum. Akşam içtiğim Aspirim Plus C'ye rağmen hala her yerim ağrıyor:)) Bu benim grupla çıktığım ilk tur oldu ve turdaki herkesin bu kadar sıcakkanlı ve kafadengi olmasına çok sevindim. İlerleyen dönemlerdeki turları dörrtgözle bekklyorum. bende de birkaç fotoğraf var yükleyeceğim en kısa sürede. Hepinize sevgiler.

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
@paramedik34

Teşekkürler Tolga Bey.. Ben de bu konunun faydalı olacağını düşünüyorum.. Hatta biraz daha ileri gidilip isteyen arkadaşlara yüzyüze 1-2 saatlik ilk yardım eğitimi vermeyi de düşünebilirsiniz belki.. Konu her an kaza riski altında olan bizler için hayati önem taşıyor tabi, hassasiyetinize teşekkürler..

Gerçekten çok güzel bir geziydi.. Bu güne kadar orada öyle ufak bir cennet parçası olduğundan haberim yoktu.. İşte bisiklet kullanmanın faydaları.. ;) Halil arkadaşımıza da ayrıca geçmiş olsun diyorum..

Geziyi organize eden, katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere..

Bu arada fotoları picasa vb. sitelere yükleyince çözünürlükleri düşüyor.. Picasa' nın yanı sıra rapidshare vb. sitelere orijinal foto dosylarını da yükleyip paylaşabilirseniz sevinirim.. Ben de en kısa zamanda bendeki fotoğrafları paylaşacağım..

mask

Aktif Üye
Tepki
180
Harika bir gezi oldu. 30'a yakın bisikletçi uyumlu bir şekilde pedalladık. Ayrıca organizasyonda emeği geçen arkadaşları tebrik ederim.

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Tepki
100
Turda emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Çok güzel bir tur oldu. Başka organizasyonlarda görüşmek dileği ile....

• Beğen
Tepkiler: sports-man