1000$ mtb toplamak istiyorum yardım lütfen ...

Scudo

Gökhan Günendi

Daimi Üye
Tepki
65
Bisiklet
Sedona
o fiyata toplamadan gayet güzel sıfır bir bisiklet alabilirsin bence. uğraşmana değmez.

alp çolak

Üye
Tepki
5
var ama kafam karıştı mesela sedona 671 wardı sonra scott aspect 10 oldu sonra toplama oldu öle kararsızım biraz :/

alp çolak

Üye
Tepki
5
scott aspect 10 da iyi xt war sedonada slx shadow war bilemedim iki ara bi derede kaldım

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Toplama ile uğraşma o parayla. Ben eski kadroyu adam etmeye çalışıyorum 3 aydır, çok para gidiyor.

Gökhan Günendi

Daimi Üye
Tepki
65
Bisiklet
Sedona
@alp çolak

İyice düşünün taşının bu ikisi arasında karar verin derim ;) bu fiyata en iyisi bunlardır. :)

Burak ÖZBEK

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Colnago
Sıfır bisiklette tabiki toplamadan rahat edersin ama, acele etmemeni ve forumun ikinci el bölümünü takip etmeni öneririm. Çünkü ayırdığın paraya daha donanımlı bir makina alabilirsin. Sıfırdan farksız bisikletler çok uygun fiyata düşebiliyor ara ara. Bence acele etme, iyice araştır..

Tepki
42
toplama bisiklet daha iyidir hem kendi kafana göre toplarsın hemde daha kaliteli olur sıfır bisikletlerde alıyorsun bir parçası hoşuna gidiyor kaliteli oluyor ama diğeri iyi olmuyor en iyisi tüm parçaları kendin alacaksın istediğin gibi dizeceksin ;)

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

Sezer Özdemir

Daimi Üye
Tepki
122
Bence Toplamakla Hic Ugrasma Parcaların Uyumu Falan Filan :) 0 Güzel Bi Whistle Veya Sedona Cek Altına Yakısırr :)