12.08.2016 İstanbul/Avrupa Yakası Bisiklet Bulunmuştur.

Cakar69

Üye
Tepki
13
Merhaba Arkadaşlar,

Belirtmiş olduğum gibi, 12.08.2016 İstanbul/Avrupa yakısında tarihinde evimin önünde bir adet bisiklet bulunmuştur.
Bilgi güvenliği gereği bisikletin marka,model,renk,envarter vb bilgilerini eklemiyorum. Bildiğiniz tanıdığınız biri var ise lütfen benimle iletişime geçmesini sağlayın. Elimden geldiğinde tüm platformlar üzerinde bu bildirimi yayınlayacağım. Aktif olarak sosyal medya kullanmadığım için bu imkanım sadece Facebook grupları ile sınırlıdır. Okuyan herkesden ayrıca bu bilgisi paylaşabilecekleri tüm platformlarda paylaşmalarını rica ederim.

canerrcakar@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Live to ride, ride to live.

İyi akşamlar.

Scudo

Cakar69

Üye
Tepki
13
Konunuzu takip ettim Hocam, kaybınız için üzgünüm ama malesef değil. Umarım en kısa zamanda bisikletinizi bulursunuz.

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
@Road Rider
Simdi memtion ediyordum evet bu bisikletten bahsediyordum

Cakar69

Üye
Tepki
13
Arkadaşlar bilgiyi paylaşabileceğim farklı sosyal platformlar var ise iletebilir misiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Ortalıkta bunca hırsız, yan kesici, 30saniye de farlarımı çalan, 15 saniyede 120liralık kornamı kesen insanlar varken, sana tek bir kelime diyeceğim. "Adamsın"

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Cakar69 hocam konuyu uyandırıyorum ama buldun mu sahibini?

Cakar69

Üye
Tepki
13
@Bugraacik

henüz bulamadım hocam neredeyse bir seneye yakın olacak. İkinci bir konu daha oluşturdum. Buraya bir yorum geldi ona bakacağım

(link)

• Beğen
Tepkiler: ysnakblt

Asilhan026

Üye
Tepki
0
İsim
Mehmet Asilhan Köse
Bisiklet
Merida
Merhabalar bisiklet buldum demissiniz merida marka ben 2 ay kadar once caldirdim merida crossway 100 yesilli siyahli 55 kadro ya sahip acaba sizin elinizdekide oylemidir