11.11.06 kapadokyada gezmeye devam ediyoruz

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bir hafta aradan sonra yeniden çıktık yola arkadaşlar
(link)
(link)
kirlenmek güzel dedik ve gezimize çamurlu bir yol ile başladık
(link)
(link)
bisikletlerimizi aşagıda bırakıp tepelere çıktık
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
en tepeye çıktıgımızda ilk görünen manzara hiçde hoş degildi tepe define avcıları tarafından her tarafı kazılmış bir sekilde
(link)
(link)
tepeden biaz daha ileri gittik ve durum aynı kazmaya devam ya bulamadılar her tarafı delik deişik ettiler yada köşeyi döndüler her taraf kemik bizler toplayıp mezarlara geri koyduk kemikleri
(link)
(link)
normalde burda böyle bir kapı yoktu buranı girişi yan tarafda idi ama adamlar kendilerine burdada yıkıp girişi kolaylaştırmışlar
(link)
tam durdugumuz yerde iki tane mezar vardı ikiside gitmiş
(link)
(link)
(link)
dede kemiklerin kaç yüzyıllık oldugunu inceliyor
(link)
(link)
(link)
(link)
kiliseyemi yoksa imam gölü piknik alanınamı gideim diye kararsız kalıyoruz tekmi çiftmi yapıyoruz ve imam gölü piknik alnına dogru yola çıkıyoruz
(link)
(link)
biz dogal bir göl beklerken karsımıza beton yıgını bir göl çıkıyor ama iyi oldu yaz gelince buraya yüzmeye geliriz adamlar plaj bile yapmışlar yanına
(link)
(link)
(link)
hoş bir makine
(link)
piknik alanında hersey var çocuk parkı basketbol potası futbol oynamak için alan veleybol filesi her şeyi düşünmüşler ama biz yakınımızda olmasına ragmen yeni kesfediyoruz burayı
(link)
(link)
dedenin keyfi yerinde çocuklar gibi neşeli
(link)
arktık ürğüpe dogru yola dönüş yoluna çıktık
(link)
(link)
umarım resimler hoşunuza gider bir daha gezzimizde görüşmek üzere

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Canımsınız,hep böyle güzel ve dolu dolu yaşayalım hayatlarımızı.
Farkına varalım tüm güzelliklerin.Yaşasın tüm insanlarda bu güzellikleri.

''Ölüm soluk alışım kadar yakın.''

Tepki
18
Gerçekten mükemmel resimler sizin için çok güzel bir gezi olmuş paylaşım için tşk devamını beklıyoruz. :)

theasfalt

Üye
Tepki
25
Arkadaşlar fotoğraflar çokgüzel.Sizlere ayrıayrı teşekkür ederim. inşallah birdahaki gezinizde bende bulunurum.Kendinize iyi bakın.
SEVGİLERİMLE.

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
gitmiş kadar olucam bu gidişle sizin oralara teşekkürler

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
gerçektende sizin yöreyi bütün inceliklerine kadar gösterdiniz bizlere saolun...
devamını sabırsızlıkla bekliyoruz...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
nuri abi eline sağlık çok güzel anlatmışsın GEZİLERİMİZ devam edecek arkadaşlar her hafta bir yerdeyiz sizlere güzel yerleri göstermeye devam edecez gönlünüzden sevgi hiç eksik olmasın :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
resmin birini yanlışlıkla iki kere koymusum kusura bakmayın

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
(link)

Merhaba arkadaşlar.
Gene çok güzel bir gezi yapıp , gezdiğiniz yerleri de bizlere tanıtmışsınız. Sanki İnka' ların yapılarına benzeyen, şu yukardaki resimdeki yer ne amaçla kullanılmış olabilir. Resimden büyüklüğünü tam kestiremedim. Bir bakıyorum, güvercin yuvasına benziyor, bir bakıyorum, sanki apartman katları göz göz odalar. Sizler buraları gördüğünüz, için şurayı bana da bir açıklayın da meraktan kurtulayım.

Tertemiz bisileri çamurlara sokmuşsunuz:mad: . Hele Can sen, çocukların salıncağıyla, tahtaravalliyi kırda, çocuklar sana sorsun bakalım.:eek:

Hepinize, Nuri'ye, İsmail' e ve de Can' a çok teşekkür ederim. İnanın , sizler devamlı gördüğünüz, bildiğiniz yerler olduğu için, sizlere normal geliyordur, ama biz bilmeyenler için, bu resimler, bizlere çok açıklayıcı ve çok güzel geliyorlar. Emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim.

Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Ender Alıcıoğlu

Sevgili büyüğüm meraba.Hele sen İlknur ablamla buralara bir gelde biz daha size gün yüzüne çıkmamış daha nice yerler göstereceğiz.Unutmayın,burada adamakıllı saglam kardeşleriniz var.

Abi fotoğrafta gördüğün yer güvercinlik diye tabir edilen yer.'Sanat bakana sanat'tır.'denen söz geldi aklıma.Hakikaten senin gözünle baktığımda bende senin gördüğünü gördüm.

Bir konuda aşkolsun,inanılmaz kilo verdim.nerdeyse ismailden hafifim.bunu hak etmiyorum Ender abi.Hem ayrıca o güzellikleri sende görseydin yeminlen diyorum kendini tutamazdın.

'''Ölüm soluk alışım kadar yakın.'''

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Ürgüp'e baya küçükken gitmiştim. Çat pat hatırlıyorum. Ama çok güzel bir gezi geçirdiğiniz fotolardan belli. Umarım yakın zamanda oraları gezmek bizlere de nasip olur. Her şey için teşekkürler. Hoşça kalın...

• Beğen
Tepkiler: SerdarUçar

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@KevSerSeri

Sevgili kevser ben bu güzel kentten bir ay ayrı kaldım da ne değişiklikler oldu.Gerisini gel sen düşün.

Bu arada 2007 proğramı için Güzel Atlar Ülkesi Kapadokya'da siz güzel insanların katılımlarının da olacağı bir seyir düşünüyoruz.
Sevgiyle...

'''Ölüm soluk alışım kadar yakın.'''

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
Hepinize, Nuri'ye, İsmail' e ve de Can' a çok teşekkür ederim. İnanın , sizler devamlı gördüğünüz, bildiğiniz yerler olduğu için, sizlere normal geliyordur, ama biz bilmeyenler için, bu resimler, bizlere çok açıklayıcı ve çok güzel geliyorlar. Emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim.

Hoşçakalın.

resimleri begendiğiniz için teşekkürler ergün abi son iki haftadır gezdiğimiz yerlere bizde yabancıyız aslında ama bir sey düşündük ve daha önceki gezilerimizdeki gezdiğimiz yerleri bir çok arkadasımız bir sekilde görmüş gezmişlerdir diye popüler olmayan yerleri gezelim tanıtalım istedik kapadokya nereye el atsan tarih yatıyor güzellik yatıyor bizde artık yaza kadar fırsat buldukca havalar elverdiği sürece bu güzelikleri sizlerle paylaşmaya devam edecegiz

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
dün yanlış koydugum resmi tekrardan koyuyorum
(link)

(link)

(link)

(link)

yeri degil ama başlamışken burda bitireyim dedim v frenle disk frenin çamurdaki farkını ayrıca rock sock la manitou arasındaki farkı bir çogunuz biliyorsunuzdur ama yeni bisiklet alacaklara iyi örnek olur v frenli can dedin bisikleti çamuru temizlenmiş hali
(link)

(link)
buda benim extrme disk fren ve manıtou amotisör kirli hali
(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sevgili arkadaşlar teşekkürler.. Pedal zevki sizin , göz zevkide bizim bizlere oraların güzelliklerini gösterdiğiniz için tekrar teşekkürler..
Çok güzel bir yöredesiniz, fotoğrafları büyük bir zevkle dakikalarca izliyorum..
Yabancıların oralarda bisikletle dolaşmalarını şimdi anlıyorum. Sevgiler..

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Siz mi hep guzel yerlere gidiyosunuz yoksa her yer mi guzel anlayamadim:D :D Fotograflar ve anlatim icin tesekkurler:)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@Tugberk Tezel

Tugberk Tezel türkiyemizin her santimi güzel olsa gerek ama kappadokyada ayrı bir güzel galiba :D

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
arkadaslar ellerınıze ayagınıza saglık yuregınıze sonsuz tesekkurler ne guzel gezıp bızlerı ımrendırdınız,ve daha cok ımrenecegımızı bılıyorum,saglıkla ve mutlulukla pedal dolu gunler dılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@Tugberk Tezel

selam her yer güzel ve bu güzellikleri bizler sizlerle paylaşmak için gidiyoruz ve devamlı yeni yerler gezmeye devam edecegiz