" 11 Aralık " Cuma Akşamı...Keyfiii

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@neverhood

valla mert açacak topiği burak hiç kaçarı yok bu organizasyon ona ait artık ben geçen sene allahın kışında karda kapıdağı turu yaptım bana borcu var mertin şubat ayına yada ocak a farketmez bekliyorum bakalım top onda
pası verdim kaleye bir türlü gol atamıyor

:D :D :D

FERRUH GÜRYALIN

Aktif Üye
Tepki
246
@neverhood

yol bisikletimle bile o karlı yollarda savaşırım kudu gidilecek derse gidilecek sadece yanımıza çeki halatı,zincir,takoz ves birdebol,bol dua.:dua: :dua: :dua: :dua: :dua:

• Beğen
Tepkiler: sports-man

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@FERRUH GÜRYALIN

26 eylülde gittiğimizde burak arkadaşımız- izmitli burak-
yol bisikleti ile offroad yola girdi genç adam başardı ve zirveye kadar yolla çıktı bir ara zinciri attıysada başardı trek yol vardı altında asfalt yoldan çıkılacağı için 18 km otelin oraya kadar sorun yok esas sorun -ocak şubat mart nisan ve mayısta dahil zirve karlı kaplı olur geçen 10 mayısta
otelin oraya çıktık ve zirve karla kaplıydı iş mayısta bile zor sen artık düşün şubatta ne olur zirve şubatta zor olur sadece otelin oraya kadar çıkılabilir nedeni kaymak gibi asfalt var ve sürekli grayder yolu temizliyor millet oraya kayak yapmaya gidiyor kışın

artı bu organizasyonun yapılabilmesi için doğu ekspresi çok ters çünki arifiyede bırakıyor mert bu organizasyonu yapacaksa adapazarı trenini seçecek kontenjan 5 kişiden fazla olmaz gidişte haydarpaşadan binilecek adapazarı yük vagonu fazla bisiklet almıyor gidiş ve dönüş gene büyük derbentten olacak

arkadaşlar bir dakika burası cuma keyfi dondurma ekşındı
biz kartepeler konuşuyoruz yahu :D :D :D :D

FERRUH GÜRYALIN

Aktif Üye
Tepki
246
@kudu

haklısın kudret abi o gün geldiğinde zirvede olacam tabi yolbisikletim orayı göremiyecek.:in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@FERRUH GÜRYALIN

kuzu yaylasından girersek ocak ayında bizi ne bekler bilemem bekçinin bana dediği zirveye çıkamazsınız dedi offroad yolun üstü 3 metre karla kaplanıyormuş bize grayder lazım :D :D

artı kuzu yaylasından çıkış bu yol 7 km offroaddur ve buraya gelene kadar 14 km oldukça dik eğimi 9 olan rampalardan geliyoruz
en iyi aylar zirve için

1- haziran
2-temmuz
3-ağustos
4-eylül
5-ekim
6-kasım

aralık şu anda kar olabilir zirvede çünki aralık ayını tahmin edemiyorum
14 kasım da zirvedeydik sağımızda solumuzda karla kaplı idi offroad yoldan tabi bol çamurlardan zirveyi gördük çok zorlandık

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@FERRUH GÜRYALIN

şimdi kafamda ampul oluştu dayig korsan kremalı pasta turları

:D :D :D :D

FERRUH GÜRYALIN

Aktif Üye
Tepki
246
@kudu

kafama takıldı trenler neden 5 ad bisikletten fazlasını almıyor bu kadar gerimiyizyaa haydarpaşaya gidip bir eylemde ordamı yapsak yok,yok biz hepsine eylem yapmaya kalkarsak kondüsyon biter.:boese157: :boese157:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@FERRUH GÜRYALIN

trenlerde bisiklete kısıtlama getirilince yük vagonlarında, özellikle doğu ekspresinde , bende istanbul kartepe istanbul turu düzenledim
sonuçta doğu ekspresinde birdenbire durum değişti bazen düşünüyorumda acaba benim eylemimden mi oldu
yalnız direk hürriyet gazetesini aradım haber olarak geçilmesini istedim adamlar o.k dediler bilmiyorum durum bir anda değişti ve doğu ekspresi 10-40 arası bisiklet almaya başladı amma kışın doğu uygun değil anca haziran ve temmuz ve ağustos eylül ekim aylarında uygun nedeni arifiyede bırakıyor ayrıyeten 40 km fazladan yapıyorsun toplam 80 km oluyor tur ve zor tabi niyetim haziranda tekrar topluca kartepe bisiklet turlarını doğu ekspresi ile düzenlemek gidiş ve dönüş doğu ile kışın doğu ters

