1000 tl'ye kadar şehir bisikleti önerisi

Tepki
0
Boy ve kilo ölçülerim 180 cm ve 80 kg. Almayı istediğim bisikleti çoğunlukla asfalt yollarda kullanmayı düşünüyorum. Kullanacağım yollar az biraz bozuk olabilir ama çoğunlukla asfalt olacak. Hem ulaşım olsun hemde gezinti spor olsun diye düşünüyorum. Bu nedenle şehir bisikleti almaya karar verdim. Satıcılar hep kendi işlerine geleni satmaya çalıştıkları için ve birkaç kötü tecrübeden sonra bisikletimi internetten alıyım diyorum. Sonra çok iş bilen bir bisikletçi de bulmak mesele. Araştırdığım kadarıyla bu işte beden ölçüleri önemliymiş. Bacak ölçüm: 83 cm, gövde:69 cm, kol: 53 cm. Benim için rahatlık çok önemli (kıyafette bile rahat diye eşofmanla dolaşırım). Süspansiyonlu bir seçenek çok iyi olur. Benim için gereksiz masrafa kaçan ayrıntılara da para vermek istemiyorum. Sağlam olsun yeter. Düşündüğüm gibi bir bisiklet önerirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim arkadaşlar

Saygılarımla.

Scudo

mert.e

Aktif Üye
Tepki
67
Carraro Sportive 225 veya Sedona 310 modellerine bakabilirsiniz.

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
14-15 kilo ağırlık sizin için sorun değilse Salcano City Sport serisinden olabilir; hidrolik disk fren tercih ederseniz 10, V-fren tercih ederseniz 30 veya 40.

Tepki
22
Sedona 320 19' öneririm. Hidrolik frenli. Sirkeci dogubank işhanı nın orada bayisinden nakit 1100 tl ye perşembe günü arkadaşa aldık. Montaj ve ayarlarını ücretsiz yapıp teslim ediyor.

(link)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Çok sağolun arkadaşlar. Bugün gittim birkaç yerden kron bisiklet gördüm. Kron için ne dersiniz.

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
kron yerine sedona 310 alabilirsin ama kronun modelinine göre değişebilir :)

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
sizinle aynı tarzda konu açan arkadaşlar oldu bugün oralarıda inceleyin derim.