12 kasım pazar DOĞA BİSİKLET TURU

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@alicins

pazar günü taksimde varış noktasında davet edildiğimiz etkinlik...
sanırım önce beşiktaşta sonra kadıköy de toparlanıp, bostancıya doğru yola çıkacağız.

Scudo

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
süper...mutlu oluruz katılmaktan ;)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Bence bizim son bulusma noktamiz 11:00 Caddebostan olsun, gec kalan Bostanciya pedal basar? Grup olarak soyle etkili bir girisimiz olsun :p :D

• Beğen
Tepkiler: semrta

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@bikergrrl

Bende böyle düşünmüştüm kalabalık olarak girersek güzel olur.O yüzden asıl buluşma noktası Caddebostan'da saat 11:00 de olması uygundur bencede.

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@acumur

bence de 11de caddebostan da bulusmak uygundur;)

soyle grupca girelim bostanciya da şanımız yürüsün:D :D :D

• Beğen
Tepkiler: acumur

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
mehaba bisikletseverler. doga kolejinin onculugunde gerceklesecek olan bisiklet organizasyonunda veli ve ogrencilerden bahsediliyor. cocuklara yonelik bi durum sozkonusu. y,ne de kardeslerimize eslik etmek iyi olur. bostancida oturan biri olarak kafadan son duraga yani kartala yaklasmis bulunmaktayim.:) keza caddebostan tarafindan katilacak diger arkadaslar da oyle. benim onerim bostancida avrupa'dan ve anadolu yakasi'ndan gelen bisikletseverlerle bulusup kartala kadar kucuk kardeslerimize eslik etmek. ve sonrasinda pendik'e ve hava uygun olursa gebze yonune dogru devam etmek. gerci su anki duruma gore pazar gunu hava yagisli ve serin gorunuyor. gorusleriniz?

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Cagri beycigim biz osel davetliyis :p :D avrasya maratonunun varis noktasinda davetimisi aldik, onlara da forumumuzdan ve buradaki arkadaslari da cagiracagimizdan bahsettik cok memnun oldular..

siz de buyrun caddebostana gelin :) hem ufak bir isinma turu atmis olursunuz ;) ufakliklari okullarina teslim ettikten sonra pendik mendik yapariz elbet :p eheheh bugune bugun wolverine soylesin 1 saatte istanbulda kac km. yaptigimizi :p :D :D

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
20 kasımda vizelerim başlayacağından dolayı pendik gebze yapmam ama kartal için çok büyük bir terslik olmazsa gelirim demiştim ilk hocalar sorduklarında hala aynısı geçerli.....
kızıltoprak saat 10:45 ilk hareket, caddebostanda görüşürüz.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Organizasyonunuzun sorunsuz geçmesi dilegi ile.Ayrıca sizin gibi ince fikirli insanları tanımak beni fevkalade mutlu ediyor.I LOVE YOU bisikletforum

• Beğen
Tepkiler: semrta ve Tugfox

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Bence de cok hos bir gezi olucak:) Turladigimiz insanlar buyuk olmus kucuk olmus ne farkeder hem benim katildigim gezilerde de benden 40yas buyuk abilerimle turlamiyor muyum:) ilk kez abi olma firsati gecti elime:p :D :D :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
becerebilirsem ben de semrtanin dedigi gibi "velimi" getiricem yanimda :D

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
valla siz ozel davetliyseniz demek oluyor ki bu; biz de ozel davetliyiz.:) ayrica bikergrrl hanim sizde "phantom" modu sezinledim. 1 saatte ne kadar yaptiginizi bulusunca belirtirsiiniz. muhtemelen gelecegim. ama kartalda yarin birakmak yok. avrupa'dan gelen arkadaslarimiz da davetliler elbette. onlar icin uzun yol olacak ama olsuun...

noktali virgul, avrupa yakasi organizasyonunu siz yapin da bostancida bulusalim...

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@Çağrı Tosyalı

Arkadaşım bu turun organizasyonu yapıldı.Belirtilen saatte yani saat 11:00 de Caddebostan'da buluşacağız.Sürekli Bostancı'da buluşalım demeyin yani.Biz Avrupadan gelenler içinde aynı şey geçerli.Amacımız yukardada bir çok defa bahsedildiği gibi forum olarak hep birlikte gitmek Bostancı'ya,yani asıl buluşma noktasına.Siz illaki Bostancı'da buluşmak istiyorsanız orada bekleyin,geleceğiz biz.

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@noktalivirgul

Saat 11:00 de Caddebostan'da olmak gerekiyorsa eğer Beşiktaş'tan saat 10:15 vapuru ile Kadıköye geçmek yeterli olur sanırım.Bu doğrultudada Beşiktaş'ta buluşma noktası Barbaros meydanı saati ise 10:00 diyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@acumur

sevgili acumur kardesim. yazi tarzinla tansiyonu yukseltmene gerek yok. asıl baslangic noktasinda yani bostanci'da olacagimi belirtmek icin bu sekilde yazdim. baska maksat yok. gorusmek dilegiyle. sevgiyle kal.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Çağrı Tosyalı

aynen oyle :) demek istedigimi anladiginiza sevindim ;)