11 Aralık 2019 yol bisikletiyle Erciyes

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu arada İncesu yolu bu seneki ttubr02 de zorunlu rota olacak. En azından sayende görmüş olduk..:):harika:

Scudo

sccetin

SCC
Yönetici
Tepki
5.653
İsim
Serhat C
Buradaki fotoğrafların bulunduğu telefon çöp olduğundan, fotoğrafları yedek telefona almak için konuya tekrar girmem gerekti. 1 yıl olmuş; ne güzeldi...

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

gunesmubin

Aktif Üye
Tepki
658
İsim
Mübin Güneş
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sccetin bizde bu güzel turun fotoğraflarını ve hikayesini okumuş olduk. Tur da fotoğraflarda gerçekten harika.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Buradaki fotoğrafların bulunduğu telefon çöp olduğundan, fotoğrafları yedek telefona almak için konuya tekrar girmem gerekti. 1 yıl olmuş; ne güzeldi...
Turunuzun hastasıyım ara ara açıp bakıyorum. Bölgenin kış altında sihirsel güzelliğine tanık olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. @Muhammet Ağrı gidiyormuyuz monti ile bu kış. Hani ertelemiştik ya.

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Turunuzun hastasıyım ara ara açıp bakıyorum. Bölgenin kış altında sihirsel güzelliğine tanık olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. @Muhammet Ağrı gidiyormuyuz monti ile bu kış. Hani ertelemiştik ya.
Gidelim dedim ben hep varım @sccetin den öğrendiğimiz alüminyum folyo taktiğini de denedim gerçekten işe yarıyor ayağı sağlama alırsak bol yedek t-short ile bu işi kotarırız Ağabey.

Bu arada konuya mesajımın olmadığını farkettim mükemmel tur olmuş 2 aydır @mehmetsunu ağabeyim ile böyle bir tur hayalimiz var.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hey gidi hey... 2 yıl olmuş. Şu yolları dün gibi hatırlıyorum ve özlüyorum... Kış her geldiğinde bu gün aklıma gelecek.
Hey gidi hey, o günlerde dolar 5.80 TL civarındaydı..Covid yoktu.Bıyıklı bile forumda değildi.Daha ne olsun.

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hey gidi hey... 2 yıl olmuş. Şu yolları dün gibi hatırlıyorum ve özlüyorum... Kış her geldiğinde bu gün aklıma gelecek.
Sizden ilham alarak yapmak istediğimiz turu @mehmetsunu ağabeyim ile planladık, birlikte fırsat bulamayınca ben yalnız yapmıştım.
Geçenlerde yine bahsi geçmişti yapalım diye ama uzun mesafeyi kaldıracak kondisyonda değilim şuan. Bir buçuk aydır ağır grip yaşasam da bisikletle işe gidip gelmeye devam ediyorum.
Bugün yine kar üstünde döndü lastiklerim
Screenshot_20211222_102428.jpg
Yalnız benim de hep aklımda olan bu turu Kayseri'den gitmeden önce tekrar yapmak istiyorum

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Gözümde canlanır koskoca mazi...

3 yıl önce bugün, dün gibi aklımda.
Size uyup bende ayaklarıma folyo sarmıştım. Sonra birde o parçalanan folyoyu temizlemiştim. 😏
Sizdiniz sanırım. 😅

• Hahaha
Tepkiler: sccetin

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
seneyi devriyesinde bu turu saygı ile yadediyorum.

• Hahaha
Tepkiler: sccetin