11 Mayıs Çarşamba Çamlıcada Akşam Kahvesi

Tepki
85
İki haftadır hava muhalefeti nedeni ile yapamadığımız çarşamba akşamı turunu 11 Mayıs akşamı havalarında düzeleceğini umarak tekrar yayınlıyorum.
Saat 20-20,30 Kadıköydeki Beşiktaş vapur iskelesinde buluşarak gelen arkadaşlarla yola koyuluyoruz.Başlıktanda anlaşılacağı üzere biraz rampa tırmanarak Çamlıca tepesine çıkılacak,yediklerimizi eritmiş oluruz.Muhteşem İstanbulun gece manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumlarken ışıkların dansında fotoğraf çekmek ve sohbet serbest, geçmişe dalmak ekstra ücrete tabidir.
Gidiş ve gelişler topluca yardılaşma dayanışma içersinde yapılacak.
Önemli uyarı.
Lütfen kendi ve grup güvenliği açısından ışıklandırılması olan bir bisiklet,KASK ve eldiven gerekmektedir.
Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.

Scudo
Tepki
33
@Kanat Yelken

ben Ümraniye'de oturuyorum. Çamlıca'ya çıkan yokuşun başında sizi bekleyebilirim ama kaç gibi orda olacağımı kestiremiyorum. siz 20.30 da çıkacaksanız Kadıköy'den ben oraya 20.50 de varsam sizi yakalarım diye düşünüyorum. neyse 11 mayıs gelsinde bi ^^

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Orhan Temiz

orhan kaskını aldınmı ....eğer hala almadıysan bence al gece vakti ışıklandırman varmı gerekli ekipmanlarını topla geçen pazar biliyorsun kaskın yoktu benim tura seni aldım sonra sana kask bakmaya gittik ortaköyde öyle yumurta kapıya dayanmaca iş olmaz dükkan kapalı idi,...ayrıca ne yaptık sen bi kep aldın biliyorsun burda hatalarımızı herşeyi paylaşıyoruz burası paylaşım formu ve kaskını alman gerek .....arkaya lamba lazım öne far lazım ayrıca fosforlu yelek lazım bunların hepsi bisiklet mağazalarında satılmakta, yerleri kızıltoprak velespit , delta fenerbahçe stadı arkası ....

Tepki
33
@Kudret Kurtcebe

kask olayı tamam abi sıra gözlük ve eldivende sırayla abi herşey :)