14 Haziran pazar ÖSS sonrası Seyitgazi turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Battalcan tarafından paylaşıldı.

 1. Battalcan

  Battalcan Aktif Üye

  Kayıt:
  19 Ekim 2006
  Mesajlar:
  169
  Beğeniler:
  172
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Evet arkadaşlar perşembe günü sınavlarım bittiiiii:) En azından şimdilik. Hemen turlara başlayalım. İlk hedefimiz Seyitgazi. Pazar günü Öss çıkışı(1:30) Doktorlar Şekerbank önünde buluşuyoruz. Aman güneşten korunacak birşeyler almayı unutmayın. Öğle sıcağında çıkacağız yola. Kimse ayılsın bayılsın istemem bu sıcakta. Herkes kendi yiyeceğini getirecek. "Ben taşımak istemiyorum" diyen Seyitgazi'den alışveriş yapabilir. Hatırlatmak istediğim birkaç nokta var:

  1. Kask mecburi
  2. Yol boyunca ve ufak molalarda sigara yok
  3. Tamamen grup disiplini içinde gidilecek ve dönülecek(Yolun sağından yerine göre tek veya ikili sıra halinde)

  Bunları söylemek ihtiyacı hissettim çünkü sonrasında gezi esnasında ufak veya büyük problemler oluşabiliyor. Özellikle 1 ve 3. maddeler şehirlerarası bir yola çıkacağımız için azami derecede önem arzediyor. 2. madde zaten her daim önemli:) Bundan sonraki gezilerde de bu maddeler geçerli olacaktır. Gelmek isteyen arkadaşlarımızı bekleriz.
   
 2. #2
  Battalcan

  Battalcan Aktif Üye

  Kayıt:
  19 Ekim 2006
  Mesajlar:
  169
  Beğeniler:
  172
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Rota biraz zorlu olacak.Hem rampamız var hem sıcağımız.Gelecek arkadaşlara önemle duyurulur. Gözü kesmeyen hiç niyetlenmesin, yolda kalıp da geziyi kendine zehir etmesin. Eğimler ve km.ler aşağıda mevcuttur. Toplamda 90 km.yi geçkin olacak ki tahminimce 100'ü buluruz.

  [​IMG]
   
 3. Furkan Özdağ

  Furkan Özdağ Kıdemli Üye

  Kayıt:
  28 Aralık 2008
  Mesajlar:
  277
  Beğeniler:
  89
  Şehir:
  [Eskişehir-Ankara]
  Seviye:
  Abi size iyi pedallar diliyorum :) ben büyük ihtimal otobüste olacağım o sıralar:( bir süre aranızdan uzak kalacağım:( benim yerimede pedallayın :in:
   
 4. Umut Palabıyık

  Umut Palabıyık Kıdemli Üye

  Kayıt:
  13 Mart 2009
  Mesajlar:
  334
  Beğeniler:
  482
  Şehir:
  Eskişehir
  Seviye:
  Gökhan konuşulanı hatırladığım kadarıyla böyle piknikimtrak bişeyler yapabilmek için Seyitgazi tarafına doğru gidilecekti, ama Seyitgaziye kadar gideriz dememiştin. Yolda bi yere çökeriz dediğini hatırlıyorum. Şimdi oldu mu? Ben gelemeyeceğim zaten. Çok uzağa gitmeden piknik gibi bişeyler yapacaksınız diye çok üzülmemiştim ama şimdi rotayı, hazırlığını görünce acayip heveslendim.

  Bari bol fotoğraf çekin de onla yetineyim ben de:(
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_11-42-18.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...