13 eylül su düşen şelalesi-robocop-kudu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet dostlarım şelaleyi özlediyseniz ne ala bol rampaları aşıp serinlemece gelen mesajlara göre katılım listesini hazırlayacağım

güzergah her zamanki gibi yalova üzerinden su düşene topuklamaca

saatler
pendikten feribota biniyoruz 09.30 feribotunu yakalıyoruz herkes 09.00 da pendikte oluyor avrupa yakasından gelecekler haydarpaşadan trene binip pendikte inebilirler pazar günleri yenikapıdan yalovaya sabah 11.30 da var ondan önce yok 23 eylüle kadar böyle durum
09.30 dan pendikten hareket ediyoruz ve 10. 15 geçe yalovadayız

dönüş yalovadan yenikapı 19.30 da
pendiğe ise 19.00 var 20.15 de var

bisiklet -toplam gidiş geliş 8 ytl
tam bilet gidiş geliş 12 ytl

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Atam o gün biz de senin izinde olarak,Yalova'daki en sevdiğin Köşk de olacağız;) Yerinde rahat uyu,bu ziyaretleri seni anmak ve mesaj vermek için defalarca tekrarlayacağım

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
mert duruma göre yollar dönüşte kesişirşe senle bir hasret gideririz

senin şu yazıyı aldım o kadar hoşuma gittiki bende ekleme yaptım gerçi patenti sana ait amma beni affet dostum

" Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek cevabım vardır.Lakin,lafa bakarım laf mı diye,adama bakarım adam mı diye "

-garibin umudu yarışcı olmakmış

iki adet organizasyon devleri
1-sports-man
2- apaçi kudu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pazar
Yağmur Olasılığı. Az Bulutlu. Yüksek: 25 °C

" Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek cevabım vardır.Lakin,lafa bakarım laf mı diye,adama bakarım adam mı diye
garibin umudu yarışcı olmakmış

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Yalova

Gezimize ilişkin hava değişim raporuu;)

Pazar
Yağmur. Parçalı Bulutlu. Yüksek: 24 °C . Rüzgar GGB 14 KM/S . Chance of precipitation 60% (water equivalent of 4.80 mm). va değişim raporuu;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

şimdi arkadaşlar mert beni öyle fişeklediki aynen atanın köşküne doğru topuklayacağım saat 09.30 da pendikten feribotla geçeceğim yalovada atanın köşkünde hazır olacağım hayt tutmayın beni

" Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek cevabım vardır.Lakin,lafa bakarım laf mı diye,adama bakarım adam mı diye

Tepki
66
hafta sonu istanbulu ve marmara bolgesini yine sular seller goturmezse sahane. ben gelemem muhtemelen biraz isim olacak bu hafta ama gonlum sizde yine de:)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Kerim Catalkaya

ali dostum deniz beni fena tutar fırtına olacak artı şimşek gökgürültülü riske girmemek lazım karadan olsa yol kolaydı amma fırtına bir koparsa denizde
o fena işte bu hafta sonu 4 misli yağış geliyor büyük olasılık iptal oldum ben bu pazar gezi yok bana

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlarım,dostlarım

Hava durumu hafta sonuna kadar yukarıda ki gibi seyrettiği sürece,ATAMIZA yapacağımız anlamlı ziyaret iptal olmayacaktır.ATAM izindeyiz CUMHURİYETİN bekçileriz yerinde rahat uyu

arbek100

Üye
Tepki
67
@sports-man

Merhaba ben de katılmayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa, güzergahın yaklaşık km'sini ne kadar olarak planlıyorsunuz, bir de haritadan bakmak istiyorum tam olarak hangi güzergahı gitmeyi planlıyorsunuz?
Teşekkürler,

• Beğen
Tepkiler: sports-man

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@arbek100

Eminönü ve Kadıköy 09:00 uğramalı Turyol ile Çınarcık...20 km Yalova oradan aramıza katılan duyarlı pedalseverler ile 15-20 km sonra Termal ATAMIZIN en sevdiği Termal Köşkü ve huzurundayız....sevgilerrr

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlar siz devam edin ben riske girmeyeceğim haberlerde verdi hafta sonu hem fırtına hemde sağanak yağış var deniz çoşacak dikkatli olun derim

" Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek cevabım vardır.Lakin,lafa bakarım laf mı diye,adama bakarım adam mı diye "
-garibin umudu yarışcı olmakmış

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@porter3434

deniz tutuyor evren dalgalı deniz her kezin bir zaafı var benimde bu
dalgalı denizde beni tutuyor