11 Mart Gece Sürüşü

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Arkadaşlar...
Dünkü Eymir gezisinden sonra evde oturup biraz tembellik yapmak biraz dizimi dinlendirmek ve biraz da evi toparlamayı düşünüyordum.

DÜnkü gezi yazısını nete atarken msnden bir kıpraşım geldi. Hadi tura çıkalım diye. Yok canım ne turu. Dizimi dinlendirmeliyim. Hem mutfak kalk gidelim diyor bi sürü işim var hayatta olmaz dedim. Dedim ama bir kez daha büyük konuşulmacayağını gördüm.

Murat belki vazgeçer diye planlarımı anlatarak ancak akşama doğru çıkarız dedim. Ona da tamam demesin mi. Kevs söz verdi bir kere dönemez. Nette işim biter bitmez mutfağa gittim. Ne bulduysam bulaşık makinasına dizdim kalanları da elimde yıkadım. Ta ta taaam ben hazırım.

Akşam 5 gibi Bakanlık'ta buluştuk. Dedim sakın bana yokuış çıkartmayın dizim çok kötü. İyi ki uyarmışım taa TRT'ye tırmandık. Uyarmasam bi Elmadağ yapardık herhalde.
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7660.jpg

Ormanda ışıklarımızı kapatarak patikalardan inmeye başladık takır tukur. İnanılmaz zevkli bir o kadar da tehlikeliydi.
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7661.jpg

Uzun zamandır ilk defa gezdiğimi anladım. Bir yere koşturmuyorduk. Kimi zaman düz yolda bile bisikletten inip muhabbet ederek yürümeye başladık.

Ken'in arpası fazla gelmiş olacak ki bgn yerinde duramıyor. Bende ise tuhaf bir sessizlik ve dinginlik var. Haret ettik hayra alamet değil diyerek. Muratla nani nani gidreken bi ara halolo halo halo gibi bir bağrış duydum. Ben yoldaki çukurları görmeye çalışırken ağacın arkasına saklanan Ken bisikleti Murat'ın üzerine salınca karanlıktan üzerine neyin geldiğini anlayamayan Murat donup kaldı. O korkudan, biz gülmekten donumuza kaçırdık... Vallaha gülmekten kaburgaarım ağrımış, Ken de uzun süre yerden kalkmadı siz tahmin edin işte gerisini...
Murat ruhunu teslim ederken;
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7663.jpg

Ken burda süper mekanlar var dur ben keşfediyim diye çıktı bir tepeye. Yaw Ken etme eyleme ben demiştim demek istemiyorum dedim ama nerdeeee. Tutabilene aşk olsun. Bu gece n'oldu bu çocuğa anlamadım gitti. Ben kaptırdım yokuş aşağı iniyorum. O sırada Ken tepeden uçuyum derken karanlıkta 1.5 metrelik çukura düşmüş. Avcunun içi ve sol dizinde baya hasar var. Ah Ken ah eşek kadar adamsın daha ne diyim sana!

Patikalardan aşağı indik. Hadi her zamanki yere gidelim derken bekçi çoğunun kapandığını söyleyince haydaa aç aç TRT'yi mi tırmanıcaz şimdi diyerek uzun yola baktık baktık baktık. Benim bisikleti kullanmayacağım kesindi. Murat'ı tebrik ediyorum ilk defa bu yokuşu durmadan çıkmayı başardı. Ken de çıkardı ya ben yürüdüğüm için eşlik etmek zorunda kaldı. Onu eçtim yolun çoğunda bi de benim bisikleti taşıdı canım arkadaşım. Hem de yaralı elleriyle...
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7671.jpg

Ne yicez diye düşünürken ta ta taaaam karşımıza çıktı bu akşamki menü!
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7674.jpg

Hacı Amca bayadır sabah akşam buradaymış ama biz ilk defa görüyoruz. Soğuk havalarda açmıyormuş ki biz son zamanlarda buz gibi havada gelmiştik buraya.
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7672.jpg

Amca köfteler el yapımı mı yoksa hazır mı diye soruyorum. Murat'ın derdi başka. Abi tam ekmek mi oluyor bunlar diyor. Ken de ne kadar diye ekleyince kişi başı bir soruyla olayı çözüyoruz. Hacı Amca kendisi hazırlıyormuş. Köftenin tadı bir harika...
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7673.jpg

Arka tarafta oturma yerimiz var diyince ayranlarımızı da söyleyerek geçiyoruz masaya.
http://i173.photobucket.com/albums/w59/KevSerSeri/DSCN7675.jpg

Yahu yemek yerken niye hiç foto olmaz. Çünkü açlıktan öyle bir dalıyoruz ki olaya hep unutuyoruz.

Sağlıcakla kalın efendim. Hepinize iyi geceler...

