1200-1500 Arası Sıfır Yol Bisikleti için Tayvsiyeleriniz.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mehmet.demir tarafından paylaşıldı.

1. mehmet.demir

mehmet.demir Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba Herkese,
    Başlıktada Belirttiğim gibi 1200-1500tl arasında yol bisikleti tavsiyelerinize ne olur acaba, başlangıç düzeyi için?

mehmet.demir

mehmet.demir Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yardimci olabİlecek kİmse yokmu ?

3. UtkuSener

UtkuSener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba, verdiğiniz bütçeye göre benim bildiğim bianchi slr 500 - sedona 610 veya bütceyi biraz zorlayarak carraro 032 alınabilir. Sedona 8 li sistem olduğu için açıkcası tercih edilecek gibi görünmüyor. daha net konuşmak gerekirse çok alternatifi olmayan bir durumdasın gözüne göre seç beğen. 2. elde o fiyatlara tiagra setli bisikletler mevcut, illaki sıfır almak istiyorum dersen durum belli ama 2. elde daha iyi seçenekler mevcut.

İlginizi Çekebilir

1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...