13 ağustos - Serkan Abi Edirne' ye Geldi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında mcyc tarafından paylaşıldı.

 1. mcyc

  mcyc Kıdemli Üye

  Kayıt:
  15 Mart 2007
  Mesajlar:
  322
  Beğeniler:
  156
  Şehir:
  Edirne
  Seviye:
  evet Serkan abi edirne' ye geldi ve yarın sabah gidiyor.

  teknolojik yetersizliklerimizden dolayı (mesela fotoğraf makinamız yok) fotoğraf ekleyemiyoruz. bu sebepten dolayı çok ayrıntıya inmeden kısa kısa yazacağım. öbür türlü çok uzun yazmışsın diyorsunuz.
  kötü başladı tur. evden çıkalı 5dk olmamıştı ki hem ön hem arka tekerleğim patladı. yola 45dk geç çıktık.
  saat 13.30 gibi havsa' dan edirne' ye doğru 5km ileride yolda karşılaştık Serkan abi ile. ben ve serdar (aloneinthe.dark) bir iki merhaba' dan sonra Necati amca' nın da bizi beklediğini söyledik ve, Necati amca' nın bizi beklediği benzinliğe doğru yola çıktık. Necati amca ile görüştük ve sonra edirne merkeze doğru ilerlemeye başladık.

  merkezde yemeğimizi yedik ve serkan abi' ye edirne' yi gezdirdik. yedik içtik sohbet ettik ve hava karardı. daha sonra necati amca ile buluşmaya gittik. saat 22.30 civarlarına kadar beraber oturduk. tekrar bir şeyler içtik, sohbet ettik ve ayrılma vakti geldi. serkan abi, yol bitiyor çok az kaldı. 3-5 gün sonra bitti tur. tebrikler, yolun açık olsun serkan abi...

  evet biliyorum çok kısa kestim, berbat bir yazı oldu ama bu yorgunlukla ve heyecanla, hızlı hızlı kısa kısa bu şekilde bir yazı ortaya çıktı. kötü bir yazı olduğu için affedin. malum, serkan abi' nin rüzgarı geçti, etkisindeyim;)
   
 2. jamssea

  jamssea Kıdemli Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  357
  Beğeniler:
  228
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Serkan'la tanıştığına senin adına çok sevindim.Heyecanın da bir harika.