130 tl ye kadar kask

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
evet başlıktaki gibi 130 tl ye kadar kask bakıyorum şuan için aklım giro indicator modelinde ,bu modeli kullanıp yorum yapacak arkadaş varmı ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum

Scudo

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Yurt dışından almayı düşünüyor musunuz?

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
şimdiye kadar hiç almadım nasıl bişey önerirsiniz

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Ben dealextream'den Limar777 almayı planlıyorum

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
acaba giro indicator kullanıpta beğenmediği yönü olan bir arkadaş varmı şu kask nasıldır merak ediyorum

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
bak bu kafamı karıştırdı işte, giro neredeyse netleşmişti ama acaba giro indicator ve bunu karşılaştırsak nasıl olur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İkisi arasında seçim yapacak olsam ben Specialized'i alırdım. Hem fiyatı uygun hem daha şık bir görünüme sahip. Kalite olarak zaten böyle bir markanın ürünü kalitesiz olamaz diye düşünüyorum.

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
Teşekkür ederim şuan düşünüyorum karar vermeye çalışıyorum ama gerçekten kafamı karıştıran bir model oldu

Tepki
9
Bisiklet
Cannondale
Ben daha yeni giro indicator aldım. Çıkarılabilir vizörü var. Ayar yapma olayı vs çok iyi.

Bence bu yan ürünlerde sadece bu ürünleri üreten firmalardan almakta fayda var. Sonuçta specialized tamam bisiklet markası ama Giro'nun sadece bu güvenlik üstüne yoğunlaştığını unutmayın.

Tek çekimde 115 liraya alabiliyorsunuz indicator'ı. Biraz pazarlık yapsanız daha da ucuza alınır gibi :)

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
bende dün sipariş vermiştim bugün geldi kaskım teşekkür ederim

http://j1305.hizliresim.com/19/j/n3slh.jpg

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
@Tunahan Erkoyuncu

Tunahan kask geldiyse bakarmısın arkadaki ayar düğmesi sağa sola kolaymı dönüyor yoksa biraz zormu dönüyor

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Yeni konu açmak istemiyorum, bu fiyat aralığına yakın (link) kullanan var mıdır?

Tepki
9
Bisiklet
Cannondale
@alperen_69

Sıkıştırırken zor dönüyor.O da kaskın normal bir özelliğidir muhtemelen.

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
bendekide zor dönüyor bugün carrefour da bir kaskın ayar mekanizmasına baktım çok rahat hareket ediyor ,hani rahat olduğu için kafadayken açılırmı dedim zorladım açılmıyorda ,youtube da izlediğim videolardada çok rahat çeviriyorlar gibi

Tepki
9
Bisiklet
Cannondale
@alperen_69

Valla bilemiycem, ben ilk kez kask aldım çünkü. Benim için bir sıkıntı yok açıkçası hatta daha iyi oldu kolayca açılmaması :)

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
Çok teşekkür ederim hasan abi ,bize yakışmıyor keretaya yakıştığı kadar :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Benim Giro İndicator de bugün geldi. İlk defa kask kullanan biri olarak ilk taktığımda biraz garip hissettirse de 1-2 güne kadar alışırım. Görünüm olarak çok hoşuma gitti.

Kullanan kişilere bir sorum var. Kaskı kafama iyice bastırdığımda kafamın yan taraflarından sağ ve sol üst çaprazı, yani kare olarak düşünürseniz üstte ki iki köşe çok bastırdığımda kaskın sert bir yerine temas ediyor.
Normal taktığımda sorun yok ama mesela çapraz bir şekilde kafamı çarptım diyelim, sanki aynı şiddeti kafama iletir gibi bir his oluştu içimde .
Sizde bu durum nedir?

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
kardeş bende ilk defa kask aldım sendeki izlenimler bendede oluştu ,kafama takıp misal elimle vurduğumda üst kısımdaki sertlikleri hissdiyorum ,sanırım o sertlikte yukarıda köpüğün kesim noktası varfazlalık gibi ordan olabilir ,yanlız büyük darbede onu algılayacağımızı sanmıyorum