• Beğen
Tepkiler: candede ve gizer
Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ya yaz yaz yetiştiremez oldum:eek: .ve nereye yazdımıda karıştırmaya başladım bu ne hız.maşallah Allah güç versin.gerçi gezilerde bol bol bişiler yiyosunuzya neyse.ben takmış durumdayım yemek olayına:D :D .şaka yani.ayrıca okuyanda yemege düşkün sancak.bu gezide etrafta ne var anlaşılmasada güzel olmuş.siyah başka bi güzellikte.o yansıttıgı gizeme doyum olmuyo.zaten kevserseriyi bile görmek yetti.çalışkan temsilcimiz nede olsa çooookkk teşekkürler.sevgiler,saygılar efendim...;)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@derya.k

Sağol varol Deya. Ah dizim iyice cortlamış durumda. Hep diyorum dinlendiriyim, sırf bu yüzden Kayseri'ye bisiklet götürmedik. Yaptığıma bak. Hoş düz yolları tercih ediyorum, fazla zorlamamaya çalışıyorum da nereye kdr gider ben de bilmiyorum...:(
Ben de sapıtıyorum arada sorma. Hangi turdu hangi forumdu derken bazı şeyler arada kaynıyor. Buyur gel Ankara'ya seni de yedirelim gezdirelim ayıpsın. Kapımız her zaman açık...

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
gecenin tadı gizemi başka oluyor hele birde uyan birgurupsa deme keyfe;) . Dizleriniz için geçmiş olsun dileklerimi iletir bir ortopediste acilen başvurmanızı öneriirim.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
çok güzel. ekşın devam yani geceleri de....
sevgiler...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
güzel gezi olmuş ve tabii kebaplarda bu gezinin tuzu biberi:D
paylaşımın için teşekkürler..sevgilerle

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
yine çok güzel gezi olmuş.

iştahımızı açmasan olmayacak yani gece gece.

bundan sonraki gezide mangalda ne var bakalım:) :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
resimler hos olmusta bilgigim kadariyla forumda mama resimleri yayinlamak yasakti !!!

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
hem gündüz hem gece hiç boş durmuyorsnuz valla çok güzel teşekkürler

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Yine güzel şeyler yapmışsınız. Resimlerin üç tanesi bisiklet üstünde, dört tanesi köftecide :)
Yalnız, köftelerin resmini, köfteler çevrildikten sonra çekerseniz, herkesi bitirisiniz. Bu şekilde çekildiği için ayrıca teşekkürler
Her şey gönlünüzce olsun..

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@KevSerSeri

ayyy geçmiş olsun.dinlen bence yaz geliyo yorgun olmazsın hem.buarada teşekkürler davet için.inşallah akrabalar orda hep.gelirsem buluşuruz.sevgiler...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yorum yapan herkese çok teşekkürler arkadaşlar.

Size de eğlenceli, mangallı, bol pedallı geziler diliyorum...

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
çok güzelll olmuşşş geziii özellikle etler canım cekti valla...umarım kevsercim berber mangal falan yaparız bu aralar cok canım istio:)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@beykan

Yaparız inşallah. Şu Pazar günkü geziyi bi atlatalım da belki bir yerlere oturmaya gideriz akşam. Aaa ama sen yine gelemiceksin di mi? İstanbul'a gidecektin. Yine kaçıracaksın yahu peh..:p

redeagle34

Üye
Tepki
15
arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş ve anlatınız tebrik ederim paylaşımınız için,yalnız spor yaparken katı gıdalardan olduğun ca uzak duralım:):) mıde hemen eritemediği için yolda zorluk çekmenizi istemeyiz,ayaklarınıza sağlık,süpersiniz

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@redeagle34

Haha haklısın da öyle yerlere gidiyoruz ki dönüş hep iniş oluyor. O yüzden fazla zorlanmıyoruz hahaha. Belki de giderken çok tırmandığımız için kurt gibi acıkıyoruz... :D
Ankara'nın her yeri yokuş yahu. Düz bir yeri yok ki biz napalım. İnsanı yemeye itiyor zorla hahah... :D

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Saat 23'den sonra okumak tehlikeli sınıfından bir tur olmuş; Bir Kevser klasiği! fotoğraflar için teşekkürler, cesaretiniz için tebrikler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Kevser gene süper gezmişsin. Senin dizin geçmez böyle devam edersen. Biraz yat dinlen. Ne diyeyim ben sana ki.
Geziniz güzel olmuş. Oh akşam akşam yemekleride götürmüşsünüz. süper valla
sevgi ve selamlarımla.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@tırt kaptan

Biz de o saatlerde yemesek iyi olacak aslında.. :(

@Ender Alıcıoğlu

Ender Abi sorma yahu. Tam dinleniyim diyorum. Bugün dışarı çıkmıcam diyorum biri arıyor hadi gel tura çıkalım diye. Bisiklet camiasında çok tanıdık olunca sürekli aklımı çeliyorlar. Hoş ben de gezmeden duramıyorum ama gidişat hiç iyi değil... :(