14 Ekim Belgrad(Yağmur Olmazsa)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında csumerkent tarafından paylaşıldı.

1. csumerkent

csumerkent Kıdemli Üye

Seviye:
    Nereye yazıcaımı bilemedim o yüzden buraya attım mesajı eğer yanlış yerse kusura bakmayın

Çarşamba günü yağmur yağmazsa belgrada gidip biraz iniş çıkış(ama özellikle iniş)yapıcam gelmek isteyen varsa mesaj atsın yada bana tlf etsin ya da zaten böyle bi plan varsa bende gelebilrimiiiiim :D

Saat olarak erken gitmeyi planlıyorum ama saat kaç olur bimem eğer katılcak olursa ortak bi saat kararlaştırılır
    Tlf:05362795587

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2017-2-1_9-24-50.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...