1000TL'ye kadar Dağ Bisikleti

Tepki
2
Herkese Merhaba arkadaşlar.

Muğla-Fethiye-Antalyadaki gibi karasal ve köy yollarında kullanmak amacıyla bisiklet arıyorum.Aşağıdaki özellikler uygun mesajımın en aşağısındaki bisikletleri değerlendirirseniz sevinirim.Teşekkürler

Dikkat ettiğim unsurlar ;
Parasını haketmesi yani Fiyat/performans olayı

Mümkünse Hidrolik Disk Fren olması , yağmurlu günlerde sorun cıkmasın gerçi fazla bu tür havalarda bisiklet kullanmam ama gene de kendimi güvende tutmak istiyorum.Bir de hidrolik disk ne kadar güvenli ?

Dağ vs yerlere tırmanmam ancak köy yollarını cok kullanırım bu yüzden tekerler fren vites seti sağlam olmalı.

Görünüşü ne çok iyi olsun ne de çok kötü

Adı duyulmuş sağlam bir marka olsun , internetten almayı planlıyorum bisikleti.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim İYi aksamlar :in:

EKLEME :

600 TL

---> 980 TL

---> 885 TL

---> 670 TL

---> 880 TL

• Beğen
Tepkiler: Selim Esener
Scudo

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
(link)
bu modelin mavi-beyaz rengi benim çok hoşuma gidiyor hocam..
nakit alıcaksanız 850 ye bırakırlar diye düşünüyorum..
artan parayla da yama seti, tamir takımı, güçlü bir ışık vb. aksesuar alabilirsiniz.

Tepki
2
İlginiz için çok teşekkür ederim Başar AKTEN.

Gösterdiğiniz ürün Erdoğanlar Bisiklet'de Havale ile 883 lira oluyor en son.
Bana daha önceden Whistle 1162D önerilmişti ancak forumda biraz bakınınca fiyatların fazla şişirildiğinden yakınan bir çok kullanıcı gördüm.

Önerdiğiniz ürün Whistle 1162D ile kıyaslanınca da daha düşük kalıyor bu yüzden daha makul bir seçenek gibi duruyor.Ancak ilk mesajımda da belirttiğim gibi malzeme , güvenlik vb kalitesi nasıl?

EKLEME:

Pardon Başar bey Whistle 1162D ile Sedone 741D arasında 2 €'luk bir fark varmış bu fazla oynama yapmaz.

Bir de Likya2Teker'de şu modeli gördüm.
(link)

Geotech'in aynı fiyat düzeyinde birkaç ürünü daha var neler düşünüyorsunuz ?

Tepki
2
@Deniz Gökhan Tezcan

Deniz Gökhan Tezcan , ilginiz için teşekkür ederim.

Dediğim gibi ben fazla donanım bilmiyorum sadece ürünlerin hangisinin daha performanslı olacağı?

başar akten

Daimi Üye
Tepki
117
selahattin bey geotech için deltabisikletin sitesine bir göz atmanızı tavsiye ederim, ciddi bir indirim vardı yanlış hatırlamıyosam..
bu modellerin hepsi sağlamlık ve kalite açısından sizi tatmin eder diye düşünüyorum ;)

Tepki
2
Evet arkadaşlar o indirimlere baktım ve yukardakı 5 bisiklet arasında kaldım.Yardımlarınızı bekliyorum :)

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Merhaba bende sizin gibi 1000-1100 Tl civarı bir mtb bakıyorum araştırırken

(link)

Bu modeli buldum, stokta olup olmadığını bilmiyorum ama pazarlıkla indirim olabilir diye yazıyorum. Bende sizin gibi tecrübesizim bu yüzden bisikletin yorumları tecrübeli arkadaşlara kalıyor...

Tepki
2
Sayın Alper Yıldırım az önce forumda birkaç mesajınızı gördüm biz de aynı seviye de bisikletler arıyoruz sizinle.

Ancak bu fiyat ne yazık kı benım için oldukça fazla.Konu başlığını da değiştiremiyorum.

İlginiz için teşekkür ederim

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Ben pazarlık payı düşünerek yazdım, internetten alacağınızı söylemişsiniz bunu unutmuşum, ama yinede pazarlık yapabileceğiniz bir yerden bir pazarlık deneyin derim...

Tabi öncelikle tecrübeli arkadaşlar size söylediğim modelin bir kritiğini yapsınlar, çünkü bende tecrübesiz yeni bir üyeyim...

Tepki
2
@Deniz Gökhan Tezcan

Fethiye'de Delta bisiklet'in şubesi var.Önümüzdeki günlerde mutlaka ziyaret edeceğim umarım indirim yakınlarda bitmez.Hemşehrilerine sanırım biraz daha anlayışlı olurlar.

Bu arada hocam dediğiniz şeyleri sanırım gerçekleştiremem.Ailem müsade etmez gibime geliyor.O yüzden sanırım sadece Ascent Alacağım.Ama eğer çoğunluk Ascent dışında diğer bisikletlerden birini de önerirse , bunu göz önünde bulundururum.

@Alper Yıldırım haklısınız hocam dediklerinizde.Ancak ben de ya Fethiyedeki Delta Bisiklet'den ya da Erdoğanlardan alacağım için 900TL'yi aşmamayı düşünüyorum , o da istisna :)

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Umarım kısa zamanda istediğiniz bisikleti alırsınız. Bende araştırma içerisindeyim.. Bende aradığınız tarzda bir model bulursam haber veririm...

Tepki
7
Selam arkadaslar. Bende 700 800 tl arası bir bisiklet düşünüyorum.Forumu takip ederek bilgi edinmeye çalısıyorum ama hala kararsızım.

Tepki
2
@Mustafa Aytekin

Merhaba Mustafa Aytekin.Bu konudan yararlanırsak hem konu başlığımız yukarlarda kalır hem de bırbırımıze destek olabilir.İyi aksamlar

Gökhan GÜNERİ

Aktif Üye
Tepki
36
Ben Whİstle Dİyorum ,bİraz Agir Ancak Fİyati Çok GÜzel ParÇalarina GÖre.eĞer Fİyat 1000 Tl Ye Kadar Sİzİn İÇİn Önemlİ DeĞİlse Corratec Tabİkİ :).

Hakan Saç

Aktif Üye
Tepki
45
Hangi modeli alırsanız alın ama kaskınız yoksa mutlaka sağlam bir tane edinin

Tepki
2
@Gökhan GÜNERİ

Bazı arkadaşlar Whistle fiyatları normalin üstünde bir şekilde arttırdıkları söyledi ama :eek:

@Hakan Saç

kask mutlaka olacak tabı kı hocam :)

Tepki
7
@Selahattin Öztürk

Merhaba. Ben bisikletin donanımların yanısıra birazda görüntüsüne önem veriyorum. Whistle miwok 1162D'nin siyah kadrolusu çok hoşuma gitmişti şu an için en çok ilgimi çeken o oldu. 2 hafta kadar daha zamanım var kararım değişmezse 1162D' yi almayı planlıyorum.