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@kudu

Seeen kaşınııosun:boese157: hala söylediiklerimiii yapmamışsııın beaw:rolleyes: baaak elimde zabıtlarr varr onaa göreeeeeeeee:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@kudu

Benim allahtan başka kimseye borcum yooook;) seeen söylediklerimi yerine getirmediğin süreceee şurdan şurayaa adımı mııı atmıııom işteeee:D Tepemiii atttırrrrrrma...oraya teek başınıza çıkarsınızzz:))) aslında fena olmaz anlaşamadığınızzz 1 kişi ile çıkmamışş olurrrsunuz :in: arkamdan da Mert çıkamadııııı işteeeee diyeee söölenirsinizzz :D :p :D :p

Şimdi Ciddiyim : Bisiklet Kardeşliği ni şu an sürdüren ve uygulayan (Pedal Sesi ve Bisikletforum) 2 ÖNDER Platform olmamız dolayısı ile bu birlik,beraberlik ve çabalarımızı destekleyen herkese teşekkür ediyorum;) ....sevgilerrr

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Bekleeee Cuma Akşamı....Keyfiii :) geliooooossssss;) Dondurmalarrr,sahleplerr,tatlılarrrr,bozalarrrr bekleyiiiiiin beaw:D :p :D Hojjjcakalıııın dostlarıııım

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Mert ve Kudret kavga etmeyin kim nereye istiyorsa oraya gitsin yaw.
Evet bu soğuk kış günlerinde bir yazlık DAYİG resmi gönderiyorum. DAYİG nedir diyenlere, DAYİG budur.

DAYİG

http://img262.imageshack.us/img262/3441/sdc10677r.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sports-man

sen boşver sen korkuyorsun kartepe topiğini açamazsın

hahahahahahahahah

:D :D :D :D :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sports-man

korkak korkak korkak

:D :D :D :D :D :D

görkem kavga değil takılıyorum 3 yıllık dostuma onu hepinizden en fazla beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
tanırım :D :D :D :D :D :D

neyse bu günlük yeter arada sırada bizim böyle şovlarımız olacak kimse yanlış anlamasın bu kavga değil nede olsa organizasyonlar yapmış bir kişi olarak merti kutlamak gerekir ben merti eleştiririm bunu açık açık topiğine yazarım oda beni eleştirir durum budur dışardan bakan insanlar birbirimizle kavga ettiğimizi anlamasın

:D :D :D :D

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Saygıdeğer G.Akpınar siz eğer yiyecekleri taşıyacak kişi arıyorsanız ben taşırım. Ona göre büyük sırt çantam var. Siz o konuda dert tasa taşımayın. Yeterki katılacağınız turu söyleyin. Buradan haberleşelim.

• Beğen

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Arkadaşlar bilir ben bişey taşımayı sevmiyorum kendimi bile taşımayı sevmiyorum ama mecburum. Halledicez bu konuyu bir şekilde.

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Dün akşam Gezimize çıkmadan dondurrrrrma yememe mazeretleri olaraaak pahalı olduğu gerekçseni öne sürmüştünüzz:D Ben de bunun üzerine Meşhur Dodurmacımız Ali Usta (İstanbul'un En iyi ve Lezzetli Dondurmacısı ödülü almıştır) ile görüşerek:))) Pedalsesi ve Bisikletforum üyelerine (Dondurrrrma,tatlı,boza ve sahlep) fiyatlarını sabitlemiş bulunmaktayımm;) Platform belirtmeniz yeterlidir....afiyeeet olsun:in:

• Beğen
Tepkiler: krankmili